پیش بازی دیدار‌ هلند و فرانسه

پیش بازی دیدار‌ هلند و فرانسه

زمان برگزاری:21/7/1402

ساعت برگزاری: 22:15

ورزشگاه: کرایوف آرنا

داور مسابقه: فلیکس زوایر

هفته هفتم ‌رقابت های مقدماتی یورو 2024 گروه B

تیم ملی هلند:

خطر در کمین لاله های نارنجی!

پیش بازی دیدار‌ هلند و فرانسه

بازی های اخیر تیم ملی هلند

تیم ملی هلند با هدایت رونالد کومان، نتایج خوبی در مقدماتی یورو گرفته است و تنها شکست آنها مقابل فرانسه قدرتمند بوده است اما همچنان خطر حذف از گروه و راهیابی یونان به مرحله نهایی آنها را تهدید میکند!.

تیم ملی هلند در اخرین دیدار خود در مسابقات مقدماتی یورو، به مصاف تیم ملی ایرلند رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید. گلهای هلند ورخهوست و گاکپو از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی هلند

تیم ملی هلند در چهار دیدار خود در مقدماتی یورو 2024, موفق به کسب 3 پیروزی و 1 شکست شده است. تیم ملی هلند با کسب 9 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به یونان در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

تیم ملی هلند در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده است، تیم ملی هلند در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است و در 2 دیدار نیز دروازه خود را بسته نگه داشته اند.

بازی پیشرو

تیم ملی هلند در پنجمین دیدار خود در مرحله مقدماتی میزبان تیم ملی فرانسه در ورزشگاه کرایوف آرنا است، هواداران هلند امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار سخت و دشوار، خیال خود را بابت صعود راحت کنند.

تیم ملی فرانسه:

صعود بی دردسر خروس ها

بازی های اخیر تیم ملی فرانسه

دیدیه دشان سرمربی موفق تیم ملی فرانسه، موفق شد یک مرتبه دیگر بدون دردسر و نگرانی تیم ملی فرانسه را با قدرت به مسابقات یورو 2024 برساند، دیدیه دشان پس از قهرمانی با خروس ها در جام جهانی، امیدوار است یک افتخار بزرگ‌ دیگر برای کشور فرانسه رقم بزند و قهرمان مسابقات یورو شود. دشان در دو دوره گذشته در قهرمانی یورو ناکام بوده است اما با نظر کارشناسان بزرگ فوتبال دنیا، تیم ملی فرانسه مدعی شماره یک قهرمانی در یورو 2024 در کشور المان است.

تیم ملی فرانسه در اخرین دیدار خود در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم ملی المان رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد. تنها گل تیم ملی فرانسه در این دیدار توسط گریزمان از روی نقطه پنالتی ب ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی فرانسه

تیم ملی فرانسه در پنج دیدار خود موفق به ثبت پنج پیروزی متوالی شده است و با کسب 15 امتیاز کامل در صدرجدول گروه قرار گرفته است.

تیم ملی فرانسه در خط حمله به رهبری کاپیتان کیلیان امباپه 11 گل به ثمر رسانده است, فرانسه در خط دفاع نیز با دروازبان جدید خود عملکرد خیلی خوبی داشته است و در مسابقات مقدماتی گلی دریافت نکرده است!. مایک ماینان سنگربان شماره یک خروس ها پنج کلین شیت ثبت کرده است.

بازی پیشرو

تیم ملی فرانسه در مهم ترین دیدار خود در مرحله مقدماتی به مصاف تیم ملی هلند در کشور هلند خواهد رفت، هواداران فرانسه امیدوار هستند رکورد صددرصد پیروزی خود را حفظ کنند و با سه امتیاز به کشور خود بازگردند.

ترکیب احتمالی تیم ملی هلند 3-4-3

ناپرت_بلیند_فندایک_آکه_دومفرایز_دی‌فرای_‌ژاوی‌سیمونز_رایندرز_مارتین‌د‌رون_برخواین و مالن

غایبین

تیمبر_دلیخت_بوتمان_مالاسیا و کودی گاکپو

ترکیب احتمالی تیم ملی فرانسه 4-2-3-1

ماینان_کوناته_لوکاس‌هرناندز_پاوارد_تئو‌هرناندز_شومانی_رابیوت_دوبله_گریزمان_ژیرو و کیلیان امباپه

غایبین‌‌

اوپامکانو_سالیبا_کانده

دیدار های رو در رو

دو تیم در 10 دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند, سهم تیم ملی هلند 3 پیروزی و سهم تیم ملی فرانسه نیز 7 پیروزی بوده است. در 7 دیدار اخیر دو تیم هلند تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2.5 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P