پیش بازی دیدار پرتغال و اروگوئه

پیش بازی دیدار پرتغال و اروگوئه

پیش بازی دیدار پرتغال و اروگوئه

__ __ __ __ __ __ __

تیم ملی پرتغال:

رکورد شکنی با طعم پیروزی

 

بازی های اخیر تیم ملی پرتغال:

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی تیم ملی پرتغال، یک رکورد دیگر را به نام‌ خودش کرد، رونالدو حالا تنها بازیکن دنیای فوتبال است که در پنج جام جهانی موفق به گلزنی میشود و با توجه به شرایط سنی مسی و اعلام بازنشستگی از بازی های ملی پس از جام جهانی قطر میتوان این رکورد را دست نخورده برای رونالدو دانست.

پرتغال در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی غنا رفت و در یکی از جذاب ترین بازی های مرحله گروهی جام جهانی قطر با نتیجه 3-2 پیروز‌ شد و اولین برد خود را جشن گرفتند، گلهای پرتغال در این دیدار توسط،فیلیکس،لیائو و کریستیانو رونالدو به ثمر رسید.

امار و ارقام تیم ملی پرتغال

پرتغال در پنج دیدار اخیر خود موفق به کسب سه پیروزی و دو شکست شده است، پرتغال با 3 امتیاز صدرنشین گروه خود نیز است.

پرتغال در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاعی 4 گل دریافت کرده است، پرتغال در 2 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

پرتغال در دومین بازی خود به مصاف تیم ملی اروگوئه میرود و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار صعود خود را قطعی کنند.

 

تیم ملی اروگوئه:

قهرمان دو دوره جام جهانی در قطر حذف میشود؟

 

بازی های اخیر تیم ملی اروگوئه

تیم ملی اروگوئه علیرغم داشتن ستاره های طراز اول دنیای فوتبال در ترکیب خود در سالهای اخیر نتوانسته عملکر خوبی از خود به نمایش بگذارد و هرگز نتوانسته است موفقیت های سالهای دور خود را تکرار کند.

تیم ملی اروگوئه در اخرین دیدار خود به مصاف کره جنوبی رفت و مقابل این تیم با تساوی 0-0 متوقف شد تا کار این تیم برای صعود از گروه دشوار شود، اروگوئه در این دیدار بدشانس نیز بود و 2 مرتبه توپ بازیکنان این تیم به تیر دروازه اصابت کرد.

امار و ارقام تیم ملی اروگوئه

تیم ملی اروگوئه در پنج دیدار اخیر خود موفق به کسب 2 پیروزی، 2 تساوی و یک شکست شده است و در جدول جام جهانی قطر با یک امتیاز درجایگاه سوم قرار گرفته است.

اروگوئه در خط حمله 7 گل به ثمر رسدنده است اما در 3 دیدار موفق به گلزنی نشده است، در خط دفاعی این تیم تنها یک گل دریافت کرده است و در چهار دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم ملی اروگوئه در دومین دیدار خود در جام جهانی قطر به مصاف تیم ملی پرتغال خواهد رفت، هواداران این تیم امیدوار هستند با کسب امتیاز مقابل پرتغال راه صعود را برای خود هموار کنند.

 

ترکیب احتمالی تیم ملی پرتغال 4-2-3-1

کاستا_دیاز_پریرا_کانسلو_مندس_روبن‌نوس_کاروالیو_برناردوسیلوا_فرناندز_لیائو و کریستیانو رونالدو

غایبین

ندارد

 

ترکیب احتمالی تیم ملی اروگوئه 4-4-2

روچت_وارلا_گودین_خیمنز_اولویرا_پلیستری_بنتانکور_والورده_آراسکائتا_نونیز و لوییس سوارز

غایبین

رونالد آرائوخو

 

دیدار های رو در رو

دو تیم در ادوار جام جهانی تنها در یک دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند که این دیدار در جام جهانی 2018 روسیه بوده است و با نتیجه 2-1 به سود پرتغال به اتمام رسیده است.

 

اپشن های پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار پرتغال و اروگوئه
P