پیش بازی دیدار پاری سن ژرمن‌ و رئال سوسیداد

پیش بازی دیدار پاری سن ژرمن‌ و رئال سوسیداد

زمان برگزاری:25/11/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: پارک‌دوپرنس

داور مسابقه: مارکو گوئدا

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

پاری‌سن‌ژرمن فرانسه:

اولین گام مهم انریکه در سی‌ال!

پیش بازی دیدار پاری سن ژرمن‌ و رئال سوسیداد

بازی های اخیر پاری‌سن‌ژرمن فرانسه

پس از عدم موفقیت گالتیه در لیگ قهرمانان با هدایت پاری سن ژرمن به رسم عادت، از هدایت پی اس جی برکنار شد و لوئیس انریکه برای قهرمانی در اروپا به پایتخت فرانسه نقل مکان کرد!.  پاری سن ژرمن با هدایت انریکه در لیگ یک فرانسه عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و مدعی اصلی قهرمانی در فرانسه است. پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان روز های پر فراز و نشیبی سپری کرد و صعود انها به مرحله بعد لیگ قهرمانان در روز پایانی قطعی شده است!. پارس سن ژرمن در 9 دیدار اخیر خود 8 پیروزی بدست اورده است و در 16 دیدار اخیر خود(تمامی رقابت ها) هرگز شکست نخورده است.

پاری سن ژرمن در اخرین دیدار خود به مصاف لیل در لیگ یک فرانسه رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای پاری سن ژرمن توسط راموس،کولوموآنی و گل به خودی مدافع حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پاری سن ژرمن فرانسه

تیم پاری سن ژرمن در شش دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، دو پیروزی، دو تساوی و دو شکست بدست اورده است پاری سن ژرمن پس از دورتموند به عنوان تیم دوم،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.!

تیم پاری سن ژمن در خط حمله به رهبری کیلیان امباپه 9 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله گروه را در اختیار گرفته است. تیم پاری سن ژرمن در خط دفاع 8 گل دریافت کرده است. دوناروما سنگربان شماره یک تیم پاری سن ژرمن موفق به ثبت 2 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

پاری سن ژرمن در مسابقه رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم رئال سوسیداد در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران پاری سن ژرمن امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، خیال خود بابت صعود به مرحله بعد را راحت کنند.

رئال سوسیداد اسپانیا:

آماده برای تاریخ‌سازی

بازی های اخیر رئال سوسیداد اسپانیا

حضور سوسیداد پس از 10 فصل غیبت در لیگ قهرمانان یک دستاورد بزرگ توسط امانول آلگواسیل بوده است و عملکرد خوب آنها در مرحله گروهی و لالیگا، سرمربی محبوب سوسیداد را تبدیل به گزینه سرمربیگری بارسلونا کرده است. سوسیداد در ماه گذشته عملکرد ‌خوبی نداشته است و از تیم های مدعی کسب سهمیه لالیگا فاصله گرفته است. سوسیداد در 4 دیدار اخیر خود به پیروزی نرسیده است, 3 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش رئال سوسداد بوده است. رئال سوسیداد در جایگاه هفتم جدول قرار گرفته است و کار سختی برای تکرار موفقیت فصل گذشته دارد.

رئال سوسیداد در اخرین دیدار خود به مصاف اوساسونا رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار خانگی شکست خورد. سوسیداد در چهار دیدار اخیر خود موفق به گلزنی نشده است!.

امار و ارقام رئال سوسیداد اسپانیا

تیم سوسیداد در شش دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، سه پیروزی و سه تساوی بدست اورده است و بدون شکست، بالاتر از اینتر و بنفیکا به عنوان تیم اول، خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم سوسیداد در خط حمله به رهبری مندس و اویارزابال 7 گل به ثمر رسانده است. تیم رئال سوسیداد در خط دفاع تنها 2 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ قهرمانان را در اختیار دارد. تیم رئال سوسیداد موفق به ثبت 4 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

رئال سوسیداد در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم قدرتمند پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک دو پرنس کشور فرانسه است. هواداران رئال سوسیداد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رکورد شکست ناپدیری خود در اروپا را حفظ کنند و کار خود را برای صعود راحت تر کنند.

ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن 4-3-3

دوناروما_برالدو_مارکینیوش_هرناندز_حکیمی_اوگارته_زایرامری_آسنسیو_راموس_دمبله و کیلیان امباپه

غایبین

ریکو_اشکرینیار_مندس_کیمپمپه

ترکیب احتمالی رئال سوسیداد 4-2-3-1

رمیرو_پاچکو_نورمند_ارامبارو_گالان_زیبیمندی_تورنتس_کوبو_مرینو_اویارزابال و الکس بارنتکسا

غایبین

فرناندز_مرغولانز_تیرنی_مونوز_بکاکر_اودریوزولا

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر مقابل یک دیگر قرار نگرفته اند و این دیدار اولین مسابقه رسمی دو تیم است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پاری سن ژرمن

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P