پیش بازی دیدار وستهام‌ و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار وستهام‌ و منچستریونایتد

زمان برگزاری:2/10/1402

ساعت برگزاری: 16:00

ورزشگاه: لندن استادیوم

داور مسابقه: سیمون هوپر

هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس

وستهام:

چکش ها؛ویران شدند!

پیش بازی دیدار وستهام‌ و منچستریونایتد

بازی های اخیر وستهام

چکش ها با هدایت داوید مویس نتایج خوبی مقابل تیم های برتر انگلیس(تاپ‌سیکس) بدست نیاورده است و تبدیل به یکی از بزرگترین مشکلات هواداران شده است. وستهام یونایتد در سالهای اخیر نتایج خوبی در لیگ برتر انگلیس بدست نیاورده است و تنها هدف چکش ها قهرمانی در تورنمنت های حذفی است که دست آنها با حذف از جام اتحادیه از یک جام کوتاه شد!

وستهام در اخرین دیدار خود به مصاف لیورپول در جام اتحادیه رفت و با نتیجه 5-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل وستهام در این دیدار توسط بوون به ثمر رسیده است.

امار و ارقام وستهام یونایتد

وستهام در 17 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 27 امتیاز شده است و در رتبه 9 جدول قرار دارد وستهام در این فصل موفق به کسب 8 پیروزی، 6 شکست و 3 تساوی شده است.

وستهام در خط حمله 29 گل به ثمر رسانده است، وستهام یونایتد در خط دفاع نیز 30 گل دریافت کرده است و تنها در دو دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

وستهام در این هفته میزبان منچستریونایتد در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران وستهام امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، شکست سنگین در جام اتحادیه را فراموش کنند.

منچستریونایتد:

شیاطین مسیر پیروزی را گم کردند

بازی های اخیر منچستریونایتد

منچستریونایتد با هدایت اریک تن هاخ از مسیر پیروزی خارج شده است و راه برد را گم کرده است. منچستریونایتد در شش دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است و از لیگ قهرمانان،جام اتحادیه حذف شده است. منچستریونایتد پنج امتیاز با سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فاصله دارد و با حفظ روند فعلی، نمیتواند سهمیه لیگ قهرمانان را بدست اورد و مجدد وارد بحران پس از فرگوسن خواهد شد!.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف لیورپول رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار به تساوی دست پیدا کرد. منچستریونایتد در این دیدار عملکرد خوبی در خط حمله نداشته است و درخشش اونانا در این دیدار مانع شکست سنگین منچستریونایتد شد!.

آمار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 17 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 9 پیروزی, 1 تساوی و 7 شکست شده است و با 28 امتیاز در جایگاه هفتم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله تنها 18 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم اسکات مک‌تومینای هافبک وسط شیاطین سرخ با 5 گل است،! یونایتد در خط دفاع نیز 21 گل دریافت کرده است. اندره اونانا در 6 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است و موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته فوتبال انگلیس، میهمان تیم وستهام یونایتد در ورزشگاه لندن استادیوم است، هواداران منچستریونایتد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار روندناکامی های خود را متوقف کنند و به ادامه لیگ امیدوار تر شوند.

ترکیب احتمالی وستهام 4-2-3-1

فابیانسکی_کوفال_آگوئرد_زوما_پالمیری_آلوارز_‌‌سوچک_‌جیمز‌وارد‌پروز_پاکتا_بوون و محمد کدوس

غایبین

آنتونیو

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

اونانا_واران_اوانس_بیساکا_شاو‌_ماینو_مک‌تومینای_رشفورد_انتونی_گارناچو و راسمون هویلند

غایبین

مارتینز_سانچو_مالاسیا_کاسمیرو_اریکسن_مانت_دالوت_مگوایر

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم وستهام 5 پیروزی و سهم منچستریونایتد نیز 12 پیروزی بوده است. 3 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P