پیش بازی دیدار والنسیا و بارسلونا

پیش بازی دیدار والنسیا و بارسلونا

پیش بازی دیدار والنسیا و بارسلونا

__ __ __ __

والنسیا:

خفاش ها در مستایا به پرواز در می آیند؟

 

بازی های اخیر والنسیا

جنارو گتوزو و تیمش در هفته های اخیر دچار افت شده اند و جایگاه خوب خود را در جدول را از دست داده اند، والنسیا در پنج بازی اخیر خود تنها در یک بازی به پیروزی رسیده است.

والنسیا در بازی اخیر خود به مصاف مایورکا رفت و در این دیدار خانگی در شرایطی که با گل ادینسون کاوانی از حریف خود پیش افتاده بود در نهایت با نتیجه 2-1 شکست خورد.

امار و ارقام والنسیا

والنسیا در فصل جاری 15 امتیاز به دست اورده است و در جایگاه 9 جدول قرار گرفته است اما فاصله این تیم با رتبه های کسب سهمیه اروپایی تنها 3 امتیاز است.

والنسیا در خط حمله 18 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم ادینسون کاوانی با 4 گل است، والنسیا در خط دفاعی 13 گل دریافت کرده است و تنها در دو مسابقه در این فصل موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

والنسیا در این هفته میزبان بارسلونا در ورزشگاه مستایا است، هواداران والنسیا امیدوار هستند با اوج گیری دوباره تیمشان در لالیگا برای رئال و بارسا در مستایا مشکل ساز شونذ و موفق به شکست آنها شوند.

 

بارسلونا:

بارسلونا
بارسلونا

کابوس بایرن و لیگ اروپا تمامی ندارد.

 

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا برخلاف لالیگا در لیگ قهرمانان اروپا به یک تیم معمولی تبدیل شده است و هواداران این تیم از قهرمانی در این لیگ به سقوط دسته پایین تر در دو فصله اخیر مواجه شده اند.

بارسلونا در اخرین بازی خود به مصاف بایرن مونیخ رفت و مثل سال های گذشته تیم از پیش باخته این رقابت بود، بارسلونا با نتیجه 3-0 در این دیدار شکست خورد تا برای دومین فصل متوالی با ژاوی هرناندز به لیگ اروپا سقوط کند.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در فصل جاری لالیگا تنها در یک دیدار شکست خورده است و در 9 دیدار به برتری رسیده است و با 28 امتیاز پشت سر رئال مادرید در رتبه دوم قرار دارد.

بارسلونا با 28 گل زده و مشترک با رئال مادرید در جایگاه اول قرار گرفته است، در خط دفاع بارسلونا تنها 4 گل خورده است و به تنهایی بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد.

بازی پیشرو

بارسلونا برای کاهش امتیاز خود با رئال مادرید در صدر جدول به پیروزی مقابل والنسیا در مستایا نیاز دارد، بنظر میرسد شب سختی پیشروی ژاوی هرناندز و شاگردانش باشد.

 

ترکیب احتمالی والنسیا 4-3-3

ممرداشویلی_کوریا_پولیستا_کومرت_گایا_آلمیدا_گویلیمون_فولغایر_کاستیخو_لینو و ادینسون کاوانی

غایبین

موریبا_دیاخابی_یونس موسی_کومرت(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_گارسیا_کونده_بالده_بیرین_پدری_گاوی_بوسکتس_رافینیا_دمبله و لواندوفسکی

غایبین

کریستنسن_آرائوخو_دیپای_سرخی روبرتو

 

دیدار های رو در رو

در 20 بای اخیر دو تیم سهم بارسلونا 11 پیروزی بوده است و سهم والنسیا 3 پیروزی، 6 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. بارسلونا در 3 دیدار اخیر خود مقابل والنسیا با پیروزی میدان زا ترک کرده است

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر 2.5 گل‌ مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار والنسیا و بارسلونا
P