پیش بازی دیدار نفت مسجدسلیمان و سپاهان

پیش بازی دیدار نفت مسجدسلیمان و سپاهان

پیش بازی دیدار نفت مسجدسلیمان و سپاهان

___ ____ ____ _____

نفت مسجد سلیمان

اخرین تلاش شهراولین ها برای بقا

 

 

بازی های اخیر نفت مسجد سلیمان

عجله در برکناری رضا مهاجری کار نفت مسجدسلیمان را به اما و اگر در لیگ برتر کشانده است، عملکرد ضعیف رضا مهاجری و ابراهیم اشکش، تنها نماینده شهر اولین هارا در آستانه سقوط قرار داده است. نفت مسجدسلیمان در صورت شکست برابر سپاهان به عنوان اولین تیم سقوط کرده به لیگ یک در پایان هفته بیست و هشتم معرفی خواهد شد.

نفت مسجدسلیمان در اخرین دیدار خود به مصاف فولاد خوزستان رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، نفت مسجدسلیمان در پایان این دیدار از داور مسابقه به دلیل نگرفتن دو پنالتی شکایت کرد.!

امار و ارقام نفت مسجدسلیمان

نفت مسجدسلیمان در این فصل موفق به ثبت 3 پیروزی،7 تساوی و 17 شکست شده است و با 16 امتیاز در جایگاه 16 جدول قرار گرفته است.

نفت در خط حمله 17 گل به ثمر رسانده است و‌ دومین خط حمله ضعیف لیگ را در اختیار دارد. نفت در خط دفاع 56 گل دریافت کرده است و بدترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد، نفتی های مسجد سلیمان در هفت دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته اند.

بازی پیشرو

نفت مسجد سلیمان در این هفته میزبان سپاهان اصفهان است، هواداران این تیم امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار از سقوط خود جلوگیری کنند و چشم به یک معجزه برای بقا باشند.

 

 

سپاهان اصفهان:

حسرتی به بزرگی از دست رفتن جام؟.

 

 

بازی های اخیر سپاهان اصفهان

سرنوشت قهرمانی از دستان سپاهان خارج شده است، ژوزه مورایس و شاگردانش از فرصت طلایی به وجود اماده نتوانستند استفاده کنند و در ادامه لیگ باید منتظر لغزش پرسپولیس در صدر جدول باشند. سپاهان در سه هفته اخیر نتایج خوبی به دست نیاورده است و از 9 امتیاز ممکن تنها 4 امتیاز به دست اورده است.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف ملوان بندرانزلی رفت و با نتیجه 1-1 متوقف شد، تنها گل سپاهان در این دیدار توسط شهریار مغانلو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام سپاهان اصفهان

سپاهان در 27 بازی گذشته خود 16 پیروزی،8 تساوی و 2 شکست به دست اورده است و با 56 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرارگرفته است.

سپاهان در خط حمله 40 گل به ثمر رسانده است. سپاهان در خط دفاع 15 گل دریافت کرده است و در 12 مسابقه در لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم سپاهان در این هفته لیگ برتر میهمان نفت مسجد سلیمان است. هواداران سپاهان امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار موقتا به صدر جدول صعود کنند و منتظر لغزش پرسپولیس باشند.

 

 

 

ترکیب نفت مسجدسلیمان 5-4-1

بختیاری‌نسب_دغاغله_هاشمی‌فرد_عبدالهی_شنانی_‌بابایی_کیانی_کعبی_رنجبری_برزگر و رضا دهقانی

غایبین

کرمانشاهی(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-2-3-1

نیازمند_رضاییان_دانشگر_نیلسون‌جونیور_‌نورافکن_ریگی_کریمی_علینژاد_زکی‌پور_احمدزاده و ایگور کاتاتائو

غایبین

شهریار مغانلو_قربانی(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 17 دیدار گذشته دو تیم سهم سپاهان 11, و سهم نفت مسجد سلیمان نیز 2 پیروزی بوده است و 4 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد سپاهان اصفهان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار نفت مسجدسلیمان و سپاهان
P