پیش بازی دیدار پرتغال و سوئیس

پیش بازی دیدار پرتغال و سوئیس

پیش بازی دیدار پرتغال و سوئیس

__ __ __ __ __ __

 

تیم ملی پرتغال:

تیم ملی پرتغال
تیم ملی پرتغال

 

رونالدو منتقدان را به سکوت دعوت میکند؟.

 

بازی های اخیر تیم ملی پرتغال

تیم ملی‌ پرتغال علیرغم صعود به مرحله حذفی حاشیه های زیادی در این روز ها داشته است، کارشناسان و روزنامه نگران پرتغالی به شدت از کریستیانو رونالدو و فرناندو سانتوس انتقاد کرده اند و خواهان نیمکت نشینی رونالدو در بازی های باقی مانده جام شده اند.

تیم ملی پرتغال در اخرین دیدار خود به مصاف کره جنوبی رفت و در این دیدار با نتیجه 2-1 شکست خورد،تک گل پرتغال در این دیدار توسط هورتا به ثمر رسیده است، فرناندو سانتوس در این دیدار به بسیاری از بازیکنان اصلی این تیم استراحت داده بود.

آمار و ارقام تیم ملی پرتغال

تیم ملی پرتغال در سه دیدار مرحله گروهی خود موفق به کسب دو پیروزی و یک شکست شده است، پرتغال با 6 امتیاز به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شد.

سلسائو اروپا در خط حمله 6 گل یه ثمر رسانده است و در تمامی دیدار های گروهی موفق به گلزنی شده است، در خط دفاع پرتغال 4 گل دریافت کرده است و تنها در یک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی پرتغال در اولین دیدار حذفی خود به مصاف تیم ملی سوئیس میرود، هوادارن پرتغال و رونالدو امیدوار هستند با پیروزی و گلزنی کریستیانو در این دیدار راهی مرحله بعد شوند.

 

تیم ملی سوئیس

غول کش های اروپایی

 

بازی های اخیر تیم ‌ملی سوئیس

تیم ملی سوئیس در سالهای گذشته تبدیل به یک کابوس برای تیم های مدعی شده است،سوئیسی ها در یورو فرانسه را حذف کردند، در مقدماتی جام جهانی ایتالیا را به پلی آف فرستادند و در جام جهانی صربستان پر ستاره را به زیبایی حذف کردند!.

تیم ملی سوئیس در اخرین دیدار خود به مصاف صربستان رفت و در‌ یکی از تماشایی ترین بازی های جام جهانی قطر موفق شد با نتیجه 3-2 پیروز میدان شود، گلهای سوئیس در این دیدار توسط شقیری،فرولر و امبولو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی سوئیس

تیم ملی سوئیس در سه دیدار مرحله گروهی خود، دو پیروزی و یک شکست بدست اورده است و با کسب 6 امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله حذفی شده است.

صلیب سرخ اروپا در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده اند و در خط دفاعی 3 گل دریافت کرده اند، سوئیس در یک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی سوئیس در اولین دیدار خود در مرحله حذفی به مصاف تیم ملی پرتغال خواهد رفت، هواداران این تیم امیدوار هستند مجدد دست به شگفتی بزنند و اینبار کریستیانو رونالدو و پرتغال را به خانه بفرستند.

 

ترکیب احتمالی تیم ملی پرتغال 4-2-3-1

کاستا_دیاز_پپه_کانسلو_دالوت_روبن‌نوس_کاروالیو_برناردوسیلوا_فرناندز_لیائو و کریستیانو رونالدو

غایبین

مندس،پریرا(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی تیم ملی سوئیس 4-2-3-1

سومر_اکانجی_الودی_ویدمر_رودریگز_فرولر_ژاکا_وارگاس_شقیری_اوکافور و امبولو

غایبین

سومر(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم تا کنون در 6 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند, 3 پیروزی سهم پرتغال و 3 پیروزی سهم سوئیس بوده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2.5 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار پرتغال و سوئیس
P