پیش بازی دیدار ویارئال و رئال مادرید

پیش بازی دیدار ویارئال و رئال مادرید

پیش بازی دیدار ویارئال و رئال مادرید

ـــ‌ــ ـــــ ـــــ ــــــ ــــــ

 

ویارئال:

زیردریایی ها با هدایت ستین به روند پیروزی بازگشته اند.

 

بازی های اخیر ویارئال

ویارئال فصل را با هدایت اونای امری اغاز کرد اما پیشنهاد استون ویلا و پرداخت مبلغ رضایت نامه این مربی اسپانیایی،باعث جدایی او از جمع زردپوشان شد.مدیران ویارئال برای ادامه مسابقات با کیکه ستین سرمربی اسبق بارسلونا به توافق رسیدند و این مربی نیز به خوبی جواب اعتماد  آنان را داده است، ویارئال در پنج دیدار رسمی اخیر خود موفق به کسب پیروزی شده است و شرایط خوبی در حال حاظر دارد.

ویارئال در اخرین دیدار‌ خود در جام حذفی به مصاف کارتاگنا در دسته دوم اسپانیا رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه 5-1 شکست دهد و راهی مرحله بالاتر شود.

امار و ارقام ویارئال

ویارئال در 15 بازی این فصل خود 7 پیروزی 3 تساوی و 5 شکست به دست آورده است و با 24 امتیاز در جایگاه هفتم جدول قرار گرفته است.

ویارئال در خط حمله 17 گل به ثمر رسانده است، در خط دفاع 11 گل دریافت کرده است مدافعان و دروازبان ویارئال موفق به ثبت 7 کلین شیت در این فصل شده اند و پس از بارسلونا دومین تیم برتر در این رکورد هستند.

بازی پیشرو

ویارئال در این هفته میزبان رئال مادرید است،هواداران این تیم امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی روند خوب خود را ادامه دهند و به جمع بالانشینان جدول اضاف شوند.

 

رئال مادرید:

تعطیلات جام جهانی به کام کهکشانی ها.

 

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید قبل از مسابقات جام جهانی شرایط خوبی را سپری نمیکرد، مصدومیت کاپیتان خود و اولین شکست فصل لالیگایی باعث از دست رفتن صدر جدول شد، وقفه مسابقات به علت جام جهانی خبر خوبی برای هواداران این تیم بود و شانس شاگردان انجلوتی برای امادگی بهتر به مسابقات شد و در اولین دیدار این تیم پس از مسابقات جام جهانی با پیروزی 2-0 و بریس کاپیتان بنزما مقابل وایادولید رقم خورد.

رئال در اخرین دیدار خود در جام حذفی به مصاف کاسرنیو در دسته چهارم فوتبال اسپانیا رفت و موفق شد با تک گل رودریگو در شب غیبت بسیاری از بازیکنان این تیم به مرحله بعد مسابقات دست پیدا کند.

امار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 15 بازی خود، 12 پیروزی 2 تساوی و 1 شکست به دست آورده است و با 38 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

رئال مادرید در خط حمله خود 35 گل به ثمر رسانده است و بهتریت خط حمله فوتبال اسپانیا را در اختیار دارد، در خط دفاع عملکرد رئال در این فصل خوب نبوده است و این تیم 14 گل دریافت کرده است، رئال مادرید تنها در سه دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در رتبه 13 قرار گرفته است.!

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته به مصاف ویارئال میرود، با توجه به بازی سخت این هفته بارسلونا، هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به صدر جدول بازگردند و منتظر توقف رقیب خود باشند.

 

ترکیب احتمالی ویارئال 4-2-3-1

رولی_فمنیا_فویت_تورس_آلبرتو‌مورنو_کاپوئه_پارخو_پینو_بائنا_مورالس و آرنات دانجوما

غایبین

جیوانی لوسلسو_کوکولین

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-3

کورتوآ_آلابا_رودریگو_واسکز_مندی_شوامنی_کروس_والورده_رودریگو_وینیسیوس و کریم بنزما

غایبین

ماریانو دیاز_کرواخال(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم رئال 8 پیروزی و سهم ویارئال 2‌ پیروزی بوده است و 10 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. دیدار رفت و برگشت فصل گذشته دو تیم با نتیجه مشابه 0-0 به پایان رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هندکیپ صفر رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ویارئال و رئال مادرید
P