پیش بازی دیدار پرسپولیس و فولاد

پیش بازی دیدار پرسپولیس و فولاد

زمان برگزاری:18/12/1402

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: سید رضا مهدوی

هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر ایران

پرسپولیس تهران:

روزهای درخشان سرخپوشان با اوسمار

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

عملکرد درخشان پرسپولیس در هفته های اخیر هواداران این باشگاه را امیدوار به قهرمانی کرده است. سه پیروزی پیاپی با هدایت اوسمار ویرا، فشار ها را از سرمربی 48 ساله و برزیلی سرخپوشان برداشته است ‌و اوسمار امیدوار است در قامت سرمربی، برای اولین مرتبه طعم قهرمانی را تجربه کند. پرسپولیس با هدایت اوسمار هجومی تر از نیم فصل اول کار خود را دنبال میکند، پرسپولیس در چهار مسابقه اخیر، امید گل بالای یک را از خود به ثبت رسانده است. و در خط دفاع نیز عملکرد خوبی داشته است و تنها یک مرتبه دروازه آنها از شده است.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف نفت و گاز گچساران در جام حذفی رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای پرسپولیس در این دیدار توسط مهدی ترابی، اسماعیلی فر و آلکثیر به ثمر رسیده است.

پیش بازی دیدار پرسپولیس و فولاد

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر، 18 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 36 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در فصل جاری 10 پیروزی، 2 شکست و 6 تساوی به دست اورده است.

پرسپولیس در خط حمله 22 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن سرخپوشان گولسیانی مدافع گرجستانی آنها با 5 گل است.! پرسپولیس در خط دفاع 11 گل دریافت کرده است و پس از استقلال، بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در 9 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته لیگ برتر ایران، میزبان تیم فولاد خوزستان در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، چهارمین پیروزی پیاپی خود با سرمربی جدید را بدست اورند و فاصله خود با استقلال در صدر جدول را موقتا به صفر برسانند.

فولاد خوزستان:

آل‌نعمه منجی فولاد؟

بازی های اخیر فولاد خوزستان

پس از جدایی جواد نکونام از هدایت فولاد خوزستان، نیمکت فولاد دچار بی‌ثباتی شده است. علیرضا منصوریان هرگز محبوب هواداران فولاد نبود و سرانجام پس از نتایج ضعیف از هدایت فولاد برکنار شد. پس از خروج منصوریان هدایت فولاد به دست ایگناسیو مارتینز سرمربی 59 ساله اسپانیایی رسید اما پس از 12 مسابقه و تنها 4 پیروزی با توافق دو طرفه از جمع خوزستانی ها جدا شد و هدایت فولاد به احمد ال‌نعمه دستیار ایرانی مارتینز سپرده شده است و هواداران فولاد از عملکرد تیم رضایت دارند. احمد آل‌نعمه در اولین تجربه مربیگری خود امیدوار است نتایج خوبی بدست اورد و قرارداد موقت خود را دائمی کند.

فولاد در اخرین دیدار خود به مصاف ملوان بندرانزلی در لیگ برتر رفت و با نتیجه 1-1 به تساوی دست پیدا کرده است. تنها گل فولاد در این دیدار توسط محمد عسگری 18 ساله به ثمر رسیده است.

امار و ارقام فولاد خوزستان

فولاد خوزستان در 18 مسابقه گذشته خود 5 پیروزی, 4 تساوی و 9 شکست به دست اورده است و با کسب 19 امتیاز در جایگاه 11 جدول قرار گرفته است!.

فولاد در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و تنها 9 گل به ثمر رسانده است و بدترین خط حمله لیگ برتر ایران را در اختیار دارد.! در خط دفاع فولاد نیز 22 گل دریافت کرده است، کریستوفر کنت سنگربان اتریشی تیم فولاد در 8 مسابقه این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و در جایگاه پنجم قراردارد.

بازی پیشرو

فولاد در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران، میهمان پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران است، هواداران فولاد خوزستان امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار شرایط خود در جدول را بهبود ببخشند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-2-3-1

بیرانوند‌_فرجی_کنعانی_اسماعیلی‌فر_عبدالکریم‌حسن_ریگی_رفیعی_اورونوف_عالیشاه_ترابی و عیسی آلکثیر

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی_گولسیانی

ترکیب احتمالی فولاد خوزستان 5-3-2

کنت_کولیبالی_باهیا_شجاعی_توکلی_عسگری_نجاریان_کاندیدو_پهلوان_علینژاد و ساسان انصاری

غایبین

بوحمدان(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، سهم پرسپولیس تهران 11 پیروزی و سهم فولاد خوزستان نیز 5 پیروزی بوده است، 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در چهار دیدار اخیر دو تیم فولاد تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P