پیش بازی دیدار پرسپولیس و استقلال خورستان

پیش بازی دیدار پرسپولیس و استقلال خورستان

زمان برگزاری: 4/3/1403

ساعت برگزاری: 19:45

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: کوپال ناظمی

هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر ایران

پرسپولیس تهران:

امید به صدرنشینی در ازادی!

پیش بازی دیدار پرسپولیس و استقلال خورستان

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

شکست ناپذیری پرسپولیس با هدایت اوسمار ویرا در قامت مربی به عدد 13(وقت های قانونی)رسیده است و شرایط خوبی در نیم فصل دوم دارد. پرسپولیس در نیم فصل دوم تیم صدرنشین لیگ برتر ایران است و هواداران پرسپولیس امیدوار هستند در 3 هفته پایانی نتایج به گونه ای رقم بخورد تا آنها قهرمان لیگ شوند!. پرسپولیس در 2 مقطع قهرمانی لیگ برتر را در 3 هفته پایانی بدست اورده است و امیدوار هستند برای سومین مرتبه در هفته های پایانی قهرمان لیگ برتر لقب بگیرند.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف هوادار تهران رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. هردوگل پرسپولیس در این دیدار توسط عیسی الکثیر به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر، 27 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 59 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در فصل جاری 17 پیروزی، 2 شکست و 8 تساوی به دست اورده است.

پرسپولیس در خط حمله 37 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، بهترین گلزن سرخپوشان عیسی الکثیر با 8 گل است. پرسپولیس در خط دفاع 14 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. پرسپولیس در فصل جاری موفق به ثبت 16 کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته مسابقه لیگ برتر ایران، میزبان تیم استقلال خوزستان در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند خوب خود در نیم فصل دوم ادامه دهند و همچنان امیدوار به قهرمانی باشند.

استقلال خوزستان:

جدال مرگ یا زندگی!

بازی های اخیر استقلال خوزستان

استقلال خوزستان پس از بازگشت به لیگ برتر نتایج خوبی بدست نیاورده است و در آستانه سقوط مجدد به لیگ آزادگان قرار گرفته است. استقلال خوزستان، اخرین قهرمان لیگ برتر پیش از قهرمانی سرخابی های پایتخت در لیگ برتر بوده است اما شرایط خوبی در فصل جاری ندارد. استقلال خوزستان در نیم فصل دوم با خرید بازیکنان خارجی عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است اما نتایج ضعیف نیم فصل اول، یقه شاگردان پورموسوی در لیگ برتر را گرفته است!. استقلال خوزستان در 5 دیدار اخیر تنها در 1 دیدار شکست خورده است و موفق به ثبت 6 امتیاز شده است.

استقلال خوزستان در اخرین و مهم ترین مسابقه خود به مصاف نساجی مازندران رفته است و با نتیجه پرگل 4-1 در این دیدار شکست خورده است، تنها گل استقلال خوزستان در این مسابقه توسط جواد آقایی پور مهاجم ملی پوش آنها به ثمر رسیده است.!

آمار و ارقام استقلال خوزستان

استقلال خوزستان در 27 دیدار این فصل خود 4 پیروزی, 10 تساوی و 13 شکست بدست اورده است و با کسب 22 امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول قرار گرفته است.

استقلال خوزستان در خط حمله خود 22 به ثمر رسانده است, در خط دفاع نیز 35 گل دریافت کرده است، استقلال خوزستان تنها در 3 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

شاگردان سیروس پورموسوی در این هفته رقابت های لیگ برتر، میهمان تیم پرسپولیس در ورزشگاه ازادی تهران هستند. هواداران استقلال خوزستان امیدوار هستند تیم محبوبشان با کسب امتیاز در این دیدار خود را از انتهای جدول جدا کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-2-3-1

بیرانوند‌_کنعانی_گولسیانی_اسماعیلی‌فر_عبدالکریم‌حسن_ریگی_رفیعی_اورونوف_عالیشاه_ترابی و عیسی آلکثیر

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی

ترکیب احتمالی استقلال خوزستان 4-4-2

گروسیان_تورسانوف_کاظمی_هلیچی_ساکی_آبشک_مطلق‌زاده_روبرتو_محکم‌کار_آسورستم و جواد آقایی پور

غایبین

اندونگ_پورحمیدی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 13 دیدار گذشته دو تیم سهم پرسپولیس 7 و سهم استقلال خوزستان نیز 1 پیروزی بوده است، 5 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است، در هشت دیدار اخیر دو تیم پرسپولیس تهران هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P