پیش بازی دیدار هلند و فرانسه

پیش بازی دیدار هلند و فرانسه

زمان برگزاری: 1/4/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: ردبول آرنا

داور مسابقه: آنتونی تیلور

هفته دوم رقابت های جام ملت های اروپا گروه D

تیم ملی هلند:

رستگاری لاله های نارنجی

پیش بازی دیدار هلند و فرانسه

بازی های اخیر تیم ملی هلند

تیم ملی هلند در یک دهه اخیر با هدایت لوئیس فن‌خال و رونالد کومان در چهار مقطع مختلف، نتایج خوبی بدست اورده است. رونالد کومان در مقطع اول حضور در تیم ملی هلند میانگین امتیاز 1.90 را به ثبت رسانده است و پس از بازگشت مجدد نتایج بهتری بدست اورده است و میانگین امتیاز لاله های نارنجی با هدایت سرمربی اسبق بارسلونا به عدد 2 رسیده است.!

تیم ملی هلند در آخرین دیدار خود به مصاف لهستان رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای تیم ملی هلند در این دیدار توسط گاکپو و وخهورست به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی هلند

تیم ملی هلند در پنج مسابقه اخیر خود 4 پیروزی و 1 شکست به دست‌ آورده است. تیم ملی هلند با کسب 3 امتیاز و تفاضل گل بهتر، در صدر جدول گروه قرار گرفته است.

هلند در خط حمله(رقابت های یورو) 2 گل به ثمر رسانده است. هلند در خط دفاع نیز 1 گل دریافت کرده است، بارت فربروخن سنگربان جوان تیم هلند موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی هلند در دومین و حساس ترین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف فرانسه در ورزشگاه ردبول آرنا خواهند رفت. هواداران تیم هلند امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار صعود و صدرنشینی خود در گروه را قطعی کنند.

تیم ملی فرانسه:

جنگ صدرنشینی به‌کام خروس ها؟

بازی های اخیر تیم ملی فرانسه

دیدیه دشان اسطوره فوتبال تیم ملی فرانسه در سال 2012 هدایت تیم ملی کشور خود را برعهده گرفته است و همچنان به عنوان نفر اول کادرفنی فعالیت میکند. دشان در 150 مسابقه هدایت خروس هارا برعهده داشته است و موفق به ثبت 100 پیروزی شده است!. دشان در شرایطی به رکورد 100 پیروزی دست پیدا کرده است که نفر دوم لیست فرانسوی ها، مایکل هیدالگو و ریموند دومنک با 41 پیروزی است و بنظر میرسد رکورد دیدیه دشان در تاریخ باقی خواهد ماند. فرانسه با هدایت دشان 4 فینال بزرگ را تجربه کرده است، خروس ها یک جام جهانی و لیگ ملت ها بدست اورده اند و در یک جام جهانی و جام ملت ها مغلوب مسی و رونالدو شده اند!.

منچستر و آرسنال بدنبال ستاره جوان بنفیکا

تیم ملی فرانسه در اخرین دیدار خود به مصاف اتریش رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. تنها گل تیم ملی فرانسه در این دیدار توسط ماکسیمیلیان وبر مدافع حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی فرانسه

تیم ملی فرانسه در پنج مسابقه اخیر خود 3 پیروزی, 1 تساوی و 1 شکست به دست‌ آورده است. تیم ملی فرانسه با کسب 3 امتیاز و تفاضل گل کمتر، در جایگاه دوم جدول گروه قرار گرفته است.

فرانسه در خط حمله(رقابت های یورو) 1 گل به ثمر رسانده است. فرانسه در خط دفاع گل دریافت نکرده است، مایک ماینان سنگربان تیم فرانسه موفق به ثبت یک کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی فرانسه در دومین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف هلند در ورزشگاه ردبول آرنا لایپزیش خواهند رفت. هواداران تیم فرانسه امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رقیب اصلی خود در گروه را شکست دهند و صعود خود به دور حذفی مسابقات را قطعی کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی هلند 4-3-3

فربروخن_آکه_فندایک_دی‌فرای_دومفرایز_ژاوی‌سیمونز_رایندرز_هارتمن_گاکپو_اسشوتن و منفیس دیپای

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی فرانسه 4-2-3-1

ماینان_سالیبا_اوپامکانو_کونده_تئو‌هرناندز_کانته_رابیوت_دمبله_گریزمان_ژیرو و مارکوس تورام

غایبین‌‌

امباپه(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 11 دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند, سهم تیم ملی هلند 3 پیروزی و سهم تیم ملی فرانسه نیز 8 پیروزی بوده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی تیم ملی فرانسه

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P