پیش بازی دیدار وستهام و آرسنال

پیش بازی دیدار وستهام و آرسنال

پیش بازی دیدار وستهام و آرسنال

ــ ــ ــ ــ ـــ‌ــ ــ

وستهام یونایتد:

چکش ها قصد ترک لیگ برتر را ندارند.

 

 

بازی های اخیر وستهام یونایتد

وستهام پس از قرار گرفتن در رتبه سقوط لیگ برتر انگلیس به خوبی موفق شد خود را با دو پیروزی از انتهای جدول جدا کند و از رتبه سقوط فاصله بگیرد!. وستهام در این فصل عملکرد خوبی نداشته است و خطر سقوط همچنان این باشگاه لندنی را تهدید میکند، وستهام در چهار دیدار اخیر خود موفق به کسب هفت امتیاز شده است و هواداران این تیم امیدوار هستند با حفظ این روند در لیگ برتر باقی بمانند.

وستهام در اخرین دیدار خود در لیگ کنفرانس اروپا به مصاف خنت باژیک رفت و به نتیجه 1-1 در کشور بلژیک دست یافت. تنها گل چکش ها توسط دنی اینگز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام وستهام یونایتد

وستهام در 29 بازی خود در این فصل موفق به کسب 30 امتیاز شده است و در رتبه 15 جدول قرار دارد وستهام در این فصل موفق به کسب 8 پیروزی، 15 شکست و 6 تساوی شده است.

وستهام در خط حمله 27 گل به ثمر رسانده است و امار خوبی در خط حمله از خود به جا نگذاشته است، در خط دفاع نیز این تیم 39 گل دریافت کرده است و 7 کلین شیت نیز در کارنامه این تیم ثبت شده است.

بازی پیشرو

وستهام در این هفته در یک بازی سخت مقابل ارسنال در ورزشگاه خانگی خود به میدان میرود،هواداران وستهام امیدوار هستند با پیروزی برابر ارسنال از انتهای جدول خود را جدا کنند و خطری بابت سقوط آنها را تهدید نکند.

 

 

آرسنال:

توپچی ها محکوم به پیروزی

 

 

بازی های اخیر آرسنال

ارسنال همچنان شرایط خوب در جدول لیگ برتر انگلیس دارد و قهرمانی در دستان شاگردان ارتتا است به شرط امتیاز از دست ندادن!، ارسنال در هفته گذشته میتوانست با پیروزی خیال خود و هواداران را برای کسب قهرمانی راحت کند اما لغزش شاگردان ارتتا هواداران را نگران کرده است، ارسنال با حذف در تمامی جام های ممکن تمرکز خود را تنها روی قهرمانی در انگلیس گذاشته است.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف لیورپول رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شد. گلهای ارسنال در این دیدار توسط ژسوس و مارتینلی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 73 امتیاز در 30 بازی شده است که حاصل، 23 پیروزی، 4 تساوی و 3 شکست است، توپچی ها صدرنشین لیگ ‌برتر انگلیس هستند.

آرسنال در خط حمله 72 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ‌ را در اختیار دارد، آرسنال در خط دفاع 29 گل دریافت کرده، آرسنال در 12 دیدار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود نیز شده است.

بازی پیشرو

آرسنال در این هفته میهمان تیم وستهام در خانه حریف است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار فاصله خود را با منچسترسیتی حفظ کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی وستهام 4-2-3-1

فابیانسکی_کهرر_زوما_اوگبونا_پالمیری_سوچک_رایس_بوون_پاکتا_کوفال و آنتونیو

غایبین

اسکاماکا

 

 

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رمزدل_مالاش_وایت_هولدینگ_زینچنکو_پارتی_ژاکا_ساکا_اودگارد_مارتینلی و گابریل ژسوس

غایبین

تومیاسو_سالیبا_الننی

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم آرسنال 15 و سهم وستهام 2 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد آرسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار وستهام و آرسنال
P