پیش بازی دیدار پرسپولیس و استقلال

پیش بازی دیدار پرسپولیس و استقلال

پیش بازی دیدار پرسپولیس و استقلال

__ __ __ __ __ __ ___

 

پرسپولیس تهران:

 

برای قهرمانی،ترمز استقلال را بکشید!.

 

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

شروع خوب سرخپوشان در سال جدید هواداران پرسپولیس را امیدوار کرده است، پرسپولیس در سال جدید برخلاف گذشته با یک هافبک دفاعی وارد مسابقات شد وحضور سروش رفیعی در کنار میلاد سرلک کلید موفقیت پرسپولیس در هفته های اخیر بوده است. پرسپولیس در سه مسابقه اخیر خود پس از تغییرات موفق به کسب سه پیروزی و زدن 7 گل شده است، اتفاقی که هواداران پرسپولیس را در آستانه شهرآورد سر ذوق اورده است.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف مس کرمان رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید. گلهای پرسپولیس توسط سعید صادقی و گئورگی گولسیانی(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 16 پیروزی،6 تساوی و 4 شکست شده است و با 54 امتیاز در جایگاه 3 جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است و فاصله یک امتیازی با صدر جدول دارد.

پرسپولیس در خط حمله 36 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 13 گل دریافت کرده است، پرسپولیس در 15 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و در صدر جدول قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف استقلال تهران در یکی از حساس ترین داربی های تاریخ فوتبال ایران خواهد رفت، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با پیروزی برابر استقلال با یک تیر دو نشان را بزنند.!

 

 

استقلال تهران:

طوفان آبی پوشان ادامه دارد.

 

 

بازی های اخیر استقلال تهران

کمتر هوادار استقلال پس از پایان نیم فصل اول، میتوانست نیم فصل دوم رویایی ساپینتو و کادرش را پیشبینی کند. نیم فصل دومی رویایی که حسرت امتیاز های از دست رفته گذشته را بیشتر برای هواداران زنده کرد. استقلال در شرایطی 9 پیروزی از 10 مسابقه اخیر لیگ برتر رسیده است که در نیم فصل اول تنها در 7 مسابقه به پیروزی رسیده بود و امتیاز های مهمی را از دست داده بود. استقلال همچنان شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد اما سرنوشت آبی‌پوشان دست خودشان نیست.!

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف هوادار تهران رفت و با نتیجه 6-1 به پیروزی رسید!. گلهای استقلال در این دیدار توسط، قایدی،رضاوند،مهری،حسینی،محبی(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام استقلال تهران

استقلال در این فصل موفق به ثبت 16 پیروزی، 7 تساوی و 3 شکست شده است و با 55 امتیاز در جایگاه 2 جدول قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 42 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد، در خط دفاع استقلال 18 گل دریافت کرده است، استقلال در 13 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته به مصاف تیم پرسپولیس در داربی بزرگ تهران خواهد رفت، هواداران استقلال امیدوار هستند به روند شکست ناپذیری خود ادامه دهند و با یک پیروزی مهم رقیب خود را از دور قهرمانی خارج کنند و خودشان را به صدرجدول برسانند.

 

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_پورعلی‌گنجی_‌اسماعیلی‌فرعلی‌نعمتی_امیری_ترابی_سرلک_‌رفیعی_‌صادقی و عیسی ‌آل‌کثیر

غایبین

ندارد

 

 

 ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-3-3

‌حسینی_سیلوا_چشمی_غلامی_سلمانی_رضاوند_محبی_مهری_یامگا_قائدی و ارسلان مطهری

غایبین

رضایی_خاقانی

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم پرسپولیس 7 و سهم استقلال نیز 4 پیروزی بوده است، 9 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است. استقلال در طول 90 دقیقه شش سال است طعم پیروزی را نچشیده است! یحیی گلمحمدی نیز به عنوان سرمربی هرگز مقابل استقلال در شهراورد شکست نخوزده است(وقت قانونی)

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار پرسپولیس و استقلال
P