پیش بازی دیدار پرتغال و جمهوری چک

پیش بازی دیدار پرتغال و جمهوری چک

زمان برگزاری: 29/3/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: ردبول آرنا

داور مسابقه: مارکو گوئدا

هفته اول رقابت های جام ملت های اروپا گروه F

تیم ملی پرتغال:

بدنبال جاودانه شدن

پیش بازی دیدار پرتغال و جمهوری چک

بازی های اخیر تیم ملی پرتغال

تیم ملی پرتغال با هدایت روبرتو مارتینز  اسپانیایی یکی از بهترین نسل ها و پرستاره ترین تیم تاریخ خود را به مسابقات جام ملت های اروپا رسانده است و یکی از مدعیان اصلی به حساب می آید.روبرتو مارتینز از سال 2016 پای به فوتبال ملی گذاشته است اما موفق به قهرمانی در رده ملی نشده است. تیم ملی پرتغال با سرمربی جدید خود 10 مسابقه ابتدایی و رسمی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است و شکست های آنها در دیدار تدارکاتی بوده است!. تیم ملی پرتغال تاکنون 8 مرتبه در رقابت های جام ملت های اروپاحضور ‌داشته است و یک مرتبه(2016) به مقام قهرمانی رسیده است.

راموس از سویا جدا شد

تیم ملی پرتغال در اخرین دیدار خود به مصاف ایرلند رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای پرتغال در این دیدار توسط فلیکس و رونالدو(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی پرتغال

تیم ملی پرتغال در پنج مسابقه اخیر خود 3 پیروزی و 2 شکست به دست‌ آورده است و تمرکز خود را برای مسابقات جام ملت های اروپا گذاشته است.

پرتغال در خط حمله به رهبری کریستیانو رونالدو 13 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است و تنها در یک دیدار کلین شیت کرده است.

بازی پیشرو

تیم ملی پرتغال‌ در اولین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف جمهوری چک خواهند رفت و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به عنوان یک مدعی قهرمانی معرفی کنند و صدر جدول گروه را بدست آورند.

جمهوری چک:

زورآزمایی با بزرگان!

بازی های اخیر جمهوری چک

پس از کسب نتایج خوب و صعود به جام ملت های اروپا، یاروسلاو سیلهاوی سرمربی 62 ساله جمهوری چک برای حضور در فوتبال اسیا و تیم ملی عمان از جمهوری چک جدا شد و ایوان هساک سرمربی 60 ساله اسبق تیم ملی لبنان به عنوان سرمربی جمهوری چک در یورو انتخاب شده است. جمهوری چک تاکنون 10 مرتبه در جام ملت های اروپا حضور داشته است و یک مرتبه (1996) به مقام قهرمانی رسیده است.

تیم ملی جمهوری چک در اخرین دیدار خود به مصاف مقد‌نیه رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای جمهوری چک در این دیدار توسط باراک و پاتریک شیک به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی جمهوری چک

تیم ملی جمهوری چک در پنج مسابقه اخیر خود 5 پیروزی متوالی بدست‌ آورده است و بدون شکست خود را آماده مسابقات یورو کرده است.

جمهوری چک در خط حمله به رهبری پاتریک شیک 16 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است و در یک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی جمهوری چک در اولین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف پرتغال قدرتمند خواهند رفت. هواداران جمهوری چک امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، شگفتی بزرگ را رقم بزنند و امیدای خود برای صعود را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی تیم ملی پرتغال 4-2-3-1

کاستا_دیاز_پپه_کانسلو_مندز_ویتینها_پالینها_برناردوسیلوا_فرناندز_لیائو و کریستیانو رونالدو

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی جمهوری چک 3-5-3

استانک_هولس_هراناک_کرجچی_جوراسک_باراک_پروود_سوچک_کوفال_کوچتا و پاتریک شیک

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

در 5 دیدار اخیر دو تیم سهم پرتغال 4 و سهم جمهوری چک 1 پیروزی بوده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی پرتغال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P