پیش بازی دیدار نیوکاسل و ارسنال

پیش بازی دیدار نیوکاسل و ارسنال

پیش بازی دیدار نیوکاسل و ارسنال

___ ____ ___ ___ ___

نیوکاسل یونایتد:

بلند پروازی کلاغ ها در انگلیس

 

 

بازی های اخیر نیوکاسل یونایتد

رویای اروپایی شدن کلاغ ها در استانه محقق شدن است،عملکرد درخشان نیوکاسل در فصل جاری آنهارا به کسب سهمیه رقابت های اروپایی امیدوار کرده است. لیگ قهرمانان اروپا،بزرگ ترین اروپایی همیشه رویای نیوکاسل بوده است،ادی هاو با مالکان جدید و عربستانی نیوکاسل در دومین سال حضور خود موفق شدند خود را به این ارزو نزدیک کنند.

نیوکاسل در اخرین دیدار خود به مصاف ساوتهمپتون رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید، گلهای نیوکاسل توسط ویلسون(2) و ولکات(گل به خودی) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام نیوکاسل

نیوکاسل در فصل جاری عملکرد خوبی داشته است و تنها در چهار مسابقه شکست خورده است، کلاغ ها در 18 دیدار تیم برتر زمین بوده اند، نیوکاسل هم اکنون با 65 امتیاز در جایگاه 3 جدول قرار گرفته است.

نیوکاسل در خط حمله 61 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع با 27 گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را تشکیل داده است نیکو پوپ دروازبان ملی پوش این فصل نیوکاسل با ثبت 13 کلین شیت در رتبه دوم جدول قرار دارد.

بازی پیشرو

نیوکاسل در این هفته به مصاف ارسنال میرود، هواداران این تیم امیدوار هستند چهارمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند و امید های خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان افزایش دهند.

 

 

آرسنال:

همچنان امیدوار به قهرمانی!

 

 

بازی های اخیر آرسنال

ماه گذشته یکی از بدترین ماه های باشگاه ارسنال در تاریخ لقب گرفت، توپچی ها اختلاف امتیاز 8 را در یک ماه از دست دادند و حالا با تعداد بازی های کمتر نسب به منچسترسیتی در جایگاه دوم قرار دارند!. نکته مثبت برای ارسنال کسب سهمیه لیگ قهرمانان پس از سال 2016 بود که آنها توانستند مجدد راهی لیگ قهرمانان اروپا شوند. ارسنال در این فصل با توجه به نتایج خوب در لیگ موفق شد ارزش سهام و بازیکنان خود را چند برابر کند نکته ای که مدیران ارسنال را به نایب قهرمانی نیز خوشحال خواهد کرد.

ارسنال در آخرین دیدار خود به مصاف چلسی رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید،گلهای ارسنال توسط ژسوس و اودگارد(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 78 امتیاز در 34 بازی شده است که حاصل، 24 پیروزی، 6 تساوی و 4 شکست است، توپچی ها در رده دوم لیگ برتر انگلیس قرار دارند.

آرسنال در خط حمله 81 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ‌ را در اختیار دارد، آرسنال در خط دفاع 39 گل دریافت کرده، آرسنال در 12 دیدار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود نیز شده است.

بازی پیشرو

آرسنال در این هفته میهمان تیم اوج گرفته نیوکاسل است. هواداران ارسنال امیدوار هستند یک پیروزی مهم به دست اورند تا همچنان شانس قهرمانی در لندن زنده باشد.

 

 

 

ترکیب احتمالی نیوکاسل 4-3-3

پوپ_بورن_بوتمان_شار_ترپیر_المیرون_ویلوک_ویلسون_گیمارش_جوئلینتون و الکساندر ایساک

غایبین

لونگستاف_کرافت(احتمالی)

 

 

 

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رمزدل_مالاش_وایت_کیوئور_زینچنکو_پارتی_ژاکا_ساکا_اودگارد_مارتینلی و گابریل ژسوس

غایبین

سالیبا_تومیاسو_الننی_اسمیت رو

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم نیوکاسل 2 پیروزی و سهم ارسنال نیز 17 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار نیوکاسل و ارسنال
P