پیش بازی دیدار نیوکاسل و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار نیوکاسل و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار نیوکاسل و منچستریونایتد

__ __ __ __ __ __ __

نیوکاسل یونایتد:

سهمیه در چنگ کلاغ ها!.

 

 

بازی های اخیر نیوکاسل یونایتد

ادی ها‌و سرمربی تیم نیوکاسل پس از ناکامی در پنج دیدار متوالی موفق شد کلاغ هارا با پیروزی آشتی دهد و آنها با کسب دو پیروزی متوالی حالا امید زیادی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان دارند، در صورت کسب سهمیه لیگ قهرمانان توسط نیوکاسل این باشگاه یک شگفتی بزرگ در دومین فصل حضور مالکان عربستانی رقم خواهد زد.

نیوکاسل در اخرین دیدار خود به مصاف ناتینگهام فارست رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی دست پیدا کرد, هردوگل‌ نیوکاسل توسط الکساندر ایساک مهاجم گران قیمت و سوئدی این تیم به ثمر رسیده است.

امار و ارقام نیوکاسل

نیوکاسل در فصل جاری عملکرد خوبی داشته است و تنها در دو مسابقه شکست خورده است، کلاغ ها در 10 دیدار تیم برتر زمین بوده اند، نیوکاسل هم اکنون با 41 امتیاز در جایگاه 5 جدول قرار گرفته است.

نیوکاسل در خط حمله 35 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع با 15 گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را تشکیل داده است نیکو پوپ دروازبان ملی پوش این فصل نیوکاسل با ثبت 12 کلین شیت بهترین عملکرد را در اختیار دارد.

بازی پیشرو

نیوکاسل در این هفته به مصاف منچستریونایتد آماده میرود، هواداران این تیم امیدوار هستند سومین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند و امید های خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان افزایش دهند.بازیکنان نیوکاسل نیز امیدوار هستند انتقام شکست در فینال جام اتحادیه را نیز از منچستر بگیرند.

 

 

منچستریونایتد:

خطر برای کسب سهمیه!.

 

بازی های اخیر منچستریونایتد

منچستر پس از شکست سنگین مقابل لیورپول موفق شد رئال بتیس را در لیگ اروپا حذف کند و به شرایط پیروزی برگردد اما در لیگ برتر همچنان به پیروزی نرسیده است. منچستریونایتد هدفش در لیگ، کسب سهمیه لیگ قهرمانان است اما همچنان باید برای کسب سهمیه تلاش کند!.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف فولام در جام حذفی انگلیس رفت و موفق شد با نتیجه 3-1 به پیروزی برسد، گلهای منچستر در این دیدار توسط سابیتزر و فرناندز(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 26 بازی خود در این فصل موفق به کسب 15 پیروزی، 6 شکست و 5 تساوی شده است و با 50 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 41 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم رشفورد با 14 گل است، یونایتد در خط دفاع نیز 35 گل دریافت کرده است داوید دخیا در 11 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته میهمان نیوکاسل است،هواداران منچستر امیدوار هستند به روند پیروزی در لیگ برتر بازگردند و یک پیروزی مهم به دست آورند.

 

 

 

ترکیب احتمالی نیوکاسل 4-3-3

پوپ_برن_بوتمان_شار_ترپیر_لونگستاف_ویلوک_ماکسیمین_گیمارش_مورپی و الکساندر ایساک

غایبین

المیرون_گوردون(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_واران_مارتینز_شاو_ون‌بیساکا_فرد_سابیتزر_رشفورد_آنتونی_فرناندز و ووت وگهورست

غایبین

فن‌د‌بیک_اریکسن_مارسیال_گرینوود_گارناچو_کاسمیرو

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم نیوکاسل 3 پیروزی و سهم منچستریونایتد 13 پیروزی بوده است و 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار نیوکاسل و منچستریونایتد
P