پیش بازی دیدار والنسیا‌ و بارسلونا

پیش بازی دیدار والنسیا‌ و بارسلونا

زمان برگزاری:25/9/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: مستایا

داور مسابقه: اورتیز آریاس

هفته هفدهم رقابت های لالیگا اسپانیا

والنسیا:

هوای طوفانی،خفاش ها مسیر را گم کردند!

پیش بازی دیدار والنسیا‌ و بارسلونا

بازی های اخیر والنسیا

والنسیا در دو فصل گذشته روزهای سختی را پشت سر گذاشته است و از تیم درخشان فصول گذشته فاصله گرفته است، خفاش های مستایا در فصل گذشته تنها دو امتیاز تا منطقه سقوط فاصلع داشت و در روز های پایانی موفق شد صعود خود را در لالیگا اسپانیا قطعی کند، والنسیا فصل را با هدایت روبن باراخا خوب شروع کرد و به صورت موقت صدرنشینی لیگ را نیز تجربه کرد اما در چهار هفته آخر لالیگا هرگز به پیروزی نرسیده است و در حال سقوط به نیمه دوم جدول است.

والنسیا در اخرین دیدار خود به مصاف ختافه رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورده است. والنسیا در این دیدار عملکرد خوبی از خود به جای نگذاشته است و دو بازیکن را به دلیل کارت قرمز از دست داده است!.

امار و ارقام والنسیا

والنسیا در فصل جاری 19 امتیاز به دست اورده است و در جایگاه 11 جدول قرار گرفته است، والنسیا ده امتیاز تا رتبه های کسب سهمیه اروپایی فاصله دارد.

والنسیا در خط حمله 17 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم هوگو دورو با 7 گل است، والنسیا در خط دفاعی 21 گل دریافت کرده است. گئورگی مامارداشویلی سنگربان ملی پوش و گرجستانی تیم والنسیا در پنج مسابقه در این فصل موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

والنسیا در این هفته میزبان بارسلونا در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران والنسیا امیدوار هستند با پیروزی برابر بارسلونا، ناکامی های اخیر خود را فراموش کنند و یک پیروزی بزرگ را جشن بگیرند.

بارسلونا:

ژاوی زیر آوار خط دفاعی!

بازی های اخیر بارسلونا

بنظر میرسد بارسلونا و ژاوی هرناندز به مسیر پایانی خود رسیده اند و عملکرد ضعیف بارسلونا در فصل جاری، مورد انتقاد شدید هواداران و مدیران این باشگاه قرار گرفته است. بزرگترین مشکل بارسلونا در فصل جاری،خط دفاعی ابی اناری پوشان است، بارسلونا در پایان هفته شانزدهم لالیگا اسپانیا، 18 گل دریافت! بارسلونا در فصل گذشته لیگ را با قهرمانی به پایان رسانده است و تنها 20 گل دریافت کرده است.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف رویال آنتروپ در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 3-2 در این دیدار شکست خورد. گلهای بارسلونا در این دیدار توسط مارک گویو و فران تورس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 16 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 34 امتیاز شده است و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز 10 پیروزی، 4 تساوی و 2 شکست را تجربه کرده است. بارسلونا در خط حمله 30 گل به ثمر رسانده است. بارسلونا در خط دفاع نیز 18 گل دریافت کرده است. تیم بارسلونا موفق به ثبت هفت کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میهمان تیم والنسیا در ورزشگاه مستایا است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه، پس از دو شکست متوالی به روند پیروزی بازگردند و همچنان شانس قهرمانی باشند!

ترکیب احتمالی والنسیا 4-2-3-1

مامارداشویلی_کوریا_دیخابی_موسقورا_گایا_پپلا_فولغویر_پرز_سلیم‌آمالله_لوپز و هوگو دورو

غایبین

گوئررا_آلمیدا_پولیستا

ترکیب احتمالی بارسلونا 3-4-1-2

پنا_کانسلو_کانده_آرائوخو_کریستنسن_گوندوغان_پدری_دیانگ_رافینیا_فلیکس و رابرت لواندوفسکی

غایبین

گاوی_ترشتگن_مارتینز_الونسو

دیدار های رو در رو

در 20 بای اخیر دو تیم سهم والنسیا 3 پیروزی و سهم بارسلونا نیز 12 پیروزی بوده است، 5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. بارسلونا در 6 دیدار اخیر خود مقابل والنسیا, پنج پیروزی بدست اورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P