پیش بازی دیدار پرسپولیس و الدحیل

پیش بازی دیدار پرسپولیس و الدحیل

زمان برگزاری:14/9/1402

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: لیدا جامپی

هفته پایانی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گروه E

پرسپولیس ایران:

گام آخر را محکم بردار

پیش بازی دیدار پرسپولیس و الدحیل

بازی های اخیر پرسپولیس ایران

پرسپولیس با هدایت یحیی گل‌محمدی لیگ قهرمانان اسیا را با شکست و عملکرد ضعیف برابر النصر عربستان اغاز کرد اما نتایج خوب در ادامه مسابقات، شانس صعود پرسپولیس را بالا برده است. پرسپولیس ایران با توجه به نتایج پیش آمده تنها یک پیروزی تا صعود از گروه مرگ مسابقات فاصله دارد و شاگردان یحیی گل‌محمدی امیدوار هستند در حضور تماشاگرام خود، در پایان مسابقه جشن صعود بر پا کنند.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف النصر عربستان در لیگ قهرمانان اسیا رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار به تساوی دست پیدا کرد، پر‌سپولیس در این دیدار عملکرد خوبی داشت و تیم برتر میدان لقب گرفت.

آمار و ارقام پرسپولیس ایران

پرسپولیس در پنج دیدار فصل خود در لیگ قهرمانان اسیا دو پیروزی،یک شکست و دو تساوی به دست اورده است و با کسب 8 امتیاز، پس از النصر عربستان در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در خط حمله خود 4 گل به ثمر رسانده است, در خط سرخپوشان 3 گل دریافت کرده اند و بهترین خط دفاع گروه را در اختیار دارند. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش تیم پرسپولیس با موفق به ثبت سه کلین شیت در اسیا شده است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در اخرین و مهم ترین دیدار خود میزبان تیم الدحیل قطر در ورزشگاه ازادی تهران است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند سومین پیروزی خود را در هفته آخر لیگ قهرمانان جشن بگیرند و صعود خود را به دور حذفی قطعی کنند.

الدحیل قطر:

گالتیه؛ دردی دوا نکرد!

بازی های اخیر الدحیل قطر

الدحیل قطر به عنوان قهرمان فصل پیش لیگ ستارگان قطر پای به لیگ قهرمانان گذاشت اما نتایج ضعیف این تیم خیلی زود امید آنها برای صعود را ناامید کرد، پس از شکست برابر پرسپولیس در دور رفت، مدیران الدحیل سرمربی خود را اخراج و گالتیه سرمربی اسبق پاری سن ژرمن را به عنوان سرمربی معرفی کردند اما شکست رفت و برگشت مقابل النصر عربستان، امید آنهارا نا امید کرد و الدحیل وداع زودهنگامی با لیگ قهرمانان داشت.

الدحیل در اخرین دیدار خود به مصاف ام‌صلال در لیگ ستارگان قطر رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، الدحیل در این دیدار حملات زیادی روی دروازه ام‌صلال انجام داد اما موفق به پیروزی نشد.

آمار و ارقام الدحیل قطر

الدحیل قطر در پنج مسابقه لیگ قهرمانان فصل جاری، موفق به کسب چهار امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است یک پیروزی، یک تساوی، و سه شکست حاصل تلاش نماینده کشور قطر در این فصل بوده است. الدحیل در خط حمله 7 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است, الدحیل موفق به ثبت دو کلین شیت در این فصل لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

الدحیل قطر در این هفته میهمان پرسپولیس مدعی صعود در ورزشگاه ازادی تهران، در کشور ایران است. هواداران الدحیل امیدوار هستند پس از حذف تیم خودشان، با پیروزی در این دیدار اجازه صعود به پرسپولیس را ندهند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس ایران 4-2-3-1

بیرانوند_کنعانی_گولسیانی_اسماعیلی‌فر_ریگی_علی‌نعمتی_ترابی_رفیعی_سرلک_صادقی و شهاب زاهدی

غایبین

‌‌پورعلی‌گنجی_سلمانی_امیری_عالیشاه_اسماعیلی‌فر(احتمالی)

ترکیب احتمالی الدوحیل قطر 4-2-3-1

زکریا_آیمان_بامبا_کیم_ال‌براک_مویزعلی_مادیبو_مونتاری_لیاجی_بوضیاف و اولانگا

غایبین

ادمیلسون جونیور_سمدو_کوتینو

دیدار های رو در رو

دو تیم در 9 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم پرسپولیس ایران 4 پیروزی و سهم الدحیل قطر نیز 4 پیروزی بوده است یک دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس ایران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P