پیش بازی دیدار‌ وولفسبورگ و بایرن مونیخ

پیش بازی دیدار‌ وولفسبورگ و بایرن مونیخ

زمان برگزاری:29/9/1402

ساعت برگزاری: 23:00

ورزشگاه: فولکس واگن آرنا

داور مسابقه: استگمان

هفته شانزدهم رقابت های بوندسلیگا آلمان

وولفسبورگ:

کواچ بدنبال انتقام

پیش بازی دیدار‌ وولفسبورگ و بایرن مونیخ

بازی های اخیر وولفسبورگ

حضور نیکو کواچ روی نیمکت وولفسبورگ اتفاق مثبتی برای سبزهای فوتبال المان بوده است، وولفسبورگ فصل گذشته با هدایت کواچ، عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت و تنها یک امتیاز برای حضور در لیگ اروپا در جدول مسابقات کم اورده است. وولفسبورگ اما فصل جاری عملکرد خوبی نداشته است و در هفت مسابقه اخیر تنها دو پیروزی بدست اورده است. وولفسبورگ اما فاصله زیادی با منطقه کسب سهمیه اروپایی ندارد و هواداران همچنان امیدوار هستند.

وولفسبورگ در اخرین دیدار خود به مصاف دارمشتات رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل وولفسبورگ توسط مایر به ثمر رسیده است.

امار و ارقام وولفسبورگ

وولفسبورگ در 15 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 19 امتیاز شده است و در جایگاه 9 جدول قرار گرفته است. وولفسبورگ با هدایت نیکو کواچ 6 پیروزی، 1 تساوی و 8 شکست را تجربه کرده است. وولفسبورگ در خط حمله 19 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 25 گل دریافت کرده است. تیم وولفسبورگ موفق به ثبت 3 کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

وولفسبورگ در این هفته میزبان تیم مدعی، بایرن مونیخ در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران وولفسبورگ امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه، انتقام سرمربی خود را از بایرن بگیرند!.

بایرن مونیخ:

دوئل،ادامه دارد

بازی های اخیر بایرن مونیخ

توماس توخل عزم خود را برای دومین قهرمانی در بوندسلیگا جزم کرده است و پس از شکست سنگین برابر اینتراخت، روحیه از دست رفته تیم را به خوبی بازگردانده است. توماس توخل تاکنون یک مرتبه موفق به کسب قهرمانی در بوندسلیگا شده است اما امیدوار است با کسب قهرمانی در فصل جاری و عملکرد خوب در لیگ قهرمانان اروپا، در جمع باوارایی ها باقی بماند و همچنان سکان هدایت پرافتخار ترین تیم فوتبال المان را برعهده داشته باشد پ افتخارات خود را افزایش داد. بایرن مونیخ در این فصل عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است اما درخشش لورکوزن مانع صدرنشینی بایرن مونیخ شده است.

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف اشتوتگارت رفت و با نتیجه پر گل 3-0 به پیروزی رسیده است، گلهای بایرن مونین در این دیدار توسط کیم و هری کین(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن در 14 دیدار فصل در بوندسلیگا المان، موفق به ثبت 11 پیروزی و 2 تساوی و 1 شکست شده است. بایرن مونیخ با کسب 35 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است و فاصله چهار امتیازی( یک دیدار کمتر)تا صدر دارد.

بایرن در خط حمله 47 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله المان را در اختیار دارد, هری کین با ثبت 20 گل بهترین گلزن بوندسلیگا لقب دارد. در خط دفاع بایرن مونیخ 14 گل دریافت کرده است، بایرن مونیخ موفق به ثبت هفت کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در این هفته میهمان تیم وولفسبورگ در ورزشگاه فولکس واگن است. هواداران بایرن امیدوار هستند با پیروزی برابر وولفسبورگ، سومین پیروزی پیاپی خود را بدست ا‌ورند و فاصله خود را با صدر جدول کاهش دهند.

ترکیب احتمالی وولفسبورگ 3-5-2

کاستلز_بورناو_زسیگر_ینز_مهله_گرهارت_فرانکس_اسوانبرگ_باکو_اولدر ویند و لورو مایر

غایبین

ویمر_سار_نمیچا_لگروا_رجریو(احتمالی)

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

نویر_کیم_اوپامکانو_دیویس_لایمر_کیمیش_تل_سانه_گورتسکا_موسیالا و هری کین

غایبین

بچمان_کومان_گنبری_مازروبی_ سار_دلیخت(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم وولفسبورگ تنها 2 پیروزی بوده است و سهم بایرن مونیخ 16 پیروزی, در 2 دیدار دو تیم به تساوی رسیده اند. در 18 دیدار اخیر دو تیم بایرن مونیخ هرگز شکست نخورده است.!

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بایرن مونیخ

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P