پیش بازی دیدار‌ پاری‌سن‌ژرمن و میلان

پیش بازی دیدار‌ پاری‌سن‌ژرمن و میلان

زمان برگزاری:3/8/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: پارک‌دوپرنس

داور مسابقه: اسلاوکو وینچیج

هفته سوم ‌رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گروه F

پاری سن ژرمن:

راه پیروزی کشف شد!

پیش بازی دیدار‌ پاری‌سن‌ژرمن و میلان

بازی های اخیر پاری سن ژرمن

لوئیس انریکه پس از ناکامی در جام جهانی از سمت خود اخراج شد و برای یک شروع جدید راهی پایتخت کشور فرانسه شد. انریکه در پاری‌سن‌ژرمن روز های خوبی را سپری نمیکند و شکست سنگین 4-1 مقابل نیوکاسل در لیگ قهرمانان، اب سردی بر پیکر هوادارن بود. پس از شکست سنگین در لیگ قهرمانان، انریکه تغییر سیستم داد و با سیستم 4-2-2-2 نتایج خوبی را بدست اورد و بنظر میرسد در ادامه مسیر با استفاده از این سیستم جدید و چرخشی به موفقیت برسد.

پاری‌ سن‌ ژرمن در اخرین دیدار خود به مصاف استراسبورگ رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسید. گلهای پی اس جی در این دیدار توسط رویز، امباپه و سولر به ثمر رسیده است. بدون شک بهترین بازیکن پاریس در این دیدار کارلوس سولر اسپانیایی بود که برای اولین مرتبه در دوران حرفه ای خود در پست مدافع راست به میدان رفت!.

آمار و ارقام پاری سن ژرمن

پاری سن ژرمن در دو دیدار این فصل خود در لیگ قهرمان، یک پیروزی و یک شکست بدست اورده است و با 3 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

پاری سن ژرمن در خط حمله خود 3 گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع پی اس جی 4 گل دریافت کرده است. دوناروما سنگربان ملی پوش تیم ملی ایتالیا در این فصل موفق به ثبت یک کلین شیت در ترکیب پاری‌سن‌ژرمن شده است.

بازی پیشرو

پاری سن ژرمن در سومین دیدار خود در اروپا میزبان اث میلان در ورزشگاه پارک دو پرتس فرانسه است، هواداران پاری سن زرمن امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی، دومین پیروزی خود در لیگ قهرمانان را جشن بگیرند و به روند پیروزی بازگردند.

آث میلان:

روسونری، خنثی در اروپا

بازی های اخیر آث میلان

تیم میلان در فصل گذشته موفق شد خود را پس از سالها به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان و جمع چهار تیم پایانی برساند و پس از 17 سال موفق شد با توجه به پاداش ها، به تراز مالی مثبت برسد. میلان در این فصل اما لیگ قهرمانان را با دو تساوی بدون گل آغاز کرده است و با توجه به حضور در‌ گروه مرگ بنظر میرسد کار سخت و دشواری پیشروی استفان پیولی و شاگردانش برای تکرار عملکرد فصل پیش باشد.

وضعیت بحرانی پر افتخار ترین تیم هلند

میلان در اخرین دیدار خود به مصاف یوونتوس در سری آ ایتالیا رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد. میلان در این دیدار با اخراج مالک چاو از دقیقه 40 ده نفره به کار ادامه داد و در نهایت در دقیقه 63 مقاومت شاگردان پیولی روی اشتباه کرونیچ شکسته شد و آنها با دریافت گل از حریف خود شکست‌ خوردند.

آمار و ارقام آث میلان

تیم میلان در دو مسابقه این فصل خود موفق به کسب دو امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است دو تساوی حاصل عملکرد شاگردان استفان پیولی در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا بوده است. میلان در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و موفق گلزنی نشده است، تیم میلان در خط دفاع اما عملکرد خوبی داشته است و در پایان هفته دوم گل دریافت نکرده است و مایک ماینان سنگربان فرانسوی این تیم موفق به ثبت دو کلین شیت در فصل جدید شده است و در صدر جدول قرار دارد.

بازی پیشرو

میلان در سومین دیدار خود به مصاف پاری سن ژرمن در شهر پاریس،کشور فرانسه خواهد رفت. هواداران میلان ایتالیا امیدوار هستند با کسب امتیاز فرانسه را به مقصد ایتالیا ترک کنند و همچنان امیدوار به صعود از گروه مرگ مسابقات باشند.

ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن 4-3-3

دوناروما_اشکرینیار_مارکینیوش_هرناندز_حکیمی_اوگارته_رویز_کولوموآنی_ویتینیا_دمبله و کیلیان امباپه

غایبین

ریکو_امری_مندس_کیمپمپه_آسنسیو

ترکیب احتمالی آث میلان 4-2-3-1

ماینان_کالولو_توموری_تئوهرناندز_کالابریا_عدلی‌_موسی_لیائو_ریندرز_پولیشیچ و ژیرو

غایبین

بن‌ناصر__چوکوئزه_اسپورتیلو_لوفتوس‌چیک(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم تنها در یک دیدار دوستانه در سال 2012 مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که این دیدار با برتری تیم میلان به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی پاری سن ژرمن

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P