پیش بازی دیدار پرسپولیس و سپاهان

پیش بازی دیدار پرسپولیس و سپاهان

زمان برگزاری: 12/2/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: آزادی

داور مسابقه: بیژن حیدری

هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر ایران

پرسپولیس تهران:

اوسمار قصد تسلیم شدن ندارد!

پیش بازی دیدار پرسپولیس و سپاهان

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس با هدایت اوسمار ویرا عملکرد خوبی مقابل سایر تیم های لیگ برتر به جای گذاشته است و تنها آلومینیوم اراک با هدایت مجتبی حسینی موفق به شکست پرسپولیس در نیم فصل دوم شده است!. اولین و اخرین شکست اوسمار در فوتبال ایران مقابل الومینیوم به ثبت رسیده است و حاصل این دو شکست، از دست رفتن جام حذفی برای سرخپوشان بوده است. پرسپولیس در هشت دیدار اخیر خود در لیگ برتر 7 پیروزی و 1 تساوی بدست اورده است و در 5 مسابقه اخیر لیگ، موفق به ثبت کلین شیت شده است. پرسپولیس در کنار استقلال تهران مدعیان اصلی قهرمانی در فصل جاری لقب گرفته اند و هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروز در مسابقات اینده و لغزش احتمالی استقلال، به صدر جدول مسابقات صعود کنند.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف آلومینیوم اراک رفت و با نتیجه 4-4 در وقت های قانونی به تساوی رسیده است!. گلهای پرسپولیس در این دیدار توسط اورونوف،اسدبیگی و آلکثیر(2) به ثمر رسیده است. پرسپولیس در ضربات پنالتی با نتیجه 6-5 شکست خورده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر، 24 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 52 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در فصل جاری 15 پیروزی، 2 شکست و 7 تساوی به دست اورده است.

پرسپولیس در خط حمله 33 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن سرخپوشان عیسی الکثیر با 6 گل است. پرسپولیس در خط دفاع 13 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. پرسپولیس در فصل جاری موفق به ثبت 14 کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته مسابقه لیگ برتر ایران، میزبان تیم سپاهان در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، شکست تلخ در جام حذفی را فراموش کنند و شانس خود برای قهرمانی در لیگ را افزایش دهد.

سپاهان اصفهان:

کار مورایس برای سهمیه سخت تر شد!

بازی های اخیر سپاهان اصفهان

حذف استقلال و پرسپولیس از جام حذفی کار سپاهان برای کسب سهمیه لیگ نخبگان را سخت تر کرده است. سپاهان اصفهان برای حضور در لیگ نخبگان اسیا تنها به قهرمانی در جام حذفی نیازدارد و رتبه سوم لیگ برتر برای آنها کافی نخواهد بود!. با اعلام فدراسیون فوتبال تیم های اول و دوم لیگ برتر مستقیم راهی لیگ نخبگان اسیا خواهند شد و قهرمان جام حذفی ایران، سهمیه پلی اف مسابقات را بدست خواهد اورد. در صورت قهرمانی احتمالی استقلال یا پرسپولیس در جام حذفی، تیم سوم لیگ برتر شانس حضور در مسابقه پلی آف مسابقات را دارا بود اما حذف سرخابی ها از جام حذفی خبر خوشحال کننده ای برای تیم های پایین جدول بوده است تا شانس خود برای حضور در اسیا را امتحان کنند. فاصله 7 امتیازی سپاهان با رتبه دوم جدول، شانس زردپوشان برای صعود مستقیم را کاهش داده است.

سپاهان اخرین مسابقه خود به مصاف استقلال ملاثانی در جام حذفی رفته است و با نتیجه 2-1 موفق به پیروزی شده است. گلهای سپاهان در این دیدار توسط رضایی و رضاییان به ثمر رسیده است. این دیدار در طول وقت های قانونی با نتیجه 1-1 به پایان رسیده است!.

امار و ارقام سپاهان اصفهان

سپاهان در 24 مسابقه گذشته خود 14 پیروزی،3 تساوی و 7 شکست به دست اورده است و با کسب 45 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرارگرفته است.

سپاهان در خط حمله با درخشش اسدی و مغانلو 44 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد، در خط دفاع سپاهان 23 گل دریافت کرده است. تیم سپاهان در 8 مسابقه در لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه داشته است و شرایط خوبی در جدول ندارد.

بازی پیشرو

تیم سپاهان در این هفته لیگ برتر میهمان پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران است. هواداران سپاهان امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار چهارمین پیروزی پیاپی خود را بدست آورند و فاصله خود با رتبه دوم جدول را به عدد 4 کاهش دهند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-2-3-1

بیرانوند‌_کنعانی_گولسیانی_فرجی_عبدالکریم‌حسن_ریگی_سروش‌رفیعی_اورونوف_عالیشاه_ترابی و عیسی آلکثیر

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی_اسماعیل‌فر_بیرانوند(احتمالی)

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-2-2-2

نیازمند_رضاییان_محمدی_یزدانی_‌زکی‌پور_احمدزاده_‌دابو_‌کریمی_شکاری_رضایی و شهریار مغانلو

غایبین

دانشگر_اسدی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، سهم پرسپولیس تهران 7 پیروزی و سهم سپاهان اصفهان نیز 6 پیروزی بوده است، در 8 دیدار اخیر دو تیم در وقت های قانونی، سپاهان تنها در یک مسابقه شکست خورده است. از اخرین شکست سپاهان برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بیش از 5 سال میگذرد!.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P