پیش بازی دیدار هوادار و پرسپولیس

پیش بازی دیدار هوادار و پرسپولیس

پیش بازی دیدار هوادار و پرسپولیس

ـــ‌ـــ ــــ ـــــ ـــــ

هوادار تهران:

معجزه سوم ساکت الهامی در راه است؟

 

 

بازی های اخیر هوادار تهران

ساکت الهامی در طول سه دوره خود به عنوان سرمربی موفق به کسب دو جام حذفی در دو دوره گذشته شده است. ساکت الهامی ابتدا با تراکتور و سپس با نساجی طعم قهرمانی در جام حذفی را چشید و برای سومین دوره خود با هوادار تهران راهی نیمه نهایی مسابقات شده است و فاصله زیادی تا سومین فینال خود ندارد.

هوادار در اخرین دیدار خود به مصاف ذوب اهن اصفهان رفت و با نتیجه 3-3 در این دیدار متوقف شد، هر سه گل هوادار در این دیدار توسط سعید سحرخیزان 19 ساله! به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام هوادار تهران

هوادار در جام حذفی 3 دیدار به میدان رفته است و در هر سه دیدار به پیروزی رسیده است. 1 دیدار از مسابقات هوادار با نتیجه 0-0 در طول 90 دقیقه به اتمام رسیده است و در ضربات پنالتی موفق به صعود شده اند.

هوادار تهران برای رسیدن به نیمه نهایی جام حذفی،چادرملو،مس رفسنجان و استقلال ملاثانی را پشت سر گذاشته است.

هوادار در خط حمله 3 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاعی نیز 1 گل دریافت کرده است.هوادار در دو دیدار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

هوادار در این هفته میزبان تیم پرسپولیس در ورزشگاه دستگردی و بدون تماشاگر است!.ساکت الهامی امیدوار است به مانند فصل گذشته راهی فینال مسابقات شود و سومین جام خود را نیز به دست اورد.

 

 

پرسپولیس تهران:

گلمحمدی به دنبال طلسم شکنی در حذفی!

 

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

یحیی گلمحمدی پس از بازگشت مجدد به نیمکت پرسپولیس، موفق به قهرمانی در جام حذفی نشده است. گل‌‌محمدی سه قهرمانی در لیگ برتر را با سرخپوشان تجربه کرده است و امیدوار است در این فصل با کسب دو پیروزی متوالی دومین جام فصل را برای سرخپوشان به دست اورد. گلمحمدی همراه با ذوب اهن سابقه قهرمانی در جام حذفی را در کارنامه خود دارد اما از آن قهرمانی زمان زیادی میگذرد.!

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف نساجی مازندران رفت و با پیروزی 4-0‌ در این دیدار، قهرمان لیگ برتر ایران شد. گلهای پرسپولیس توسط،علی نعمتی،صادقی،رفیعی و میلاد سرلک به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در جام حذفی 3 دیدار به میدان رفته است و در هر سه دیدار به پیروزی رسیده است. 1 دیدار از مسابقات پرسپولیس با نتیجه 2-2 در طول 90 دقیقه به اتمام رسیده است و در ضربات پنالتی موفق به صعود شده اند. و یک دیدار نیز در طول 120 دقیقه با برتری پرسپولیس به پایان رسیده است.

پرسپولیس برای رسیدن به نیمه نهایی جام حذفی،ون‌پارس اصفهان،سپاهان و گلگهرسیرجان را پشت سر گذاشته است.

پرسپولیس در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاعی نیز 5 گل دریافت کرده است.پرسپولیس در جام حذفی موفق به ثبت کلین شیت در این فصل نشده است.!

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته میهمان تیم هوادار در تهران است، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار راهی فینال مسابقات شوند.

 

 

 

 

ترکیب احتمالی هوادار تهران 5-3-2

خالدآبادی_چهارمحالی_پورقاز_انتظاری_منصوری_صادقی_مهدی‌خانی_روزی‌طلب_شجاعیان_سحرخیزان و محمد جواد محمدی

غایبین

بابک مرادی(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_پورعلی‌گنجی_اسماعیلی‌فر_امیری_نعمتی_صادقی_سرلک_رفیعی_آل‌کثیر و مهدی ترابی

غایبین

سیامک نعمتی و شیخ دیاباته(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

دو تیم پنج دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، دو دیدار پرسپولیس تهران موفق به پیروزی شده است و دو دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است. و یک دیدار نیز با برتری هوادار به پایان رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار هوادار و پرسپولیس
P