پیش بازی دیدار ویارئال و بارسلونا

پیش بازی دیدار ویارئال و بارسلونا

پیش بازی دیدار ویارئال و بارسلونا

زمان برگزاری:5/6/1402

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: دلا سرامیکا

داور مسابقه:‌ آلخاندرو هرناندز

هفته سوم رقابت های لالیگا اسپانیا

ویارئال:

روز های خوب ستین با زیردریایی ها

بازی های اخیر ویارئال

ویارئال فصل گذشته با هدایت کیکه ستن موفق شد سهمیه لیگ اروپا را بدست بیاورد، ویارئال در پنجره تابستانی نقل و انتقالاتی موفق به خرید 6 بازیکن شد، الکساندر سورلوت با رقم 10 میلیون یورو گران ترین خرید زیردریایی ها در این فصل بوده است. ویارئال در دنجره تابستانی سه بازیکن مهم را از دست داد. جکسون،پائو تورس و چوکوئزا بازیکنانی بودند که از جمع شاگردان ستین جدا شدند.

ویارئال در اخرین دیدار خود به مصاف مایورکا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید، تنها گل ویارئال توسط جرارد مورنو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام ویارئال

ویارئال در دو دیدار این فصل خود یک پیروزی و یک شکست بدست اورده است و با 3 امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفته است.

ویارئال در خط حمله خود 2 به ثمر رسانده است, در خط دفاع ویارئال 2 گل دریافت کرده است و در یک مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

ویارئال در هفته سوم رقابت های لالیگا میزبان تیم بارسلونا است. هواداران ویارئال امیدوار هستند یک پیروزی خانگی مقابل بارسلونا بدست بیاورند و دومین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند.

بارسلونا:

زنگ خطر به صدا در آمده!

بازی های اخیر بارسلونا

پس از گذشته تنها دو هفته از رقابت های لالیگا، هواداران بارسلونا نسبت به دفاع از عنوان قهرمانی فصل گذشته خود ناامید شده اند!. تیم بارسلونا در دو هفته گذشته عملکرد خوبی درون زمین نداشته است و بیرون زمین نیز با مصدومیت پدری و ارائوخو کام هواداران را تلخ کرده است. پیروزی رئال مادرید و درخشش ادامه دار بلینگهام درهفته سوم نیز هواداران بارسا را نگران تر کرده است.

والیبال ژاپن بر بام آسیا

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف کادیز رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای بارسا در این دیدار توسط پدری و گوندوغان در دقایق 82 و 92 به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در دو مسابقه این فصل خود موفق به کسب چهار امتیاز شده است و در جایگاه ششم جدول قرار گرفته است. یک پیروزی و یک تساوی حاصل تلاش شاگردان ژاوی هرناندز در این فصل بوده است. بارسلونا در خط حمله 2 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز گلی دریافت نکرده است. ترشتگن سنگربان المانی تیم بارسلونا که به تازگی قرارداد خود را نیز تمدید کرده ست در فصل جدید موفق به ثبت کلین شیت دو کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

شاگردان ژاوی هرناندز در هفته سوم لالیگا میهمان تیم ویارئال در ورزشگاه سرامیکا هستند. هواداران بارسلونا امیدوار هستند دومین پیروزی فصل را در این هفته بدست بیاورند و به رتبه بالای جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی ویارئال 4-3-3

جورگنسن_کنکا_آلبیول_پدرازا_فویت_ترانس_پارخو_بائنا_کاپوئه_سورلوت و جرارد مورنو

غایبین

البرتو مورنو_کوکولین

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_روبرتو_کریستنسن_بالده_کانده_رومئو_گوندوغان_گاوی_دیونگ_یامال و لواندوفسکی

غایبین

پدری_ارائوخو_مارتینز(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم بارسلونا 16 پیروزی و سهم ویارئال نیز 1 پیروزی بوده است و 3 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است.ویارئال در سال 2022 موفق شد تنها پیروزی سالیان اخیر خود مقابل بارسلونا را با نتیجه 2-0 جشن بگیرد.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ویارئال و بارسلونا
P