پیش بازی دیدار پاری سن ژرمن و دورتموند

پیش بازی دیدار پاری سن ژرمن و دورتموند

زمان برگزاری: 18/2/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: پارک دو پرنس

داور مسابقه: دنیله اورساتو

نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

پاری سن ژرمن فرانسه:

بازگشت باشکوه در خانه؟

پیش بازی دیدار پاری سن ژرمن و دورتموند

بازی های اخیر پاری سن ژرمن فرانسه

پاری سن ژرمن در فصل جاری با هدایت لوئیس انریکه، عملکرد قابل قبولی به ثبت رسانده است. قهرمان لیک یک فرانسه در فصل جاری فرصت کسب سه گانه و تاریخ سازی دارد. پاری سن ژرمن با عملکرد خوب در فقل جاری، قهرمانی لیگ یک فرانسه را بدست اورده است و به فینال جام حذفی فرانسه نیز صعود کرده است. لوئیس انریکه در سال 2014 به همراه بارسلونا موفق به کسب سه گانه شده است. پاری سن ژرمن یک مرتبه با هدایت توماس توخل به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده است اما موفق به قهرمانی نشده است.

پاری سن ژرمن در اخرین دیدار خود به مصاف بورسیا دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورده است. پاری سن ژرمن در این دیدار عملکرد خوبی در خط حمله داشته است اما درخشش سنگربان دورتموند و تیرک دروازه مانع گلزنی شاگردان انریکه شده است.

امار و ارقام پاری سن ژرمن فرانسه

تیم پاری سن ژرمن در 11 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 5 پیروزی، 4 شکست و 2 تساوی بدست اورده است و با توجه به شکست دیدار رفت، در استانه حذف قرار گرفته است!.

تیم پاری سن ژرمن در خط حمله به رهبری کیلیان امباپه 19 گل به ثمر رسانده است, تیم پاری سن ژرمن در خط دفاع نیز 14 گل دریافت کرده است.دوناروما سنگربان شماره یک تیم پاری سن ژرمن موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

پاری سن ژرمن در مسابقه برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم دورتموند در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران پاری سن ژرمن امیدوار هستند با پیروزی در این مسابقه، شکست دیدار رفت را جبران کنند و در خانه خود جشن صعود به فینال را برپا کنند.

بورسیا دورتموند آلمان:

یک قدم تا ومبلی!

بازی های اخیر بورسیا دورتموند

نتایج درخشان دورتموند با هدایت ادین ترزیچ در لیگ قهرمانان اروپا، زنبور های وستفالن را پدیده لیگ قهرمانان معرفی کرده است و انها تنها دو قدم تا تاریخ سازی فاصله دارند!. دورتموند در سال 1996-97 قهرمان لیگ قهرمانان شده است و در سال 2013 با شکست مقابل بایرن مونیخ، به عنوان نایب قهرمانی رسیده است.

نتایج درخشان دورتموند در فصل جاری( لیگ قهرمانان) مدیران باشگاه دورتموند را به فکر تمدید قرارداد با سرمربی جوان خود انداخته است و فصل اینده ادین ترزیچ، روی نیمکت زنبور ها خواهد نشست. دورتموند در بوندسلیگا شرایط خوبی نداشته است و تنها موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان شده است. نتایج خوب دورتموند در فصل جاری، یک سهمیه اضاف تقدیم به کشور المان کرده است و بوندسلیگا المان فصل اینده با حضور 5 نماینده در لیگ قهرمانان شرکت خواهد کرد.

دورتموند در اخرین دیدار خود به مصاف آگسبورگ رفت و با نتیجه 5-1 به پیروزی رسیده است، گلهای دورتموند در این دیدار توسط مالن،نمیچها،رویس و موکوکو(دو گل) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بورسیا دورتموند آلمان

تیم دورتموند در 11 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 6 پیروزی، 3 تساوی و 2 شکست بدست اورده است و با توجه به پیروزی دیدار رفت، در آستانه صعود به فینال قرار گرفته است.

تیم دورتموند در خط حمله تنها 16 گل به ثمر رسانده است!, تیم دورتموند در خط دفاع نیز 9 گل دریافت کرده است و شراط خوبی دارد. تیم دورتموند در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، موفق به ثبت 5 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

دورتموند در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک دو پرنس است. هواداران دورتموند امیدوار هستند از پیروزی دیدار رفت خود دفاع کنند و به فینال مسابقات صعود کنند!.

ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن 4-3-3

دوناروما_برالدو_مارکینیوش_حکیمی_مندز_زایرامری_رویز_ویتینها_بارکولا_دمبله و کیلیان امباپه

غایبین

ریکو_کیمپمپه_هرناندز

ترکیب احتمالی بورسیا دورتموند 4-3-3

کوبل_هوملس_ماتسن_ریرسون_اشلوتربک_امره‌جان_سابیتزر_سانچو_برانت_آدیمی و نیکلاس فولکروگ

غایبین

بنسبینی_هالر

دیدار های رو در رو

در 7 دیدار اخیر دو تیم، سهم پاری سن ژرمن 2 پیروزی و سهم دورتموند نیز 2 پیروزی بوده است, 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پاری سن ژرمن

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P