پیش بازی دیدار نیوکاسل و لیورپول

پیش بازی دیدار نیوکاسل و لیورپول

پیش بازی دیدار نیوکاسل و لیورپول

___ ___ ___ ___

نیوکاسل یونایتد:

تساوی ها بلای جان کلاغ ها!

 

بازی های اخیر نیوکاسل یونایتد

نیوکاسل در این فصل عملکرد فوق العاده ای داشته و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش میکند!، تساوی های پیاپی اما بلای جان ادی هاو شده است، نیوکاسل در شش دیدار اخیر خود پنج تساوی ب دست اورده است و اگر این نتایج ادامه پیدا کند رتبه چهارم را از نیوکاسل خواهد گرفت.

نیوکاسل در اخرین دیدار خود به مصاف بورنموث رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شد، تک گل کلاغ ها توسط آلمیرون به ثمر رسیده است.

امار و ارقام نیوکاسل

نیوکاسل در فصل جاری عملکردی فوق العاده داشته است و تنها در یک بازی شکست خورده است و کلاغ ها در 10 دیدار تیم برتر زمین بوده اند، نیوکاسل هم اکنون با 41 امتیاز در جایگاه 4 جدول قرار گرفته است.

نیوکاسل در خط حمله 35 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع با 13 گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را تشکیل داده است نیکو پوپ دروازبان ملی پوش این فصل نیوکاسل با ثبت 12 کلین شیت بهترین عملکرد را در اختیار دارد.

بازی پیشرو

نیوکاسل در این هفته به مصاف لیورپول میرود، هواداران این تیم امیدوار هستند تساوی های پیاپی این تیم به پایان برسد و روز شنبه یک پیروزی بزرگ مقابل لیورپول در ورزشگاه خانگی خود رقم بزنند.

 

 

لیورپول:

لک لک ها روحیه گرفتند!.

 

 

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول در این فصل، فصلی فاجعه بار را پشت سر گذاشته است، و هواداران لیورپول امیدی به کسب سهمیه اروپایی ندارند اما یورگن کلوپ به هواداران این تیم قول داد تا روز اخر برای کسب سهمیه میجنگند، لیورپول در این هفته پس از چهار هفته ناکامی موفق شد در دربی مرسی ساید به پیروزی برسد و روحیه خود را برای ادامه فصل بالا ببرد.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف اورتون رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار به برتری دست پیدا کرد، گلهای لیورپول در این دیدار توسط محمد صلاح، گاکپو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در 21 دیدار خود در این فصل،9 پیروزی،7 شکست و 5 تساوی به دست اورده است و با 32 امتیاز در جایگاه 9 جدول قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله 36 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 28 گل دریافت کرده اند، لیورپول در این فصل موفق به ثبت 6 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میهمان تیم نیوکاسل است و هواداران این تیم امیدوار هستند پس از پیروزی در دربی مرسی ساید یک پیروزی دیگر را رقم بزنند و به کسب سهمیه اروپایی امیدوارتر شوند.

 

 

 

ترکیب احتمالی نیوکاسل 4-3-3

پوپ_بورن_بوتمان_شار_ترپیر_لونگستاف_گوردون_ماکسیمین_آلیمرون_جوئلینتون و الکساندر ایساک

غایبین

تارگت_گیمارش_ویلسون

 

 

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_گومز_ارنولد_ماتیپ_رابرتسون_هندرسون_باجکتیچ_فابینیو_گاکپو_صلاح و داروین نونیز

غایبین

فرمینیو_ارتور_دیاز_تیاگو

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم لیورپول 11 پیروزی و سهم نیوکاسل 3 پیروزی بوده است، 6 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی نیوکاسل

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار نیوکاسل و لیورپول
P