پیش بازی دیدار هوادار و استقلال

پیش بازی دیدار هوادار و استقلال

زمان برگزاری:27/12/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: پاس قوامین تهران

داور مسابقه: علی صفایی

هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر ایران

هوادار تهران:

آغاز روز های سخت مسعود؟

پیش بازی دیدار هوادار و استقلال

بازی های اخیر هوادار تهران

پس از برکناری محمود فکری به دلیل شکست سنگین 5-0 مقابل سپاهان، مدیران باشگاه هوادار در یک اقدام عجیب هدایت تیم را برعهده مسعود شجاعی کاپیتان اسبق تیم ملی سپردند. مسعود شجاعی بازیکن فصل گذشته تیم هوادار با شروع طوفانی به عنوان سرمربی نگاه هارا به سمت خود خیره کرده است. هوادار در فصل جاری به مانند فصل کذشته برای بقا در لیگ برتر تلاش میکند و نتایج یک ماه گذشته، امیدوار هستند در پایان فصل با سرمربی جوان خود، بقا در لیگ برتر را جشن بگیرند.هوادار در هفته گذشته پس از 6 هفته شکست ناپذیری سرانجام شکست خورد تا مسعود شجاعی نیز طعم تلخ شکست را نیز تجربه کند.

هوادار در اخرین دیدار خود به مصاف تراکتور رفت و با نتیجه 4-2 در یک مسابقه جذاب و تماشایی شکست خورده است. گلهای هوادار در این دیدار توسط پورعلی و باقری به ثمر رسیده است.

امار و ارقام هوادار تهران

تیم هوادار در فصل جاری موفق به کسب 19 امتیاز در 19 مسابقه لیگ شده است و در جایگاه 12 جدول قرار گرفته است و تنها 4 امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارد. 4 پیروزی، 7 تساوی و 8 شکست حاصل تلاش شاگردان مسعود شجاعی بوده است.

تیم هوادار در خط حمله موفق به زدن 20 گل شده است و در خط دفاع این تیم 27 گل دریافت کرده است، علیرضا حقیقی در 6 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

هوادار در این هفته رقابت های لیگ برتر میزبان استقلال مدعی است، بازیکنان این تیم امیدوار هستند با متوقف کردن استقلال صدرنشین، شگفتی این هفته لیگ را رقم بزنند و خود را از انتهای جدول جدا کنند.

استقلال تهران:

نکو، به هدف اصلی رسید

بازی های اخیر استقلال تهران

استقلال در فصل جاری با هدایت نکونام طبق برنامه پیش میرود. نکونام با کمک از دستیاران خود امتیاز های خود در مسابقات را مشخص کرده‌اند و با توجه به نیاز در آن مسابقه به میدان میروند. استقلال با توجه به پیروزی خارج از خانه برابر هم نام خوزستانی، شهراورد را برای تک امتیاز مسابقه به میدان رفت و با سیستم 5 دفاعه تمام مهره های کلیدی پرسپولیس را مهار کرد و در نهایت فاصله 3 امتیازی خود با رقیب همشهری را حفظ کرد. استقلال در فصل جاری عملکرد خوبی داشته است در صورت قهرمانی در لیگ، نکونام اولین قهرمانی خود به عنوان سرمربی در لیگ ایران را جشن خواهد گرفت. استقلال در فصل جاری با هدایت نکونام هدف اول خود را جمع اوری امتیاز انتخاب کرده است و نگاهی به سمت فوتبال زیبا ندارد.!

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف پرسپولیس رفت و با نتیجه 0-0 به تساوی رضایت داده است. استقلال در این دیدار تنها 1 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است و مالکیت توپ ابی پوشان، تنها 31 درصد بوده است.!

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 20 دیدار به میدان رفته است. 12 پیروزی، 7 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 43 امتیاز در جایگاه اول جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 27 گل به ثمر رسانده است و د‌ومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، استقلال تهران خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در 12 مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر، میهمان هوادار تهران در ورزشگاه پاس قوامین است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند خوب خود در لیگ ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار اختلاف امتیاز خود با رقیب مستقیم، در صدر جدول را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-5-2

‌حسینی_مرادمند_سلیمی_سیلوا_جلالی_چشمی_مهدی‌پور_حردانی_رضاوند‌_ماشاریپوف_ و گوستاوو بلانکو

غایبین

میرزایی_امیرعلی‌صادقی_یامگا_حامدی فر

ترکیب احتمالی هوادار تهران 5-3-2

حقیقی_عباسی_پسندیده_منصوری_سفیدچقایی_امیرحسین‌بهادر_‌چهارمحالی_زاوشی_شجاعیان_قاسمی‌نژاد و عبدالکریم اسلامی

غایبین

محبی_کلانتری

دیدار های رو در رو

دو تیم پنج دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، استقلال تهران در هر پنج مسابقه به پیروزی رسیده است. هوادار مقابل استقلال موفق به کسب امتیاز نشده است!.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی استقلال تهران

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P