پیش بازی دیدار هلند و انگلیس

پیش بازی دیدار هلند و انگلیس

زمان برگزاری: 20/4/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: سیگنال ایدونا پارک

داور مسابقه: فلیکس زوایر

مرحله نیمه نهایی رقابت های جام ملت های اروپا

تیم ملی هلند:

پرواز ققنوس وار از میان خاکستر خود!

پیش بازی دیدار هلند و انگلیس

بازی های اخیر تیم ملی هلند

تیم ملی هلند با هدایت رونالد کومان نتایج سینوسی در جام ملت های اروپا گرفته است اما هرگز تسلیم نشده است!. لاله های نارنجی در گروه با کسب رتبه سوم به مرحله حذفی صعود کرده اند و در مرحله حذفی به تنها 6 دقیقه زمان نیازداشتد تا خود را به مرحله نیمه نهایی برسانند. تیم ملی هلند اخرین مرتبه در سال 2004 با هدایت ادوکات به نیمه نهایی رسیده است و با شکست برابر پرتغال از گردونه مسابقات کنار رفته است. پس از جام جهانی نسبتا موفق با هدایت فن خال و نتایج هلند در جام ملت های اروپا با هدایت کومان امید  به هواداران فوتبال هلند بازگشته است و هواداران امیدوار به روز های بهتر برای تیم محبوب خود هستند.

تیم ملی هلند در اخرین دیدار خود به مصاف ترکیه رفته است و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای هلند در این دیدار توسط دی‌فرای ومولدور(گل به خودی مدافع حریف) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی هلند

تیم ملی هلند در پنج دیدار خود در جام ملت های اروپا، سه پیروزی، یک تساوی و یک شکست بدست اورده است. و به جمع چهار تیم برتر اروپا صعود کرده است.

تیم هلند در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی در خط حمله دارد(گاکپو با ثبت 3 گل اقای گل مسابقات است). تیم هلند در خط دفاع 5 گل دریافت کرده است. بارت فربروخن سنگربان جوان تیم ملی هلند، دو کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

تیم ملی هلند در مرحله یک نیمه نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی انگلیس در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند خواهد رفت. هواداران هلند امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و خود را به مرحله نهایی مسابقات برسانند.

تیم ملی انگلیس:

گرت؛خوش‌شانس!

بازی های اخیر تیم ملی انگلیس

تیم ملی انگلیس با هدایت گرت ساوت‌گیت همچنان به نمایش ضعیف خود در جام ملت های اروپا ادامه میدهد اما قصد حذف شدن ندارد!. تیم ملی انگلیس در مجموع رقابت های جام ملت های اروپا بدترین نمایش میان تیم های صعود کننده به نیمه نهایی داشته است و انتقاد های زیادی به سبک بازی این تیم وارد شده است. تیم ملی انگلیس در جریان 90 دقیقه تنها در مسابقه اول خود به پیروزی رسیده است و در مرحله حذفی یورو،دو مرتبه از حریفان خود عقب افتاده است و سپس به مسابقه بازگشته است!. گرت ساوت گیت از زمان حضور روی نیمکت سه شیرها امار و ارقام خوبی به ثبت رسانده است و قطعا یکی از بهترین سرمربیان تاریخ انگلیس لقب خواهد گرفت.

تیم ملی انگلیس در اخرین دیدار خود به مصاف سوئیس رفته است و با نتیجه 1-1 دروقت های قانونی و اضافه به تساوی رسیده است تنها گل انگلیس در این دیدار توسط ساکا به ثمر رسیده است. تیم ملی انگلیس در ضربات پنالتی با نتیجه 5-3 به پیروزی رسیده است و‌ یک رکورد مثبت(گل کردن پنج ضربه پنالتی) به ثبت رسانده است.

امار و ارقام تیم ملی انگلیس

تیم ملی انگلیس در پنج دیدار خود در جام ملت های اروپا، یک پیروزی و چهار تساوی بدست اورده است. تیم ملی انگلیس با پیروزی در ضربات پنالتی به جمع چهار تیم برتر صعود کرده است.

تیم انگلیس در خط حمله تنها 5 گل به ثمر رسانده است و عملکرد خوبی در خط هجومی نداشته است. تیم انگلیس در خط دفاع 3 گل دریافت کرده است. جردن پیکفورد سنگربان باتجربه تیم ملی انگلیس، دو کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

تیم ملی انگلیس در مرحله نیمه نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی هلند در شهر دورتموند خواهد رفت. هواداران انگلیس امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار برای دومین دوره متوالی به فینال جام ملت های اروپا صعود کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی هلند 4-3-3

فربروخن_آکه_فندایک_دی‌فرای_دومفرایز_ژاوی‌سیمونز_رایندرز_مالن_گاکپو_اسشوتن و منفیس دیپای

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی انگلیس 4-2-3-1

پیکفورد_استونس_گوئهی_شاو_والکر_بلینگهام_رایس_ماینو_ساکا_فودن و هری کین

غایبین

ندارد

دیدار های رو در‌ رو

دو تیم در سالیان اخیر در 8 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند. 4 دیدار با پیروزی تیم ملی هلند و 2 دیدار نیز با پیروزی تیم ملی انگلیس به پایان رسیده. 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی تیم ملی انگلیس

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P