پیش بازی دیدار‌ وستهام و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار‌ وستهام و منچسترسیتی

زمان برگزاری:25/6/1402

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: لندن استادیوم

داور مسابقه: اندری مادلی

هفته پنجم ‌رقابت های لیگ برتر انگلیس

وستهام یونایتد:

چکش های شگفت انگیز

بازی های اخیر وستهام یونایتد

قهرمان فصل گذشته لیگ کنفرانس اروپا فصل را فوق العاده شروع کرده است، عملکرد درخشان داوید مویس و شاگردانش هواداران را امیدوار به یک فصل رویایی کرده است. وستهام در لیگ اروپا نیز خضور دارد و امیدوار است از طریق یکی از دو جام ممکن، سهمیه فصل اینده لیگ قهرمانان را بدست آورد.

وستهام در آخرین دیدار خود به مصاف لوتون قعر نشین رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید، گلهای وستهام توسط زوما و بوون به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام وستهام یونایتد

وستهام در فصل جاری چهار دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 10 امتیاز شده است. وستهام با هدایت مویس سعه پیروزی و یک تساوی به دست اورده است. وستهام در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است. آرئولا سنگربان فرانسوی و اول وستهام در این فصل موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

وستهام در پنجمین دیدار خود میزبان منچسترسیتی در شهر لندن است. هواداران وستهام امیدوار هستند با کسب برد در این مسابقه ، به روند پیروزی های خود ادامه دهند و خود را به صدر جدول برسانند!.

منچسترسیتی:

یکه تازی پپ و شاگردانش در انگلیس

بازی های اخیر منچسترسیتی

منچسترسیتی همچنان تیم بی رقیب در کشور انگلیس است و بنظر میرسد شاگردان پپ گواردیولا عزم خود را چهارمین قهرمانی متوالی در کشور انگلیس جزم کرده اند، مدافع عنوان قهرمانی بدون کاپیتان و سرمربی خود نیز از ریل پیروزی خارج نشد تا امید تیم های مدعی برای قهرمانی را در اول فصل نا امید کند!

پیش بازی دیدار‌ اینتر و میلان

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف فولام رفت و با نتیجه پرگل 5-1 به پیروزی رسید، گلهای سیتی توسط الوارز، آکه و ارلینگ هالند(3) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در چهار دیدار فصل جدید به پیروزی رسیده است و با 12 امتیاز، در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. سیتی در خط حمله با درخشش ارلینگ هالند 11 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد, در خط دفاع سیتیزن ها دو گل دریافت کرده اند. ادرسون سنگربان برزیلی با ثبت دو کلین شیت در صدر جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در پنجمین دیدار خود میهمان تیم وستهام در ورزشگاه لندن استادیوم است. هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند پنجمین پیروزی متوالی خود را در هفته پنجم جشن بگیرند و صدر جدول را از دست ندهند.

ترکیب احتمالی وستهام 4-2-3-1

آرئولا_کوفال_آگوئرد_زوما_پالمیری_آلوارز_جیمز‌وارد‌پروز_بوون_پاکتا_بن‌رحما و آنتونیو

غایبین

کوفال(احتمالی)

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-1-4-1

ادرسون_آکه_والکر_دیاز_گواردیول_سیلوا_رودری_دوکو_فودن_الوارز و ارلینگ هالند

غایبین

دیبروینه_استونس_گریلیش (احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم وستهام یونایتد 3 پیروزی و سهم منچسترسیتی 15 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. اخرین پیروزی وستهام مقابل سیتی در ضربات پنالتی به ثبت رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هندیکپ 1.5 وستهام

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P