پیش بازی دیدار پرسپولیس‌ و شمس آذر

پیش بازی دیدار پرسپولیس‌ و شمس آذر

زمان برگزاری:3/10/1402

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: کوپال ناظمی

هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر ایران

پرسپولیس تهران:

سرخپوشان قهرمانی نمیخواهند!

پیش بازی دیدار پرسپولیس‌ و شمس آذر

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس با هدایت یحیی گل‌محمدی در حال سپری کردن بدترین روز های تاریخ خود است. پرسپولیس تنها در دو بازه زمانی در 9 مسابقه تنها 1 پیروزی به ثبت رسانده است و یحیی گل محمدی در صورت ناکامی در مسابقات آینده، این رکورد منفی را به نام خود خواهد کرد. پرسپولیس 9 دیدار گذشته خود در تمام رقابت ها 6 تساوی بدست اورده است و هر هفته امید خود برای قهرمانی را از دست میدهد. پرسپولیس فصل گذشته با ده پیروزی در ده مسابقه انتهایی فصل دو جام بدست اورد اما در فصل جاری روحیه جنگندگی خود را از دست داده است.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف استقلال خوزستان رفت و با تساوی 2-2 در این دیدار متوقف شد، گلهای پرسپولیس توسط کنعانی و نبیل باهویی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر، 12 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 22 امتیاز شده است و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی شش پیروزی، یک شکست و پنج تساوی به دست اورده است.

پرسپولیس در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است و پس از استقلال، بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در شش دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته لیگ برتر ایران، میزبان تیم شمس آذر قزوین در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، به روند پیروزی بازگردند و به رکورد منفی خود پایان دهند.

شمس آذر قزوین:

شگفتی سازان لیگ

بازی های اخیر شمس اذر قزوین

شمس اذر قزوین فصل گذشته با هدایت سعید دقیقی برای اولین مرتبه به لیگ برتر صعود کرد و پس از ورود به لیگ برتر با شوک منفی سه امتیاز روبرو شد اما جوان ترین سرمربی فعلی لیگ برتر ایران تسلیم نشد و شاگردانش را برای یک شگفتی بزرگ اماده کرده است. شمس آذر قزوین در اولین تجربه لیگ برتری خود نتایج خوبی بدست اورده است. شمس آذر قزوین در 8 مسابقه اخیر خود شکست نخورده است و در 4 مسابقه تیم پیروز میدان بوده است و هواداران خود را امیدوار کرده است. هدف اصلی مدیران شمس آذر بقا در لیگ برتر است و بنظر میرسد با حفظ روند فعلی، به راحتی در لیگ خواهند ماند.

شمس آذر در اخرین دیدار خود به مصاف صنعت نفت آبادان رفت و با تساوی بدون گل در این دیدار متوقف شده است.

آمار و ارقام شمس آذر قزوین

شمس آذر در فصل جاری 13 دیدار به میدان رفته است، 5 پیروزی، 5 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان سعید دقیقی بوده است. شمس با کسب 17 امتیاز در جایگاه 9 جدول قرار گرفته است. شمس اذر در خط حمله 18 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 14 گل دریافت کرده است. علیرضا جعفرپور سنگربان جوان شمس اذر، در این فصل موفق به ثبت 4 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

شمس اذر در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران میهمان پرسپولیس در ورزشگاه ازادی تهران است. هواداران شمس اذر قزوین امیدوار هستند با کسب امتیاز در این هفته یک شگفتی دیگر رقم بزنند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_فرجی_اسماعیلی‌فر_نعمتی_عمری_رفیعی_صادقی_ریگی_ترابی و نبیل باهویی

غایبین

امیری_پورعلی‌گنجی_سلمانی_کنعانی(احتمالی)

ترکیب احتمالی شمس آذر قزوین 4-4-2

جعفرپور_ربیع‌زاده_کریمی_رضایی_گودرزی_آزادمنش_سرابادانی_احمدی_امیرمحمدنصائی_اعرابی و رحمان جعفری

غایبین

سجاد بازگیر_سعیدی فر(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم برای اولین مرتبه در این هفته مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت و این دیدار اولین دیدار رسمی دو تیم خواهد بود.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P