پیش بازی دیدار هلند و ارژانتین

پیش بازی دیدار هلند و ارژانتین

پیش بازی دیدار هلند و ارژانتین

__ __ __ __ __ __ __

تیم ملی هلند:

لاله های نارنجی کابوس 2014 را فراموش میکند؟

 

بازی های اخیر تیم ملی هلند

تیم ملی هلند در طول تاریخ یکی از محبوب ترین تیم های جام های جهانی بوده است که دستش از جام طلایی این مسابقات کوتاه مانده است، تیم ملی هلند در جام جهانی 2014 با یکی از بهترین نسل های تاریخ خود در مقابل ارژانتین شکست خورد و از رفتن به فینال جا ماند و پس از یک سال غیبت در روسیه لاله های نارنجی اینبار در قطر به دنبال رویاپردازی هستند.

تیم ملی هلند در در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی امریکا رفت و موفق شد با نتیجه 3-1 این تیم‌ را شکست دهد و راهی یک چهارم نهایی شود، گلهای هلند در این دیدار توسط دیپای،بلیند و دنزل دومفریز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی هلند

تیم ملی هلند در چهار دیدار خود موفق به کسب 3 پیروزی و 1 تساوی شده است و در 19 دیدار اخیر تحت هدایت فنخال هرگز شکست نخورده است.

تیم ملی هلند در خط حمله با درخشش کودی گاکپو 8 گل به ثمر رسانده است و در تمامی دیدار های خود موفق به گلزنی شده است، هلندی ها در خط حمله 2 گل دریافت کرده اند و در 2 دیدار نیز دروازه خود را بسته نگه داشته اند.

بازی پیشرو

تیم ملی هلند در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ارژانتین خواهد رفت، هواداران این تیم امیدوار هستند انتقام شکست 2014 را از ارژانتین بگیرند و راهی نیم نهایی جام جهانی شوند.

 

تیم ملی ارژانتین:

مسی در نقش مارادونا ظاهر میشود؟

 

بازی های اخیر تیم ملی ارژانتین

تیم ملی ارژانتین با درخشش لئو مسی در قطر همچنان پیش میرود،لئو که اخرین جام جهانی خود را تجربه میکند به مانند دیگو مارادونا سعی بر قهرمان کردن یک تنه تیم ملی ارژانتین در جام جهانی را دارد تا تمام جام های ممکن را فتح کرده باشد.

تیم ملی ارژانتین در اخرین دیدار خود به مصاف استرالیا رفت و موفق شد نماینده آسیا را با نتیجه 2-1 شکست دهد، گلهای البی سلسلته در این دیدار توسط مسی و مارتینز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ارژانتین

آلبی سلسته در چهار دیدار خود در قطر 3‌ پیروزی و 1 شکست بدست اورده است، شاگردان اسکولانی پس از باخت در بازی نخست خود هرگز امتیاز از دست ندادند.

تیم ملی ارژانتین در خط حمله با رهبری لئو مسی 7 گل به ثمر رسانده است و در تمامی دیدارهای خود موفق به گلزنی شده است، ارژانتین در خط دفاع 2 گل دریافت کرده است و در 2 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ارژانتین در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به مصاف هلند خواهد رفت، هواداران ارژانتین و مسی امیدوار هستند از این مرحله عبور کنند و‌ راهی نیم نهایی شوند.

 

ترکیب احتمالی تیم ملی هلند 4-4-2

نوپرت_تیمبر_فندایک_آکه_دومفرایس_کلاسن_دی‌یونگ_بلیند_گاکپو_مارتین‌د‌رون و ممفیس دیپای

غایبین

ندارد

 

ترکیب احتمالی تیم ملی ارژانتین 4-4-2

املیانو مارتینز_مولینا_اوتامندی_لیساندرو مارتینز_آکونیا_دپائول_آلیستر_انزو‌فرناندز_دیماریا_الوارز و لیونل مسی

غایبین

دپائول(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

دو تیم در پنج دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که سهم هرکدام 2 پیروزی بوده است و 1 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند(بله)

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار هلند و ارژانتین
P