پیش بازی دیدار نیوکاسل‌ و ‌منچسترسیتی

پیش بازی دیدار نیوکاسل‌ و ‌منچسترسیتی

زمان برگزاری:23/10/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: سنت جیمز پارک

داور مسابقه: کریس کاواناگ

هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر انگلیس

نیوکاسل یونایتد:

نیازمند تغییرات!

پیش بازی دیدار نیوکاسل‌ و ‌منچسترسیتی

بازی های اخیر نیوکاسل یونایتد

مصدومیت ها و محرومین پر تعداد دست و بال کلاغ ها را بسته است و آنها با سرعت در مسیر سقوط هستند. پس از شکست سنگین مقابل اورتون در هفته پانزدهم، روز های خوب نیوکاسل با هدایت ادی هاو به پایان رسید و نیوکاسل در شش هفته اخیر لیگ برتر انگلیس تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است و در پنج مسابقه شکست خورده است. مالکان عربستانی تیم نیوکاسل از نتایج اخیر رضایت ندارند و بنظر میرسد با ادامه روند ضعیف نیوکاسل، ادی هاو از هدایت نیوکاسل برکنار خواهد شد.

نیوکاسل در اخرین دیدار خود به مصاف ساندرلند در جام حذفی انگلیس رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای نیوکاسل در این دیدار توسط مدافع حریف و ایساک(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام نیوکاسل یونایتد

نیوکاسل در 20 دیدار این فصل خود 9 پیروزی، 2 تساوی و 9 شکست بدست اورده است و با کسب 29 امتیاز در جایگاه 9 جدول قرار گرفته است.

نیوکاسل در خط حمله خود 39 به ثمر رسانده است و شرایط خوبی در خط حمله دارد. در خط دفاع نیوکاسل یونایتد 29 گل دریافت کرده است. تیم نیوکاسل در این فصل موفق به ثبت 7 کلین شیت شده است و در جمع مدعیان حضور دارد.

بازی پیشرو

نیوکاسل یونایتد در این هفته میزبان تیم منچسترسیتی در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران نیوکاسل امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار از شرایط بحرانی خارج شوند و به مسیر پیروزی بازگردند.

منچسترسیتی:

بازگشت پر قدرت پپ به لیگ برتر

بازی های اخیر منچسترسیتی

پس از تساوی ناامید کننده در مقابل کریستال پالاس، منچسترسیتی برای انجام مسابقات جام جهانی باشگاه ها وارد کشور عربستان شد و قهرمانی در مسابقات، شوک مثبتی به منچسترسیتی وارد کرد و سیتیزن ها پس از بازگشت سه پیروزی پیاپی را جشن گرفتند و به روز های خوب خود بازگشتند. قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس رکورد های ویژه ای برای پپ گواردیولا به یادگار خواهد گذاشت و منچسترسیتی انگیزه زیادی دارد تا با قهرمانی در این فصل، اسم خود را در تاریخ انگلیس جاودانه کند. منچسترسیتی در این فصل از رقابت های جام اتحادیه حذف شده است اما در جام حذفی، لیگ قهرمانان و لیگ برتر انگلیس مدعی اصلی قهرمانی است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف هادرسفیلد در جام حذفی انگلیس رفت و با نتیجه پر گل 5-0 به پیروزی رسیده است. گلهای سیتی در این دیدار توسط مدافع حریف،الوارز، دوکو و فیل فودن(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 19 دیدار به میدان رفته است، 12 پیروزی, 4 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 40 امتیاز،در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 45 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 14 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 21 گل دریافت کرده است. ادرسون سنگربان برزیلی سیتی در پنج دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته فوتبال انگلیس میهمان تیم نیوکاسل یونایتد در ورزشگاه سنت جیمز پا است. هواداران سیتی امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار سومین پیروزی پیاپی خود در لیگ را جشن بگیرند و فاصله خود با رقبا در صدر جدول را کاهش دهند.

ترکیب احتمالی نیوکاسل یونایتد 4-3-3

دوبراوکا_شار_بوتمان‌_بورن_ترپیر_لانگستاف_گیمارش_گوردون_آلمیرون_لیورامنتو و الکساندر ایساک

غایبین

مورپی_پوپ_بارنس_تونالی_اندرسون_ویلوک_تارگت_جوئلینتون_ویلسون_تارگت

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-2-3-1

ادرسون_گواردیول_والکر_دیاز_آکه_رودری_کواچیچ_الوارز_فودن_سیلوا و جرمی دوکو

غایبین

استونس_هالند و اکانجی (احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم نیوکاسل یونایتد 3‌ پیروزی و سهم منچسترسیتی 14 پیروزی بوده است. 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در 8 دیدار اخیر دو تیم در لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در 7 مسابقه به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P