پیش بازی دیدار والنسیا و رئال مادرید

پیش بازی دیدار والنسیا و رئال مادرید

زمان برگزاری:12/12/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: مستایا

داور مسابقه: خسوس خیل مانزانو

هفته بیست و هفتم رقابت های لالیگا اسپانیا

والنسیا:

پرواز خفاش ها برای سهمیه

پیش بازی دیدار والنسیا و رئال مادرید

بازی های اخیر والنسیا

والنسیا در سالهای اخیر عملکرد ضعیفی از خود به جای گذاشته است، خفاش ها در پنج فصل گذشته موفق به کسب سهمیه اروپایی نشده اند و قدرت خود در لالیگا را از دست داده اند. والنسیا در فصل جاری نسبت به فصول گذشته عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشته است و هواداران خود را به روزهای بهتر امیدوار کرده است. والنسیا در فصل گذشته برای بقا در لیگ میجنگید و شرایط خوبی نداشت، والنسیا با هدایت روبن باراخا با یک مسابقه کمتر، پنج امتیاز تا سهمیه فاصله دارد.

والنسیا در اخرین دیدار خود به مصاف سویا رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار متوقف شده است. والنسیا در این دیدار 4 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است اما در گلزنی ناکام بوده است.

امار و ارقام والنسیا

والنسیا در فصل جاری 25 مسابقه به میدان رفته است، 10 پیروزی، 6 تساوی و 9 شکست حاصل تلاش شاگردان باراخا بوده است. والنسیا با کسب 36 امتیاز، در جایگاه 8 جدول قرار گرفته است، والنسیا پنج امتیاز تا رتبه های کسب سهمیه اروپایی فاصله دارد.

والنسیا در خط حمله 29 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم هوگو دورو با 10 گل است، والنسیا در خط دفاعی 29 گل دریافت کرده است. گئورگی مامارداشویلی سنگربان ملی پوش و گرجستانی تیم والنسیا در 8 مسابقه در این فصل موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

والنسیا در این هفته میزبان رئال مادرید در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران والنسیا امیدوار هستند با پیروزی برابر رئال، ناکامی های اخیر خود را فراموش کنند و یک پیروزی بزرگ را جشن بگیرند.

رئال مادرید:

متحد برای وینیسیوس

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید با هدایت کارلو انچلوتی در 30 مسابقه اخیر خود(وقت قانونی) شکست نخورده است و نتایج درخشانی بدست اورده است. نتایج خوب رئال مادرید هواداران این تیم را امیدوار به قهرمانی زود هنگام کرده است و بنظر میرسد در صورت تداوم نتایج، کهکشانی ها پیش از اتمام مسابقات قهرمانی لیگ را جشن خواهند گرفت. رئال مادرید فاصله خود در صدر جدول به عدد شش افزایش داده است و مدعی اول قهرمانی لقب گرفته است. مسابقه برگشت فصل گذشته رئال مادرید در مستایا حواشی عجیب و غریبی در پی داشت و باعث شد وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی کهکشانی ها از تماشاگران والنسیا شکایت کند، از رسانه های اسپانیا خبر میرسد هواداران والنسیا قصد حمله مجدد به وینیسیوس دارند و این بازیکن از سوت اعتراضی هواداران والنسیا در امان نخواهد بود!

سرمربی جدید تیم ملی والیبال

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف سویا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل رئال مادرید در این دیدار توسط لوکا مودریچ با یک شلیک تماشایی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 26 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 65 امتیاز شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. 20 پیروزی, 5 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 54 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر اسپانیا را در اختیار دارد. جود بلینگهام با 16 گل در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا و رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 16 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت 13 کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میهمان تیم والنسیا در ورزشگاه مستایا است. هواداران رئال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، انتقام شکست دیدار فصل گذشته در مستایا را از والنسیا بگیرند و اختلاف امتیاز خود با خیرونا را موقتا به عدد 9 در صدر جدول افزایش دهند.

ترکیب احتمالی والنسیا 4-2-3-1

مامارداشویلی_دیخابی_موسقوئرا_گایا_پپلا_فولغویر_گویلامون_خاویرکوریا_سرجی‌کانوس_لوپز و هوگو دورو

غایبین

آلمیدا

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_ناچو_رودیگر_مندی_کارواخال_کروس_شوامنی_والورده_بلینگهام_رودریگو و وینیسیوس جونیور

غایبین

کورتوا_میلیتائو_آلابا_ناچو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم والنسیا 4 و سهم‌ رئال مادرید نیز 13 پیروزی بوده است و 4 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است. در 7 دیدار اخیر دو تیم رئال مادرید در 6 دیدار به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی رئال مادرید

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P