پیش بازی دیدار پرسپولیس و استقلال

پیش بازی دیدار پرسپولیس و استقلال

زمان برگزاری:23/9/1402

ساعت برگزاری: 16:15

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: موعود بنیادی فر

هفته پنجم(معوقه)رقابت های لیگ برتر ایران

پرسپولیس تهران:

هتریک میکنه یا پاس میده؟!

پیش بازی دیدار پرسپولیس و استقلال

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس با هدایت یحیی گلمحمدی سرانجام طعم شیرین پیروزی را پس از 2 ماه انتظار چشید و با روحیه فوق العاده به سراغ شهراورد تهران خواهد رفت، پرسپولیس از هفت دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است اما شاگردان یحیی گلمحمدی به خوبی میدانند داستان شهراورد متفاوت تر از تمام مسابقات است. پرسپولیس با هدایت یحیی گل‌محمدی 11 دیدار به مصاف استقلال تهران رفته است و هرگز شکست ( وقت های قانونی)نخورده است. پرسپولیس در فصل گذشته با دو پیروزی برابر استقلال قهرمان لیگ و جام حذفی فوتبال ایران شد و بدنبال هتریک در پیروزی است.!

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف هوادار تهران رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است، تنها گل پرسپولیس در این دیدار توسط محبی، مدافع تیم هوادار به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر در 10 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 20 امتیاز شده است و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی شش پیروزی، یک شکست و سه تساوی به دست اورده است.

پرسپولیس در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در شش دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در مهم ترین مسابقه هفته لیگ برتر ایران، به مصاف تیم استقلال در شهراورد بزرگ تهران خواهد رفت. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، سومین پیروزی پیاپی خود مقابل استقلال را جشن بگیرند و به ادامه مسابقات امیدوار تر شوند.

استقلال تهران:

به وقت انتقام با جواد لالیگایی

بازی های اخیر استقلال تهران

استقلال فصل را با جواد نکونام به بهترین شکل ممکن آغاز کرد و در ادامه نتایج خوب ابی پوشان، آنهارا به صدر جدول لیگ برتر ایران رسانده است. استقلال تنها در یک دیدار شکست خورده و پس از شکست در هفته سوم، هشت دیدار متوالی شکست نخورده است و بنظر میرسد جواد نکونام بدنبال رکوردشکنی است. استقلال در چهار هفته گذشته، سه دیدار را با تساوی به پایان رسانده است و سایه سنگین سپاهان و پرسپولیس را پشت سر خود حس میکند. جواد نکونام تجربه حضور در دربی به عنوان بازیکن در کارنامه خود داشته است اما این دیدار اولین تجربه جواد نکونام به عنوان سرمربی است. جواد نکونام به عنوان سرمربی 9 دیدار به مصاف یحیی گلمحمدی و پرسپولیس رفته است و موفق به کسب 3 پیروزی و 2 تساوی شده است و در 4 دیدار نیز شکست خورده است.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف فولاد خوزستان رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار متوقف شده است. استقلال در این دیدار چند موقعیت جدی روی دروازه فولاد ایجاد کرد اما درخشش سنگربان اتریشی فولاد مانع گلزنی بازیکنان استقلال شد.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 11 دیدار به میدان رفته است. هفت پیروزی، سه تساوی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 24 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ ‌را در اختیار دارد، استقلال تهران خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و پس از پرسپولیس بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در هفت مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر، به مصاف پرسپولیس در شهراورد 102 پایتخت خواهد رفت. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار انتقام دو شکست پیاپی فصل گذشته را از پرسپولیس بگیرند و صدر جدول را نیز برای خود حفظ کنند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_کنعانی_اسماعیلی‌فر_نعمتی_عمری_صادقی_سرلک_ریگی_ترابی و شهاب زاهدی

غایبین

امیری_پورعلی‌گنجی_سلمانی

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-4-2

‌حسینی_چشمی_سهرابیان_جلالی_حردانی_مهدی‌پور_یامگا_امیدی‌فر_رضاوند_محمدی_ و گوستاو بلانکو

غایبین

میرزایی_امیرعلی‌صادقی_مرادمند_‌سلیمی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 29 دیدار گذشته دو تیم سهم پرسپولیس 10 پیروزی و سهم استقلال نیز 5 پیروزی بوده است، 14 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P