پیش بازی دیدار هلند و بلژیک

پیش بازی دیدار هلند و بلژیک

پیش بازی دیدار هلند و بلژیک

ــ‌ــ ــــ ــــ ــــ‌ ــــ

هلند:

تیم هلند
تیم هلند

لاله های نارنجی فوتبال اروپا همچنان در اوج.

تیم ملی هلند که در جام جهانی 2018 روسیه غایب بزرگ تورمنت بود برای 2022 قطر برنامه ریزی خوب و دقیقی کردند که در نهایت موجب صعود این تیم به جام جهانی شد تا این تیم محبوب دوباره به رقابت جهانی برگردد.

تیم ملی هلند کار را با رونالد کومان برای بازگشت به اوج فوتبال اروپا آغاز کرد مسیری که در نهایت با لوئیس فن خال طی شد و این مربی خوشنام که در سال 2014 موفق شده بود هلند را به مقام سومی جام جهانی برساند،باردیگر شانس حضور در این تورمنت مهم را به همراه هلند دارد.

پس از جدایی کومان هدایت تیم ملی هلند به فرانک د بوئر سپرده شد مربی که به علت سبک بازی تیمش هیچ وقت بین هواداران این تیم محبوب نشد و پس از شکست مقابل جمهوری چک در یورو از سمت خود کنار رفت.

گزینه محبوب هواداران این کشور روی نیمکت نشست و لوئیس فن خال هلند را به جام جهانی رساند و در این بازی میتواند جشن صعود به مرحله بعد رقابت های لیگ ملت های اروپا را در کنار هوادارن خود بگیرد.

فن خال از زمان بازگشت دوباره به تیم ملی هلند هرگز شکست نخورده است 14 بازی و 10 برد و 4 مساوی در کارنامه این مربی ثبت شده است.

تیم ملی هلند در دیدار قبلی خود موفق شد لهستان را با نتیجه 2-0 شکست دهد.

تیم ملی هلند در اخرین دیدار میزبان بلژیک است و در این دیدار اگر با اختلاف گل 4 شکست نخورد راهی دور پایانی میشود.

بلژیک :

معجزه ای در راه است؟

روبرتو مارتینز سرمربی 49 ساله و اسپانیایی تیم ملی بلژیک میگوید امید چندانی برای صعود به دور بعد ندارد و هدف او و فدراسیون بلژیک نیز صعود به مرحله بعد نبود و این مسابقات را برای آمادگی در جام جهانی 2022 قطر به میدان رفتند و هدفشان پیدا کردن استعداد بوده است.

تیم ملی بلژیک که در جام جهانی روسیه به نقل از کارشناسان بزرگ دنیا بهترین نسل تمام ادوارش را در اختیار داشت موفق شد رتبه سوم جهان را به دست آورد.

اخرین بازمانده های نسل طلایی بلژیک در کنار چند استعداد جوان و خوب فوتال بلژیک کار خود را در مسابقات لیگ ملت های اروپا به زودی به پایان میرساند.

تیم ملی بلژیک در اخرین دیدار خود پیش از بازی بزرگ این هفته مقابل هلند به مصاف ولز رفت و توانست با درخشش باتشوایی و دیبروینه ولز یکی از همگروهی های ایران در جام جهانی را شکست دهد.

ابتدا با گل دیبروینه از حریف پیش افتادند و سپس باتشوایی گل دوم را در همان نیمه اول وارد دروازه هِنسی کرد در نیمه دوم ولز بازی را بهتر آغاز کرد و با گل مور یکی از دو گل خورده را جبران کرد اما بلژیک با کنترل بازی موفق به یک پیروزی خانگی شد.

بازی مقابل هلند برای شاگردان مارتینز میتواند دیدار انتقامی باشد در بازی رفت تنها شکست بلژیک در این تورمنت رقم خورد و این تیم با نتیجه 4-1 از هلند در خانه خود شکست خورد تا همان تک شکست کار بلژیک را برای صعود بسیار سخت کند.

 

ترکیب احتمالی هلند 3-5-3:

پاسور_آکه_فندایک_تیمبر_دومفریز_مارتین د رون_دیانگ_برخواین_برگوایس_بلیند و کودی گاکپو

غایبین

کوپمینرس

ترکیب احتمالی بلژیک 3-4-2-1:

کورتوآ_آلدرویرلد_فرتونگن_تیاته_کاستانیه_ویتسل_تیلمانس_کاراسکو_دیبروینه_ادن هازارد و باتشوایی

غایبین

ندارد

دیدار های اخیر دو تیم

دو تیم تا به حال شش مسابقه با هم انجام داده اند که سهم بلژیک دو برد و سهم هلند یک برد بوده است و سه دیدار به تساوی رسیده است

 

اپشن پیشنهادی شرطبندی

بیشتر از ۲ گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار هلند و بلژیک
P