پیش بازی دیدار‌ پرسپولیس و استقلال تاجیکستان

پیش بازی دیدار‌ پرسپولیس و استقلال تاجیکستان

زمان برگزاری:2/8/1402

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: واثق مدل سعیدی

هفته سوم ‌رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گروه E

پرسپولیس ایران:

راه صعود در دستان یحیی

پیش بازی دیدار‌ پرسپولیس و استقلال تاجیکستان

بازی های اخیر پرسپولیس ایران

پرسپولیس برای صعود به عنوان تیم دوم از گروه مرگ مسابقات لیگ قهرمانان اسیا چاره ای جز کسب پیروزی رفت و برگشت مقابل استیکلول تاجیکستان ندارد و یحیی گلمحمدی به خوبی میداند پس از روی کار آمدن گالتیه به عنوان سرمربی الدحیل قطر وضعیت گروه پیچیده تر از قبل خواهد شد. پرسپولیس در ایران و اسیا روز های خوبی را پشت سر میگذارد و در هشت ماه اخیر تنها در یک دیدار(مقابل النصر)شکست خورده است.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف پیکان تهران در شهر قزوین رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی رسید، هر سه گل پرسپولیس در این دیدار توسط شهاب زاهدی به ثمر رسیده است. پرسپولیس در این دیدار هفت بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت!.

امار و ارقام پرسپولیس ایران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر ایران در چهارشس دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 16(-1) امتیاز شده است و صدر جدول لیگ ایران را در اختیار دارد . پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی پنج پیروزی و یک تساوی به دست اورده است. به میدان رفته است و با کسب 3 امتیاز در جایگاه دوم جدول، پس از النصر عربستان قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله 10 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده است. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در چهار دیدار لیگ ایران موفق به ثبت کلین شیت شده است و در لیگ قهرمانان نیز یک کلین شیت برای این دروازبان به ثبت رسیده است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در سومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا، به مصاف استقلال تاجیکستان در ورزشگاه آزادی تهران خواهد رفت. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند پس از بازگشت 4 ساله به سکو های ازادی در اسیا، با کسب پیروزی در این مسابقه امید های خود برای صعود به عنوان تیم دوم از گروه مرگ مسابقات را افزایش دهند.

استقلال تاجیکستان:

در قامت یک شگفتی

بازی های اخیر استقلال تاجیکستان

استقلال تاجیکستان در سه فصل اخیر به عنوان قهرمان لیگ برتر تاجیکستان تک سهمیه آسیایی آنهارا به دست اورده است و نتایج خوبی را نیز بدست اورده است. استقلال تاجیکستان اولین نماینده تاریخ کشور تاجیکستان است که در لیگ قهرمانان اسیا بازی کرده است و بنظر میرسد در سال آینده نیز استقلال تاجیکستان به عنوان قهرمان راهی لیگ قهرمانان اسیا شود. این تیم شرایط خوبی در لیگ داخلی دارد.

استقلال تاجیکستان در اخرین دیدار خود به مصاف روشن کولاب رفت و با پیروزی در این دیدار به فینال جام حذفی کشور تاجیکستان رسید.

امارو ارقام استقلال تاجیکستان

استقلال در 18 مسابقه لیگ تاجیکستان به میدان رفته است و با کسب 40 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر تاجیکستان قرارگرفته است، 12 پیروزی،2 شکست و 4 تساوی حاصل تلاش شاگردان ایگور چرونکو در فصل جاری بوده است.

استقلال در خط حمله 42 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ تاجیکستان را در اختیار دارد. استقلال در خط دفاع 8 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع را نیز در اختیار دارد.

پدیده جدید بارسلونا

این تیم در لیگ قهرمانان اسیا با یک امتیاز و دریافت سه گل در انتهای گروه چهار تیمی قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال تاجیکستان در این هفته لیگ قهرمانان اسیا میهمان تیم پرسپولیس ایران در ورزشگاه ازادی تهران است، هواداران این تیم امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار امید های خود را برای صعود زنده نگه دارند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس ایران 4-4-2

بیرانوند_کنعانی_گولسیانی_‌اسماعیلی‌فر_علی‌نعمتی_ترابی_عمری_ریگی_‌رفیعی_‌صادقی و شهاب زاهدی

غایبین

امیری_پورعلی‌گنجی_سلمانی_سرلک

ترکیب احتمالی استقلال تاجیکستان 5-3-2

یتیموف_دالواتمیر_کارتاشی_گوگوئا_نوسلک_مقتدایی_احسان‌پنجشنبه_بگانویچ_کوربونوف_کامولوف و صنین سبایه

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم تنها در یک دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند و این دیدار با پیروزی 1-0 پرسپولیس در کشور تاجیکستان به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس ایران

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P