پیش بازی دیدار پاری سن ژرمن و بارسلونا

پیش بازی دیدار پاری سن ژرمن و بارسلونا

زمان برگزاری:22/1/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: پارک دو پرنس

داور مسابقه: آنتونی تیلور

مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

پاری سن ژرمن فرانسه:

انریکه بدنبال تاریخ سازی!

پیش بازی دیدار پاری سن ژرمن و بارسلونا

بازی های اخیر پاری سن ژرمن فرانسه

پاری سن ژرمن با هدایت لوئیس انریکه، فصل خوبی را سپری میکند و آنها شانس کسب سه گانه در این فصل را دارند. پاری سن ژرمن در 27 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است، پاری سن ژرمن صدرنشین لیگ یک فرانسه است و بنظر میرسد در هفته های آینده، قهرمانی خود را قطعی خواهد کرد، پی اس جی در جام حذفی نیز عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و به فینال مسابقات صعود کرده است. هواداران پاری سن ژرمن امیدوار هستند در اخرین فصل حضور کیلیان امباپه در پاری سن ژرمن، یک فصل رویایی را سپری کنند و با فتح سه گانه نام خود را بر بام فوتبال اروپا یادداشت کنند.

پاری سن ژرمن در اخرین دیدار خود به مصاف کلرمون فوت رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است. تنها گل پاری سن ژرمن در این دیدار توسط گونزالو راموس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پاری سن ژرمن فرانسه

تیم پاری سن ژرمن در هشت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، چهار پیروزی، دو شکست و دو تساوی بدست اورده است و به جمع 4 تیم برتر اروپا راه یافته است.

تیم پاری سن ژرمن در خط حمله به رهبری کیلیان امباپه 13 گل به ثمر رسانده است, تیم پاری سن ژرمن در خط دفاع نیز 9 گل دریافت کرده است.دوناروما سنگربان شماره یک تیم پاری سن ژرمن موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

پاری سن ژرمن در مسابقه رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم بارسلونا در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران پاری سن ژرمن امیدوار هستند با پیروزی در این مسابقه، امید های خود برای صعود را افزایش دهند.

بارسلونا اسپانیا:

ژاوی، قصد تسلیم شدن ندارد!

بازی های اخیر بارسلونا اسپانیا

سال 2024 برای هواداران بارسلونا خوب دنبال میشود و هواداران این تیم امیدوار هستند پس از چند فصل ناکامی، در این فصل قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کنند. بارسلونا در 11 دیدار اخیر، هرگز شکست نخورده است و بهترین مقطع خود در فصل جاری را سپری میکند. بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز تبدیل به یکی از مدعیان قهرمانی در اروپا شده است، بارسلونا در لالیگا شانس قهرنانی ندارد و حذف از جام حذفی، قهرمانی در لیگ قهرمانان را تبدیل به تنها هدف آنها کرده است. خبرنگاران فوتبال اسپانیا اعتقاد دارند در صورت قهرمانی بارسلونا، ژاوی هرناندز از تصمیم خود منصرف خواهد شد و قرارداد خود را با بارسلونا تمدید خواهد کرد.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف لاس‌پالماس در لالیگا رفته است و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل بارسلونا در این دیدار توسط رافینیا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا اسپانیا

تیم بارسلونا در هشت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، پنج پیروزی، یک تساوی و دو شکست بدست اورده است و خود را به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان رسانده است.

تیم بارسلونا در خط حمله به رهبری لواندوفسکی 16 گل به ثمر رسانده است, تیم بارسلونا در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است. تیم بارسلونا در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، موفق به ثبت 2 کلین شیت شده است و شرایط خوبی ندارد.

بازی پیشرو

بارسلونا در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک دو پرنس کشور فرانسه است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار گام بلندی برای صعود بردارند و در مسابقه برگشت، جشن صعود را برپا کنند!.

ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن 4-3-3

دوناروما_هرناندز_مارکینیوش_مندز_زایرامری_اوگارته_رویز_ویتینها_بارکولا_دمبله و کیلیان امباپه

غایبین

ریکو_زوما_موکیله_کیمپمپه_حکیمی

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_ارائوخو_کانده_کوبارسی_کانسلو_کریستنسن_گوندوغان_دی‌یونگ_یامال_رافینیا و رابرت لواندوفسکی

غایبین

بالده_گاوی_آلونسو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 11 دیدار اخیر دو تیم، سهم پاری سن ژرمن 3 پیروزی و سهم بارسلونا نیز 4 پیروزی بوده است, 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. پاری سن ژرمن در چهار دیدار اخیر، تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی پاری سن ژرمن

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P