پیش بازی دیدار ویارئال و بارسلونا

پیش بازی دیدار ویارئال و بارسلونا

پیش بازی دیدار ویارئال و بارسلونا

___ ___ ___ ___

 

ویارئال:

ستین انتقام روز های سخت را میگیرد؟.

 

بازی های اخیر ویارئال

زیردریایی ها پس از جدایی اجباری اونای امری برای جانشینی به سراغ کیکه ستین سرمربی سابق بارسلونا رفتند، ستین روز های خوبی روی نیمکت بارسلونا سپری نکرد و پس فاجعه مقابل بایرن مونیخ به استراحت رفت و هدایت تیمی را قبول نکرد،پس از پیشنهاد ویارئال ستین به میادین بازگشت و نتایج خوبی نیز با ویارئال کسب کرده است.

ویارئال در اخرین دیدار خود به مصاف الچه رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار شکست خورد، تک گل ویارئال توسط جرارد مورنو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ویارئال

ویارئال در 20 بازی این فصل خود 9 پیروزی 4 تساوی و 7 شکست به دست آورده است و با 31 امتیاز در جایگاه هفتم جدول قرار گرفته است.

ویارئال در خط حمله 22 گل به ثمر رسانده است، در خط دفاع 17 گل دریافت کرده است مدافعان و دروازبان ویارئال موفق به ثبت 8 کلین شیت در این فصل شده اند و پس از بارسلونا دومین تیم برتر در این رکورد هستند.

بازی پیشرو

FC_Barcelona
FC_Barcelona

ویارئال در این هفته میزبان بارسلونا است،هواداران این تیم امیدوار هستند بارسلونا را به مانند رئال مادرید و اتلتیکو مادرید شکست دهند و یک رکورد ویژه به نام خود رقم بزنند!.

 

 

بارسلونا:

 

تیم ژاوی ترمزی برای کشیدن ندارد!.

 

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا تخته گاز به سوی قهرمانی حرکت میکند، بارسا در این فصل عملکرد فوق العاده ای از خود به جای گذاشته است و در 15 دیدار اخیر خود 14 پیروزی به دست اورده است، تنها حسرت هواداران بارسلونا در این فصل حذف از لیگ قهرمانان اروپا است.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف سویا رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای بارسلونا توسط البا،گاوی و رافینیا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 20 بازی خود موفق به کسب 53 امتیاز شده است و صدرنشین لالیگا در این فصل است،17 پیروزی،1 شکست و 2 تساوی حاصل کار ژاوی هرناندز در این فصل بوده است.

بارسلونا در خط حمله با 42 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط هجومی لالیگا را در اختیار دارد، در خط دفاع بارسلونا تنها 7 گل دریافت کرده است و با 15 کلین شیت با اختلاف نسبت به دیگر رقبا در صدر جدول قرار دارد!.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میهمان ویارئال است، هواداران بارسلونا امیدوار هستند نتیجه بازی رفت را تکرار کنند و با یک پیروزی پرگل اختلاف خود را با رئال مادرید به عدد 11 افزایش دهند.!

 

 

ترکیب احتمالی ویارئال 4-2-3-1

رینا_آلبیوت_فویت_تورس_موجیکا_کاپوئه_پارخو_پینو_بائنا_مورالس و ساموئل چاکوئزه

غایبین

جیوانی لوسلسو_پدرازا_جکسون_مورنو(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_ارائوخو_کریستنسن_البا_کانده_پدری_گاوی_دیونگ_کسیه_رافینیا و لواندوفسکی

غایبین

دمبله_بوستکتس

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم ویارئال 1 پیروزی و سهم بارسلونا 16‌ پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هندکیپ صفر بارسلونا

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ویارئال و بارسلونا
P