پیش بازی دیدار نیجریه‌ و ساحل عام

پیش بازی دیدار نیجریه‌ و ساحل عام

زمان برگزاری:22/11/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: المپیک الاسانو

داور مسابقه:

دیدار نهایی رقابت های جام ملت‌های آفریقا

تیم ملی نیجریه:

عقاب های سبز بدنبال چهارمین قهرمانی

پیش بازی دیدار نیجریه‌ و ساحل عام

بازی های اخیر تیم ملی نیجریه

تیم ولی نیجریه با هدایت ژوره پسیرو پرتغالی نتایج درخشانی در جام ملت های افریقا بدست اورده است و پس از سالها به فینال مسابقات راه پیدا کرده است. نیجریه تاکنون 17 مرتبه در جام ملت های افریقا حضور پیدا کرده است و عقاب های آفریقا تنها در 3 دوره موفق به قهرمانی شده اند. اخرین قهرمانی نیجریه در سال 2013 با پیروزی برابر بورکینافاسو به دست امده است و نسل طلایی فوتبال نیجریه شانس تکرار قهرمانی در این دوره مسابقات را دارد. نیجریه در حال حاظر یکی از پرستاره ترین تیم های قاره سیاه به حساب می آید و هواداران نیجریه امید زیادی به قهرمانی در این دوره دارند.

نیجریه در اخرین دیدار خود به مصاف افریقا جنوبی رفت و با تساوی 1-1 در وقت های قانونی به تساوی رسید، تنها گل نیجریه توسط تروست اکونگ به ثمر رسیده است. نیجریه در ضربات پنالتی با نتیجه 4-2 به پیروزی رسید و راهی فینال مسابقات شد.

امار و ارقام تیم ملی نیجریه

تیم ملی نیجریه در شش دیدار خود در جام ملت های افریقا، پنج پیروزی و یک تساوی و بدست اورده است و بدون شکست،خود را به مرحله نهایی مسابقات رسانده است.

تیم ملی نیجریه در خط حمله به رهبری لوکمان و اوسیمن 7 گل به ثمر رسانده است. تیم ملی نیجریه در خط دفاع 2 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع جام را در اختیار دارد. استنلی انوابلی سنگربان شماره یک تیم ملی نیجریه در 4 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی نیجریه در فینال جام ملت های افریقا، به مصاف تیم ملی ساحل عاج در ورزشگاه المپیک الاسانو خواهد رفت. هواداران تیم ملی نیجریه امیدوار هستند با پیروزی برابر میزبان مسابقات، به روند خوب خود در جام ملت ها ادامه دهند و جام قهرمانی بدست اورند.

ساحل عاج:

شگفتی تکمیل میشود؟

بازی های اخیر ساحل عاج

ساحل عاج رقابت های جام ملت های افریقا را با هدایت ژان لویی گاسه سرشناس اغاز کرد اما نتایج ضعیف ضعیف در مرحله گروهی باعث اخراج سرمربی فرانسوی شد و دستیار اول این سرمربی، امرسه فائه هدایت ساحل عاج را بر عهده گرفت،ساحل عاج با یک معجزه به عنوان تیم برتر سوم راهی مرحله حذفی شد. عملکرد قدرتمندانه ساحل عاج در مرحله حذفی، آنها را به فینال مسابقات رسانده است تا سرمربی موقت ساحل عاج، تبدیل به یک سوپرمن در قاره سیاه شود!. ساحل عاج تاکنون 22 مرتبه در جام ملت های افریقا شرکت کرده است و تنها در 2 دوره موفق به قهرمانی شده است. آخرین قهرمانی ساحل عاج در سال 2015 و با پیروزی در ضربات پنالتی در برابره غنا به دست امده است.

قهرمانی قطر در جام ملت های اسیا

تیم ملی ساحل عاج در اخرین دیدار خود به مصاف جمهوری کونگو رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل ساحل عاج در این دیدار توسط سباستین هالر به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ساحل عاج

تیم ملی ساحل عاج در شش دیدار خود در جام ملت های آفریقا، 4 پیروزی و 2 شکست بدست اورده است و خود را به فینال مسابقات رسانده است.

تیم ملی ساحل عاج در خط حمله 6 گل توسط 6 بازیکن مختلف به ثمر رسانده است. تیم ملی ساخل عاج در خط دفاع 7 گل دریافت کرده است. یحیی فوفانا سنگربان شماره یک تیم ملی ساحل عاج در 2 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ساحل عاج در دیدار نهایی جام ملت های افریقا به مصاف تیم ملی نیجریه خواهد رفت. هواداران ساحل عاج امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار جام قهرمانی را در کشور خود بالای سر ببرند و قهرمان قاره سیاه شوند.

 ترکیب احتمالی تیم ملی نیجریه 3-4-3

انوابلی_اجایی_اکونگ_باسي_آینا_اونیکا_ایوبی_سانوسی_سیمون_لوکمان و ویکتور اوسیمن

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی ساحل عاج 4-3-3

یحیی‌فوفانا_بولی_اندیکا_کونان_سینگو_سکوفوفانا_فرانک‌کسیه_سانگارا_گرادل_ادینگارا و نیکولاس پپه

غایبین

ندارد

دیدار های رو در‌ رو

دو تیم در سالیان اخیر 3 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، 2 دیدار با پیروزی تیم ملی نیجریه و 1 دیدار نیز با پیروزی تیم ملی ساحل عاج به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

قهرمانی تیم ملی نیجریه

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P