پیش بازی دیدار پرتغال و فرانسه

پیش بازی دیدار پرتغال و فرانسه

زمان برگزاری: 15/4/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: فولکس‌پارک اشتادیون

داور مسابقه: مایکل اولیور

مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام ملت های اروپا

تیم ملی پرتغال:

متحد تر از قبل برای کریس!

پیش بازی دیدار پرتغال و فرانسه

بازی های اخیر تیم ملی پرتغال

تیم ملی پرتغال با هدایت روبرتو مارتینز، عملکرد سینوسی از خود به جای گذاشته است و خود را به عنوان مدعی شماره یک در جام ملت ها معرفی نکرده است. تیم ملی پرتغال جام را با دو پیروزی آغاز کرده است اما عملکرد ضعیف در دو مسابقه اخیر هواداران پرتغال را نگران ادامه مسابقات کرده است. تیم ملی پرتغال برخلاف دوره های گذشته، ستاره های زیادی در ترکیب دارد و تنها به نام رونالدو در ترکیب خلاصه نمیشود. بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند اشک های رونالدو پس از خراب کردن پنالتی در مسابقه گذشته تیم ملی پرتغال را یک دل تر از گذشته کرده است و شانس انها برای قهرمانی افزایش پیدا کرده است!.

تیم ملی پرتغال در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی اسلوونی رفته است و با نتیجه 0-0 در وقت های قانونی به تساوی رسیده است. تیم ملی پرتغال در ضربات پنالتی با درخشش و رکوردشکنی کاستا با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی پرتغال

تیم ملی پرتغال در چهار دیدار خود در جام ملت های اروپا، دو پیروزی، یک تساوی و یک شکست بدست اورده است. تیم ملی پرتغال با پیروزی در ضربات پنالتی به جمه هشت تیم برتر صعود کرده است.

تیم پرتغال در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است و در دو مسابقه اخیر خود موفق به گلزنی نشده است. تیم پرتغال در خط دفاع 3 گل دریافت کرده است. دیگو کاستا سنگربان جوان تیم ملی پرتغال، دو کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

تیم ملی پرتغال در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی فرانسه در شهر هامبورگ خواهد رفت. هواداران پرتغال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یکی از رقبای اصلی خود در راه قهرمانی را شکست دهند و خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند.

تیم ملی فرانسه:

خروس ها در قامت قهرمانی؟

بازی های اخیر تیم ملی فرانسه

تیم ملی فرانسه با هدایت دیدیه دشان عملکرد خوبی در جام ملت های اروپا نداشته است و بسیاری از کارشناسان بزرگ دنیا اعتقاد دارند فرانسه در قامت قهرمانی ظاهر نشده است!. تیم ملی فرانسه در جام ملت های اروپا مشکل بزرگی در گلزنی داشته است و دچار یک بحران بزرگ شده است(فرانسه تاکنون در جریان مسابقه به گل نرسیده است). مدافعان حریف کمک بزرگی به تیم ملی فرانسه کرده اند اما رسانه های کشور فرانسه در طی روز های اخیر انتقاد های بسیاری به تیم ملی کشورشان وارد کرده اند. تیم ملی فرانسه در دوره های گذشته با هدایت دشان به فینال مسابقات نیز راه پیدا کرده است(2016 فرانسه) اما در فینال مغلوب تیم ملی پرتغال شده است.

تیم ملی فرانسه در اخرین دیدار خود به مصاف بلژیک رفته است و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل فرانسه توسط مدافع بلژیک به ثمر رسیده است!.

امار و ارقام تیم ملی فرانسه

تیم ملی فرانسه در چهار دیدار خود در جام ملت های اروپا، دو پیروزی و دو تساوی بدست اورده است. تیم ملی فرانسه با تنها یک گل توسط بازیکنان خود به مرحله یک چهارم نهایی رسیده است!.

تیم فرانسه در خط حمله تنها 3 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی ندارد. تیم فرانسه در خط دفاع تنها 1 گل دریافت کرده است. مایک ماینان سنگربان شماره یک تیم ملی فرانسه، سه کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

تیم ملی فرانسه در یکی از جذاب ترین مسابقه مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی پرتغال خواهد رفت. هواداران فرانسه امیدوار هستند با پیروزی پرگل در این دیدار به عملکرد ضعیف خود در جام پایان دهند و به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی پرتغال 4-2-3-1

کاستا_دیاز_پپه_کانسلو_مندز_ویتینها_فلیکس_برناردوسیلوا_فرناندز_لیائو و کریستیانو رونالدو

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی فرانسه 4-2-3-1

ماینان_سالیبا_اوپامکانو_کونده_تئو‌هرناندز_کانته_کاماوینگا_شوامنی_گریزمان_دمبله و کیلیان امباپه

غایبین‌‌

رابیوت

دیدار های رو در رو

دوتیم در سالیان اخیر 9 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم تیم ملی پرتغال 1 پیروزی و سهم تیم ملی فرانسه نیز 6 پیروزی بوده است. 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

صعود تیم ملی فرانسه

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P