پیش بازی دیدار پرسپولیس و سپاهان

پیش بازی دیدار پرسپولیس و سپاهان

پیش بازی دیدار پرسپولیس و سپاهان

__ __ __ __ __

 

پرسپولیس تهران:

برای قهرمانی تنها پیروزی کافیست!.

 

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس در سه هفته گذشته سه پیروزی بزرگ و متوالی به دست اورده است و امید به اردوگاه سرخپوشان برگشته است، پرسپولیس پس از فتح اصفهان در جام حذفی موفق شد با یک پیروزی بزرگ در تبریز امید های قهرمانی را زنده نگه دارد و خود را اماده مهم ترین مسابقه فصل کند!. پرسپولیس در این هفته میتواند صدرنشین لیگ شود اما تنها یک شرط پیشروی آنها است؛ تنها پیروزی میتواند سرخپوشان را در پایان هفته بست و سوم مجدد صدرنشین لیگ کند.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف تراکتور رفت و موفق شد با نتیجه 3-2 به پیروزی دست پیدا کند. گلهای پرسپولیس توسط عمری،ترابی و وحدت هنانوف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 13 پیروزی،6 تساوی و 3 شکست شده است و با 45 امتیاز در جایگاه 2 جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است و یک امتیاز تا صدر جدول فاصله دارد.

پرسپولیس در خط حمله 29 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 11 گل دریافت کرده است و دومین خط دفاع لیگ‌ را در اختیار دارد، پرسپولیس در 13 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و رکورد دار کلین شیت در این فصل است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف سپاهان اصفهان خواهد رفت، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند چهارمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند و صدرنشین لیگ شوند.

 

 

سپاهان اصفهان:

به وقت انتقام!.

 

بازی های اخیر سپاهان اصفهان

سپاهان در لیگ برتر همچنان شکست ناپذیر است و در هشت دیدار اخیر شکست نخورده است و در هفت دیدار به پیروزی رسیده است، سپاهان از جام حذفی با قبول شکست مقابل پرسپولیس از گردونه مسابقات حذف شده است و امیدوار است آن شکست را با پیروزی در لیگ جبران کند و صدر جدول را حفظ کند.

سپاهان در اخرین دیدار خود به مصاف هوادار تهران رفت و با نتیجه  3-1 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای سپاهان توسط احمدزاده،مغانلو و کاکاتو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم سپاهان اصفهان

سپاهان در 22 بازی گذشته خود 13 پیروزی،7 تساوی و 2 شکست به دست اورده است و با 46 امتیاز در صدر جدول قرارگرفته است.

سپاهان در خط حمله 35 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد.سپاهان در خط دفاع 14 گل دریافت کرده است و در 9 مسابقه در لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم سپاهان اصفهان در این هفته لیگ برتر میهمان پرسپولیس است و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار اختلاف امتیاز خود را با تیم پرسپولیس در صدر جدول به عدد 4 افزایش دهند و به قهرمانی امیدوار تر باشند.

 

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_پورعلی‌گنجی_‌هنانوف_امیری_عالیشاه_ترابی_سرلک_‌اسدبیگی_‌عمری و لئاندرو پریرا

غایبین

صادقی_گولسیانی(احتمالی)

 

 

 

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-2-3-1

نیازمند_رضاییان_دانشگر_نیلسون‌جونیور_‌نورافکن_ریگی_کریمی_کاتاتو_زکی‌پور_احمدزاده و شهریار مغانلو

غایبین

قربانی(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم پرسپولیس 8 و سهم سپاهان نیز 5 پیروزی بوده است، 7 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار پرسپولیس و سپاهان
P