پیش بازی دیدار هنگ کنگ‌ و ‌ایران

پیش بازی دیدار هنگ کنگ‌ و ‌ایران

زمان برگزاری:29/10/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: خلیفه

داور مسابقه: حنا حطاب

هفته دوم رقابت های جام ملت های آسیا

پیش بازی دیدار هنگ کنگ‌ و ‌ایران

تیم ملی هنگ کنگ:

بوی صعود نمی آید

بازی های اخیر تیم ملی هنگ کنگ

تیم ملی هنگ کنگ تا به حال سه دوره در جام ملت های آسیا حضور پیدا کرده است و بهترین رتبه آنها در سال 1956 و اولین حضور انها بوده است که آنها به مقام سوم مسابقات رسیده اند. هدایت تیم ملی هنگ کنگ برعهده اندرسن نروژی است، هنگ کنگ در ماه های اخیر نتایج خوبی بدست نیاورده است و از شانس زیادی برای صعود به مرحله حذفی برخوردار نیست. هنگ کنگ در مرحله اول مقدماتی جام جهانی نیز در گروه ایران و ازبکستان قرار دارد و شانسی برای حضور در دور بعد ندارد.

هنگ کنک در اخرین دیدار خود به مصاف امارات رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. تنها گل هنگ کنگ در این دیدار توسط نگوین باک به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام تیم ملی هنگ کنگ

هنگ کنگ در پنج بازی اخیر خود، چهار شکست و یک تساوی به دست اورده است.

هنگ کنگ در پنج دیدار اخیر خود 4 گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع تیم هنگ کنگ 12 گل دریافت کرده است و موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

جواب منفی برانکو به پرسپولیس

هنگ کنگ با کسب صفر امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است و تنها شانس آنها برای صعود(تیم سوم) برتری در دیدار آخر است.

بازی پیشرو

تیم ملی هنگ کنگ در دومین بازی خود به مصاف تیم ملی ایران در ورزشگاه خلیفه خواهد رفت. هواداران تیم ملی هنگ کنگ امیدوار هستند با کسب امتیاز برابر ایران یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و به صعود امیدوار تر شوند.

تیم ملی ایران:

غرش یوزها در قطر

بازی های اخیر تیم ملی ایران

از زمان حضور امیرقلعه نویی روی نیمکت تیم ملی ایران، ایران نتایج خوبی بدست اورده است اما علیرغم نتایج خوب با نظر کارشناسان فوتبال ایران، تیم ملی مشکل بزرگی در خط دفاعی دارد و امیر قلعه نویی در پیدا کردن زوج دفاعی تیم ملی ناکام بوده است. تیم ملی ایران پس از ژاپن و کره جنوبی شانس سوم قهرمانی در جام ملت های آسیا است و با توجه به جدول احتمالی، تیم ملی ایران در نیمه آسان تر جدول قرار میگیرد و تنها رقیب سخت ایران برای رسیدن به فینال، کره جنوبی خواهد بود. تیم ملی ایران علیرغم تیم های حاظر در جام ملت های اسیا از بازیکنان جوان استفاده نکرده است و هدف کادرفنی اخرین فرصت به نسل فعلی است.

تیم ملی ایران در اخرین دیدار خود به مصاف فلسطین رفت و با نتیجه 4-1 به پیروزی رسیده است. گلهای ایران در این دیدار توسط انصاری فر،قایدی،ازمون و خلیل زاده به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ایران

تیم ایران در پنج دیدار تدارکاتی اخیر تحت هدایت امیر قلعه نویی، 4 پیروزی و 1 تساوی بدست اورده است، تساوی ایران در مقابل ازبکستان(مقدماتی جام جهانی) به ثبت رسیده است.

ایران در خط حمله به رهبری طارمی و ازمون 17 گل به ثمر رساند و در خط دفاع 4 گل دریافت کرده است و در 2 دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

ایران با کسب 3 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به امارات در رتبه دوم جدول گروه قرارگرفته است.

بازی پیشرو

تیم ملی ایران در دومین مسابقه خود درجام ملت ها به مصاف هنگ کنگ خواهد رفت هواداران تیم ملی ایران امیدوار هستند با پیروزی پر گل در این دیدار صدر جدول را برای خود حفظ کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران 4-2-3-1

بیرانوند_مجید‌حسینی_کنعانی‌زادگان_حاج‌صفی_رضاییان_قدوس_چشمی‌_قایدی_جهانبخش_آزمون و مهدی طارمی

غایبین

ترابی_خلیل‌زاده

ترکیب تیم ملی هنگ کنگ 4-3-3

هونگ‌یاپ_نام‌یئه_گربیگ_تزه‌نام‌_شینیچی

چان_مینگ‌وی_لوک‌تان_چان‌کوان_کامارگو_هین‌ پون و میکائل اودبلوزور

غایبین:

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 3 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند و هر سه دیدار با پیروزی تیم ملی ایران به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی ایران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P