پیش بازی دیدار هلند و اتریش

پیش بازی دیدار هلند و اتریش

زمان برگزاری: 5/4/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: المپیک برلین

داور مسابقه: ایوان کروزلیاک

هفته سوم رقابت های جام ملت های اروپا گروه D

تیم ملی هلند:

صعود راحت اما پر دردسر!

پیش بازی دیدار هلند و اتریش

بازی های اخیر تیم ملی هلند

تیم ملی هلند با هدایت رونالد کومان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی به حساب می‌آید. تیم ملی هلند برخلاف دوره گذشته مسابقات جام ملت های اروپا فوتبال احساسی و هجومی بازی نمیکند و با نظر کارشناسان شانس زیادی برای رفتن روی سکو دارد. تیم ملی هلند در صورت صدرنشینی مسیر بهتری پیشروی دارد و مسابقه برابر ترکیه یا جمهوری چک قطعا برای لاله های نارنجی با برخورد احتمالی به تیم ملی بلژیک در اولین مرحله حذفی راحت تر است. هلند در 9 مسابقه اخیر خود تنها در 1 دیدار تدارکاتی مقابل المان شکست خورده است و شرایط خوبی دارد.

تیم ملی هلند در اخرین دیدار خود به مصاف فرانسه رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار متوقف شده است. هلند این دیدار 4 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است اما درخشش سنگربان فرانسه مانع گلزنی آنها شده است.

امار و ارقام تیم ملی هلند

تیم ملی هلند در دو مسابقه خود در جام ملت های اروپا 1 پیروزی و 1 تساوی به دست‌ آورده است . تیم ملی هلند با کسب 4 امتیاز در جایگاه اول جدول گروه قرار گرفته است و صعود خود به مرحله بعد را قطعی کرده است.

تیم ملی هلند در خط حمله 2 گل به ثمر رسانده است. هلند در خط دفاع نیز 1 گل دریافت کرده است، بارت فربروخن سنگربان با جوان تیم هلند موفق به ثبت یک کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی هلند در سومین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف اتریش خواهد رفت. هواداران تیم ملی هلند امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار مرحله گروهی مسابقات را با صدرنشینی به پایان برسانند.

تیم ملی اتریش:

جذاب مثل تیم رالف!

بازی های اخیر تیم ملی اتریش

تیم ملی اتریش با هدایت رالف رانگنیک شانس زیادی برای یک شگفتی بزرگ در اروپا دارد. رالف رانگنیک به واسطه سبک تهاجمی و سیستم پرس از بالا در زمین حریفان  طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد و فوتبال زیبای اتریش تحت هدایت رالف نوید روزهای خوب در کشور صاحب سبک اتریش میدهد. اتریش در 9 دیدار اخیر خود تنها در 1 دیدار شکست خورده است(مقابل فرانسه،گل‌به‌خودی) اتریش در دیدار های تدارکاتی پیش از شروع یورو دست به کار بزرگی زده است و المان میزبان مسابقات را شکست داده است.

اتریش در اخرین دیدار خود به مصاف لهستان رفته است و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای اتریش در این دیدار توسط تراونر،بومگارتنر و آرناتوویچ به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی اتریش

تیم ملی اتریش در دو مسابقه خود در جام ملت های اروپا 1 پیروزی و 1 شکست به دست‌ آورده است . تیم ملی اتریش با کسب 3 امتیاز در جایگاه سوم جدول گروه قرار گرفته است و سرنوشت صعود در دستان خودش قرار دارد.

اتریش در خط حمله 3 گل به ثمر رسانده است. اتریش در خط دفاع نیز 2 گل دریافت کرده است، پاتریک پنتز سنگربان اول تیم اتریش موفق به ثبت کلین شیت در یورو نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی اتریش در سومین و اخرین دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا به مصاف هلند در ورزشگاه المپیک برلین خواهد رفت. هواداران تیم ملی اتریش امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار رقیب اصلی خود در گروه را متوقف کنند و خود را به مرحله حذفی مسابقات برسانند.

ترکیب احتمالی تیم ملی هلند 4-3-3

فربروخن_آکه_فندایک_دی‌فرای_دومفرایز_ژاوی‌سیمونز_رایندرز_هارتمن_گاکپو_فریمپونگ و منفیس دیپای

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی اتریش 4-3-3

پنتز_تراونر_لینهارت_ام‌ونه_پوشچ_لایمر‌_‌سابیتزر_سیوالد_ویمر_بومگارتنر و مارکو ارناتوویچ

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 6 دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند, تیم ملی هلند در هر 6 دیدار به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P