پیش بازی دیدار‌ نیروی هوایی و سپاهان

پیش بازی دیدار‌ نیروی هوایی و سپاهان

زمان برگزاری:27/6/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: اربیل عراق

داور مسابقه: ما نینگ چین)

هفته اول ‌رقابت های لیگ قهرمانان آسیا

نیروی هوایی عراق:

بدنبال خلق شگفتی

بازی های اخیر نیروی هوایی عراق

نماینده کشور عراق برای سومین مرتبه متوالی راهی لیگ مرحله گروهی لیگ قهرمانان اسیا شده است، نیروی هوایی در دو دوره گذشته موفق به صعود از مرحله گروهی نشده است و در مرحله گروهی از گردونه مسابقات خارج شده است. تیم نیروی هوایی در 15 دیدار اخیر خود در کشور عراق تنها در یک دیدار شکست خورده است.

پیش بازی دیدار‌ نیروی هوایی و سپاهان

نیروی هوایی عراق در اخرین دیدار خود به مصاف تیم اربیل رفته است و در این دیدار با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است، تنها گل نیروی هوایی توسط مهند عبدالرحیم به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام نیروی هوایی عراق

نیروی هوایی در چهار دیدار اخیر خود به پیروزی رسیده است. نیروی هوایی عراق در خط حمله خود 7 گل به ثمر رسانده است و, در خط دفاع نماینده کشور عراق سه گل دریافت کرده است. محمد حامد سنگربان عزاقی تیم نیروی هوایی موفق به ثبت یک کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

نیروی هوایی عراق در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان اسیا میزبان تیم سپاهان ایران در ورزشگاه اربیل عراق است. هواداران نیروی هوایی امیدوار هستند اولین پیروزی خود را در فصل جدید لیگ قهرمانان جشن بگیرند.

سپاهان ایران:

قدم اول را محکم بردارید!

بازی های اخیر سپاهان ایران

سپاهان فصل را در لیگ ایران طوفانی شروع کرده است و هواداران این تیم امیدبسیار زیادی به قهرمانی در لیگ برتر ایران و صعود به مراحل پایانی لیگ قهرمانان اسیا دارند. در روز های گذشته حواشی زیادی پیرامون سپاهان شکل گرفته است و این تیم به علت شکایت تیم های مدعی لیگ برتر ایران، چهار امتیاز در لیگ برتر ایران از دست داده است.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف پیکان تهران رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است، گلهای سپاهان در این دیدار توسط اسدی،رضاییان و اریا یوسفی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام سپاهان اصفهان

سپاهان در چهار دیدار فصل جدید لیگ ایران، موفق به ثبت چهار پیروزی متوالی شده است و شرایط خوبی در ایران دارد.

سپاهان ایران در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است سپاهان در خط دفاع نیز دو گل دریافت کرده است و پیام نیازمند سنگربان ملی پوش سپاهان ایران موفق به ثبت 2 کلین شیت در لیگ برتر ایران شده است.

بازی پیشرو

سپاهان در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان اسیا، میهمان تیم نیروی هوایی عراق در کشور عراق است. هواداران سپاهان امیدوار هستند کشور عراق را با کسب امتیاز ترک کنند و امیدوار به صعود از گروه باقی بمانند.

ترکیب احتمالی نیروی هوایی عراق 4-2-3-1

محمدحامد_حسن‌متروک_سعیدمجابل_ویلسون آکاکپو_باکاری‌دیایه_ابراهیم‌بایاش_همام طارق_افریه آکاح_محمدقاسم_اندیفرک‌ادو و محمد عبدلرحیم

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی سپاهان‌ ایران 4-4-2

نیازمند_رضاییان_دانشگر_نیلسون جونیور_‌زکی‌پور_اسدی_حسین‌نژاد_شکاری_کریمی_فرشاد احمد زاده و شهریار مغانلو

غایبین

نورافکن_کریمی_احمدزاده_الکثیر_برایان دابو

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر مقابل یکدیگر قرار نگرفته اند و این دیدار اولین دیدار رسمی دو باشگاه است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد سپاهان ایران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P