پیش بازی دیدار‌ پرسپولیس و النصر

پیش بازی دیدار‌ پرسپولیس و النصر

زمان برگزاری:28/6/1402

ساعت برگزاری: 21:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: ایلگیز تانتاشیف (ازبکستان)

هفته اول ‌رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گروه E

پرسپولیس ایران:

بازگشت سرخپوشان به اسیا

بازی های اخیر پرسپولیس ایران

پس از غیبت در دوره گذشته، نایب قهرمان دو دوره لیگ قهرمانان اسیا مجدد به رقابت های اسیایی بازگشت. پرسپولیس به دلیل مشکلات مالیاتی از حضور در یک دوره رقابت های لیگ قهرمانان اسیا محروم شده بود، پرسپولیس فصل گذشته موفق شد با قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی فوتبال ایران، سهمیه مستقیم رقابت هارا به دست اورد.

پیش بازی دیدار‌ پرسپولیس و النصر

پرسپولیس در اخرین دیدار خود در لیگ برتر ایران به مصاف فولاد خوزستان رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید، گلهای پرسپولیس در این دیدار توسط پورعلی‌گنجی و یاسین سلمانی ثمر رسیده است.

آمار و ارقام پرسپولیس ایران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر ایران در چهار دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 10 امتیاز شده است و صدر جدول لیگ ایران را در اختیار دارد . پرسپولیس با هدایت بحیی گل محمدی سه پیروزی و یک تساوی به دست اورده است. پرسپولیس در خط حمله تنها پنج گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز یک گل دریافت کرده است. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در سه دیدار موفق به ثبت کاین شیت شده است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان فصل جدید، به مصاف النصر عربستان در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی خواهد رفت. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب امتیاز در این مسابقه، امید های خود برای صعود از گروه مرگ مسابقات را افزایش دهند.

النصر عربستان:

به وقت انتقام!

بازی های اخیر النصر عربستان

تیم النصر عربستان در سال 2020 تنها یک قدم تا تجربه اولین فینال تاریخ خود در لیگ قهرمانان اسیا فاصله داشت اما در ضربات پنالتی مغلوب پرسپولیس شد و این حسرت بردل هواداران و مدیران این باشگاه باقی ماند. النصر برای قهرمانی در آسیا، دست به خرید ستارگان جهانی کرد و اولین باشگاه فوتبال عربستان لقب گرفت که با جذب کریستیانو رونالدو نگاه هارا به سمت عربستان آورد.

النصر عربستان در اخرین دیدار خود به مصاف الرائد عربستان رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید، گلهای النصر توسط مانه، تالیسکا و کریستیانو رونالدو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام النصر عربستان

النصر در فصل جاری لیگ عربستان در شش دیدار به میدان رفته است، چهار پیروزی و دو شکست حاصل تلاش شاگردان کاسترو در لیگ عربستان بوده است.النصر با کسب کسب 12 امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار گرفته است.

النصر در خط حمله با درخشش رونالدو 18 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است. نواف العقیدی سنگربان ملی پوش عربستانی در دو مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

النصر در اولین هفته رقابت های لیگ قهرمانان آسیا میهمان پرسپولیس ایران در ورزشگاه آزادی است. هواداران النصر امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار انتقام شکست در نیمه نهایی سال 2020 را از پرسپولیس بگیرند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس ایران 4-2-3-1

بیرانوند_کنعانی_پورعلی‌گنجی_اسماعیلی‌فر_ریگی_علی‌نعمتی_ترابی_سرلک_امیری_صادقی و شهاب زاهدی

غایبین

‌‌نبیل باهویی_بیرانوند(احتمالی)

ترکیب احتمالی النصر عربستان 4-2-3-1

نواف_لاپورته_اوجامی_الغنام_محمدقاسم_الخیبری_برزوویچ_مانه_اوتاویو_عبدالرحمان غریب و کریستیانو رونالدو

غایبین

فوفانا_تلس و تالیسکا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم در 3 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم پرسپولیس ایران 2 پیروزی و سهم النصر عربستان نیز 1 پیروزی بوده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P