پیش بازی دیدار پرتغال و اسلوونی

پیش بازی دیدار پرتغال و اسلوونی

زمان برگزاری: 11/4/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: دویچه بانک پارک

داور مسابقه: دنیله اورساتو

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام ملت های اروپا

تیم ملی پرتغال:

فرار به سوی پیروزی

پیش بازی دیدار پرتغال و اسلوونی

بازی های اخیر تیم ملی پرتغال

تیم ملی پرتغال با هدایت روبرتو مارتینز در مرحله مقدماتی جام ملت های اروپا عملکرد درخشان 10 مسابقه و 10 پیروزی بدست اورده است اما در مرحله نهایی جام ملت های اروپا عملکرد خوبی نداشته است و بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند، سرمربی 50 ساله و اسپانیایی تیم ملی پرتغال در حد و اندازه های سلسائو اروپا نیست!. تیم ملی پرتغال در 5 مسابقه اخیر 2 مرتبه شکست خورده است و در مسابقه اول برابر جمهوری چک با گل به خودی مدافع و گل ثانیه های پایانی شکست را با پیروزی عوض کرده است.

لیگ برتر ایران در فصل جدید با VAR برگزار خواهد شد!

تیم ملی پرتغال در اخرین دیدار خود در شب استراحت به اکثر ستارگان تیم، به مصاف تیم ملی گرجستان رفته است و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورده است.‌ پرتغال در این دیدار 5 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است اما موفق به گلزنی نشده است.

امار و ارقام تیم ملی پرتغال

تیم ملی پرتغال در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، دو پیروزی و یک شکست بدست اورده است. تیم ملی پرتغال بالاتر از ترکیه و گرجستان به عنوان تیم اول ،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم پرتغال در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی در خط حمله دارد. تیم پرتغال در خط دفاع 3 گل دریافت کرده است. دیگو کاستا سنگربان جوان تیم ملی پرتغال، یک کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

تیم ملی پرتغال در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی اسلوونی در ورزشگاه دویچه بانک پارک خواهد رفت. هواداران پرتغال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند.

تیم ملی اسلوونی:

دژ مستحکم برای تاریخ سازی

بازی های اخیر تیم ملی اسلوونی

تیم ملی اسلوونی با هدایت ماتیاژ کک عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و هواداران خود را امیدوار به خلق یک شگفتی بزرگ در یورو کرده است!. تیم ملی اسلوونی در 15 دیدار اخیر خود تنها در 1 مسابقه شکست خورده است. اسلوونی در 9 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و بدنبال ثبت یک رکورد بزرگ در تاریخ خود است. تیم ملی اسلوونی در مرحله مقدماتی جام ملت ها با کسب 22 امتیاز بالاتر از فنلاند و قزاقستان به مرحله نهایی صعود کرده است.

تیم ملی اسلوونی در اخرین دیدار خود به مصاف انگلیس رفته است و با نتیجه 0-0 در این دیدار به تساوی رسیده است. اسلوونی در این دیدار تنها یک ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است و عملکرد خوبی در خط هجومی نداشته است.

امار و ارقام تیم ملی اسلوونی

تیم ملی اسلوونی در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، سع تساوی پیاپی بدست اورده است. تیم ملی اسلوونی پس از انگلیس و دانمارک به عنوان تیم برتر سوم ،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم اسلوونی در خط حمله 2 گل به ثمر رسانده است. تیم اسلوونی در خط دفاع نیز 2 گل دریافت کرده است. اوبلاک سنگربان با تجربه تیم ملی اسلوونی موفق به ثبت یک کلین شیت در مسابقات شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی اسلوونی در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی پرتغال خواهد رفت. هواداران تیم اسلوونی امیدوار هستند یک شگفتی بزرگ رفم بزنند و خود را به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات برسانند!.

ترکیب احتمالی تیم ملی پرتغال 4-2-3-1

کاستا_دیاز_پپه_کانسلو_مندز_ویتینها_فلیکس_برناردوسیلوا_فرناندز_لیائو و کریستیانو رونالدو

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی اسلوونی 4-4-2

اوبلاک_بیجول_درکستیچ_بالکواچ_کارنیچنیک_ملاکار_السینک_آدام‌چرین_ستوجانویچ_اسپورار و بنجامین ششکو

غایبین

اریک جانزا

دیدار های رو در رو

دو تیم قبل از آغاز رقابت های جام ملت های اروپا در یک دیدار تدارکاتی به مصاف یکدیگر رفته اند و این دیدار با پیروزی 2-0 تیم اسلوونی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی پرتغال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P