پیش بازی دیدار هلند و ترکیه

پیش بازی دیدار هلند و ترکیه

زمان برگزاری: 16/4/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: المپیک برلین

داور مسابقه: کلمنت تورپین

مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام ملت های اروپا

تیم ملی هلند:

دو روی متفاوت لاله های نارنجی

پیش بازی دیدار هلند و ترکیه

بازی های اخیر تیم ملی هلند

تیم ملی هلند با هدایت رونالد کومان یکی از مدعیان قهرمانی به حساب می آید. لاله های نارنجی در مرحله گروهی عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته اند اما اولین مسابقه دور حذفی، هواداران هلند را مجدد امیدوار به جام کرده است. تیم ملی هلند اخرین مرتبه در سال 2004 به نیمه نهایی جام ملت های اروپا صعود کرده است و هواداران امیدوار هستند با توجه به نسل خوب کشور هلند، یک مرتبه دیگر به نیمه نهایی و سپس به فینال جام ملت های اروپا صعود کنند.

تیم ملی هلند در اخرین دیدار خود به مصاف رومانی رفته است و با نتیجه پرگل 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای هلند در این دیدار توسط گاکپو و مالن(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی هلند

تیم ملی هلند در چهار دیدار خود در جام ملت های اروپا، دو پیروزی، یک تساوی و یک شکست بدست اورده است. و به جمع هشت تیم برتر اروپا صعود کرده است.

تیم هلند در خط حمله 7 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی در خط حمله دارد. تیم هلند در خط دفاع 4 گل دریافت کرده است. بارت فربروخن سنگربان جوان تیم ملی هلند، دو کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

تیم ملی هلند در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی ترکیه در ورزشگاه المپیک برلین خواهد رفت. هواداران هلند امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند.

تیم ملی ترکیه:

شجاعت؛رمز پیروزی

بازی های اخیر تیم ملی ترکیه

تیم ملی ترکیه با هدایت وینچنزو مونتلا خود را به عنوان پدیده جام ملت های اروپا معرفی کرده است و حضور در جمع هشت تیم برتر اروپا به همراه ترکیه افتخار بزرگی برای سرمربی 50 ساله ایتالیایی است. تیم ملی ترکیه با توجه به قرعه در سمت راحت تر جدول قرار گرفته است و تنها به یک پیروزی بزرگ برای صعود به نیمه نهایی مسابقات نیاز دارد!. تیم ملی ترکیه با هدایت مونتلا نیمی از مسابقات خود روی نیمکت ترکیه را با پیروزی پشت سر گذاشته است و در صورت صعود احتمالی به فینال نام خود را در تاریخ کشور ترکیه یادداشت خواهد کرد.

حذف تلخ میزبان یورو 2024

تیم ملی ترکیه در اخرین دیدار خود به مصاف اتریش رفته است و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. هردوگل تیم ملی ترکیه  توسط دمیرال به ثمر رسیده است. دمیرال به دلیل شادی گل های خود دو جلسه محروم شده است!.

امار و ارقام تیم ملی ترکیه

تیم ملی ترکیه در چهار دیدار خود در جام ملت های اروپا، سه پیروزی و یک شکست بدست اورده است و خود را به مرحله یک چهارم نهایی رسانده است.

تیم ترکیه در خط حمله 7 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی در خط حمله دارد. تیم ترکیه در خط دفاع 6 گل دریافت کرده است. تیم ملی ترکیه موفق به ثبت کلین شیت در یورو نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ترکیه در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی هلند در شهر برلین خواهد رفت. هواداران ترکیه امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند.

ترکیب احتمالی تیم ملی هلند 4-3-3

فربروخن_آکه_فندایک_دی‌فرای_دومفرایز_ژاوی‌سیمونز_رایندرز_مالن_گاکپو_اسشوتن و منفیس دیپای

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی ترکیه 4-1-4-1

گونوک_آکایدین_مولدور_بارداکچی_کادیغلو_آیهان_یلدیز_اوزکان_گولر_هاکان‌ و آلپر ایلماز

غایبین

یوکسک_کوکچو_دمیرال

دیدار های رو در‌ رو

دو تیم در سالیان اخیر در 7 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند. 4 دیدار با پیروزی تیم ملی هلند و 2 دیدار نیز با پیروزی تیم ملی ترکیه به پایان رسیده. 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی هلند

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P