پیش بازی دیدار پرسپولیس و آلومینیوم

پیش بازی دیدار پرسپولیس و آلومینیوم

پیش بازی دیدار پرسپولیس و آلومینیوم

___ ___ ___ ___

پرسپولیس تهران:

سرخ پوشان پایتخت به دنبال جبران شکست تلخ در خوزستان

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

سرخپوشان همچنان شانس اول قهرمانی در لیگ برتر هستند اما اتفاقات عجیب هفته گذشته در خوزستان فاصله تیم های مدعی را با آنها کاهش داد، پرسپولیس در اخرین روز بازار نقل انتقالاتی فوتبال ایران، در خط حمله با لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی اسبق گامبا اوزاکا ژاپن به توافق نهایی رسید و با قرار دادی 1/5 ساله این مهاجم را به خدمت گرفت.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف فولاد خوزستان رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، دیداری که حواشی بسیار زیادی در پی داشت و هردوتیم اعتراضات خود را اعلام کردند.

 

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 10 پیروزی،5 تساوی و 2 شکست شده است و با 35 امتیاز در صدر جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله 21 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 7 گل دریافت کرده است، علیرضا بیرانوند در 11 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و رکوردار کلین شیت در این فصل است.

 

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به میزبان آلومینیوم اراک در تهران است، هواداران پرسپولیس در این دیدار پس از مدت ها شاهد حضور تیمشان از نزدیک هستند و امیدوارند با پیروزی در این دیدار اختلاف خود را با رقبا در صدر جدول حفظ کنند و در پایان بازی جشن پیروزی در ورزشگاه بگیرند.

 

 

آلومینیوم اراک:

عملکرد عالی ایرالکو با رحمتی ادامه دارد.

 

بازی های اخیر آلومینیوم اراک

الومینیوم با مهدی رحمتی مسیر رو به پیشرفتی را طی کرده است، پس از انتخاب مهدی رحمتی به عنوان سرمربی، موفق شد آنهارا راهی فینال جام حذفی کند و در فصل جاری با هزینه های اندک موفق شده است اراک را در نیمه های جدول نگه دارد و یکی از تیم های سرنوشت ساز در قهرمانی لیگ معرفی کند، الومینیوم در نقل انتقالات خلعتبری و میرجوان را به خدمت گرفت و ولاتتینو را نیز به صورت قرضی به فروش رساند.

آلومینیوم اراک در اخرین دیدار خود به مصاف صنعت نفت ابادان رفت و با نتیجه 3-1 پیروز شد، گلهای الومینیوم در این دیدار توسط محمد رضا آزادی(2) و هاتسل زاپاتا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آلومینیوم اراک

آلومینیوم اراک در 17 بازی گذشته خود 6‌ پیروزی،6 تساوی و 5 شکست به دست اورده است و با 24 امتیاز در جایگاه 7 جدول قرار گرفته است.

آلومینیوم در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است، آلومینیوم در ده دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و رتبه دوم را در اختیار دارد.

بازی پیشرو

الومینیوم در این هفته میهمان پرسپولیس در تهران است، هواداران ایرالکو امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و به مانند سال گذشته در جام حذفی پرسپولیس را در تهران شکست دهند.

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_پورعلی‌گنجی_اسماعیلی‌فر_اسدبیگی_عمری_ترابی_سرلک_امیری_عالیشاه و شیخ دیاباته

غایبین

‌‌لئاندرو پریرا_سعیدصادقی

 

 

ترکیب احتمالی الومینیوم اراک 4-4-2

پورحمیدی_محمدزاده_هوشمند_احمدی_نقی‌زاده_زاپاتا_موسوی_جهان‌کهن_احسان‌حسینی_شریفات و محمد رضا آزادی

غایبین

قائدرحمتی_فخرالدینی(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 6 بازی اخیر دو تیم سهم پرسپولیس 3 پیروزی و سهم الومینیوم نیز 3 پیروزی بوده است دو تیم مساوی مقابل یکدیگر نداشته اند.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

کمتر از 2 گل پرسپولیس

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار پرسپولیس و آلومینیوم
P