پیش بازی دیدار پرسپولیس‌ و تراکتور

پیش بازی دیدار پرسپولیس‌ و تراکتور

زمان برگزاری:2/12/1402

ساعت برگزاری: 17:15

ورزشگاه: آزادی

داور مسابقه: وحید کاظمی

هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر ایران

پرسپولیس تهران:

اوضاع به کام نیست!

پیش بازی دیدار پرسپولیس‌ و تراکتور

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

مدافع عنوان قهرمانی شرایط خوبی در فصل جاری ندارد و هواداران پرسپولیس امید خود برای دفاع از عنوان قهرمانی را از دست داده اند. اوسمار ویرا دستیار یحیی گل محمدی شروع خوبی در لیگ برتر ایران نداشت و هواداران پرسپولیس را نا امید کرده است. با اعلام فدراسیون فوتبال ایران از فصل جاری سهمیه مستقیم جام حذفی برای حضور در لیگ قهرمانان اسیا دچار تغییر شده است و پرسپولیس برای صعود به لیگ نخبگان آسیا، باید در رتبه اول یا د‌وم لیگ برتر قرار بگیرد!. از زمان انتخاب اوسمار ویرا به عنوان سرمربی پرسپولیس، سرخپوشان در هر سه دیدار شکست خورده اند(دو مسابقه دوستانه) و موفق به گلزنی نشده اند!..

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف الومینیوم اراک رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد. علیرضا بیرانوند سنگربان پرسپولیس عملکرد خوبی در این دیدار نداشت و مقصر اول شکست سرخپوشان نام گرفت.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر، 16 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 30 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در فصل جاری هشت پیروزی، دو شکست و شش تساوی به دست اورده است.

پرسپولیس در خط حمله 19 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن سرخپوشان شهاب زاهدی با 6 گل است. پرسپولیس در خط دفاع 11 گل دریافت کرده است و پس از استقلال، بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در 7 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته لیگ برتر ایران، میزبان تیم تراکتو تبریز در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، ناکامی های اخیر خود را به دست فراموشی بسپارند و موقتا به رتبه دوم صعود کنند.

تراکتور تبریز:

آماده برای فتح ازادی!

بازی های اخیر تراکتور تبریز

نتایج خوب تراکتور با پاکو خمز همچنان ادامه دارد و تیتی های امیدوار هستند با هدایت مرد اسپانیایی، سهمیه لیگ نخبگان فصل اینده اسیا را بدست اورند. تراکتور از زمان حضور خمز، شرایط خوبی در لیگ برتر پیدا کرده است و در دو فصل گذشته همواره یکی از مدعیان لیگ برتر خود را معرفی کرده است. تراکتور در شش دیدار اخیر خود(لیگ و حذفی) پنج پیروزی و یک تساوی بدست اورده است و در تمامی مسابقات موفق به ثبت کلین شیت شده است.! تراکتور در پنجره زمستانی نیز سه بازیکن جدید به خدمت گرفته است، تراکتور ابتدا سجاد اشوری، رحمان جعفری و سپس میلوش دلتیچ صربستانی را به خدمت گرفته است.

تراکتور در اخرین دیدار خود به مصاف صنعت نفت ابادان رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای تراکتور در این دیدار توسط اقاسی،هاشم‌نژاد و قنبری به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تراکتور تبریز

تراکتور در 15 مسابقه خود در این فصل موفق به ثبت 9 پیروزی, 1 تساوی و 5 شکست شده است و با کسب 28 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

تراکتور در خط حمله 21 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد. تراکتور در خط دفاع 10 گل دریافت کرده است و پس از استقلال بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد، حسین پورحمیدی سنگربان شماره یک تراکتور در 10 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

تراکتور در این هفته میهمان پرسپولیس در ورزشگاه ازادی تهران است. هواداران تراکتور امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رکورد شکست ناپذیری خپد در لیگ را ادامه دهند و با یک مسابقه کمتر، به رتبه سوم جدپل صعود کنند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_کنعانی_اسماعیلی‌فر_نعمتی_اسدبیگی_رفیعی_صادقی_ریگی_ترابی و شهاب زاهدی

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی_عالیشاه_اورونوف و عبدالکریم حسن و عیسی  آلکثیر(احتمالی)

ترکیب احتمالی تراکتور تبریز 4-2-3-1

پورحمیدی_خلیل‌زاده_آقاسی_کریم‌آذر_اقاجانپور_حسینی_گوستاوو_هاشم‌نژاد_نعمتی_حسین‌زاده و مهدی عبدی

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، سهم پرسپولیس 11 و سهم تراکتور نیز 5 پیروزی بوده است، 4 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در چهار فصل اخیر، پرسپولیس مقابل تراکتور تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P