پیش بازی دیدار‌ پاری سن ژرمن و دورتموند

پیش بازی دیدار‌ پاری سن ژرمن و دورتموند

زمان برگزاری:28/6/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: پارک دو فرانس

داور مسابقه: خسوس گیل مانزانو

هفته اول ‌رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گروه F

پارس سن ژرمن فرانسه:

زمان قهرمانی فرا رسیده است؟

بازی های اخیر پاری سن ژرمن

پس ناکامی پاری سن ژرمن در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا، گالتیه سرمربی فرانسوی این تیم از هدایت پایتخت نشینان اخراج شد و لوئیس انریکه اسپانیایی در فصل جدید هدایت پاری سن ژرمن را برعهده گرفته است. مدیران قطری پاری سن ژرمن برای قهرمانی در اروپا به سراغ سرمربی سابق بارسلونا رفتند که خاطره خوشی از این مربی در لیگ قهرمانان ندارند!

پیش بازی دیدار‌ پاری سن ژرمن و دورتموند

پاری سن ژرمن در اخرین دیدار خود به مصاف نیس در لیگ یک فرانسه رفت و در یک دیدار جذاب و تماشایی با نتیجه 3-2 شکست خورد، گلهای پاری سن ژرمن توسط کیلیان امباپه به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام پاری سن ژرمن

پاری سن ژرمن در چهار مسابقه این فصل خود در کشور فرانسه،موفق به کسب 8 امتیاز شده است و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است دو پیروزی، یک شکست و د‌و تساوی حاصل تلاش شاگردان لوئیس انریکه در این فصل بوده است. پی اس جی در خط حمله 10 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است. دوناروما سنگربان ایتالیایی تیم پاری سن ژرمن موفق به ثبت یک کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

پاری سن ژرمن در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا میزبان تیم بورسیا دورتمند است. هواداران پاری سن ژرمن امیدوار هستند اولین پیروزی خود در فصل جدید بدست بیاورند و صدرنشین گروه مرک مسابقات شوند.

بروسیا دورتموند آلمان:

زنبور های شکست ناپذیر

بازی های اخیر بروسیا دورتموند

دورتموند با هدایت ادین ترزیچ یکی از بهترین دوران خود پس از یورگن کلوپ را سپری میکند، دورتموند فصل گذشته فاصله زیادی تا قهرمانی در بوندسلیگا نداشت و تنها در گام آخر، جام را به رقیب خود واگذار کرد. دورتموند در بیست دیدار اخیر خود در تمامی رقابت ها هرگز شکست نخورده است و موفق به کسب 14 پیروزی شده است!.

دورتموند در اخرین دیدار خود به مصاف فرایبورگ در کشور المان رفته است و با نتیجه پر گل 4-2 موفق به کسب پیروزی شده است. گلهای دورتمند در این دیدار توسط مالن،رویس و هوملس(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام دورتموند

دورتموند در 4 مسابقه این فصل خود در بوندسلیگا 2 پیروزی و 2 تساوی به دست آورده است و با 8 امتیاز در جایگاه 7 جدول قرار گرفته است.

دورتموند در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده است، دورتموند در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است. گرگور کوبل سنگربان ملی پوش سوئیسی دورتموند موفق به ثبت یک کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

دورتموند در اولین دیدار خود در اروپا، میهمان تیم پاری سن ژرمن در ورزشگاه پرک دو فرانس کشور فرانسه است. هواداران این تیم امیدوار هستند با کسب امتیاز در دیدار اول خود، امید ها برای صعود از این گروه سخت و دشوار را زنده نگه دارند.

ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن 4-3-3

دوناروما_اشکرینیار_مارکینیوش_هرناندز_حکیمی_اوگارته_زایرامری_کولوموآنی_ویتینیا_دمبله و کیلیان امباپه

غایبین

ریکو_کانگ‌لی_مندس_کیمپمپه_آسنسیو_رویز(احتمالی)

ترکیب احتمالی بورسیا دورتموند 4-3-3

کوبل_سوله_بنسبینی_ریرسون_هوملس_سابیتزر_امره‌جان_مالن_برانت_آدیمی و مارکو رویس

غایبین

دورانویلی

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم لیون 5 پیروزی و سهم پاری‌سن‌ژرمن نیز 14 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پاری سن ژرمن

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P