پیش بازی دیدار پرسپولیس و مس رفسنجان

پیش بازی دیدار پرسپولیس و مس رفسنجان

زمان برگزاری: 12/3/1403

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: امیر عرب براقی

هفته پایانی رقابت های لیگ برتر ایران

پرسپولیس تهران:

یک گام برای تاریخ سازی

پیش بازی دیدار پرسپولیس و مس رفسنجان

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس با هدایت اوسمار ویرا در آستانه قهرمانی لیگ برتر ایران قرار گرفته است و در صورت پیروزی در اخرین مسابقه خود، با رکوردشکنی قهرمان لیگ برتر ایران خواهد شد. پرسپولیس در صورت پیروزی و قهرمانی به رکورد 68 امتیاز(بیشترین امتیاز تاریخ لیگ برتر) فرهاد مجیدی خواهد رسید. پرسپولیس تهران در صورت قهرمانی در لیگ برتر تنها با 3 هفته صدرنشینی قهرمان لیگ خواهد شد و در مجموع رقابت های لیگ برتر ایران یک رکورد است.! اوسمار ویرا سرمربی برزیلی تیم پرسپولیس نیز با پیروزی در دیدار پایانی میتواند اولین جام تاریخ خود به عنوان سرمربی را بالای سر ببرد و نام خود را در فوتبال ایران به ثبت برساند.

پرسپولیس در آخرین دیدارخود به مصاف شمس آذر قزوین رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای پرسپولیس دراین دیدار توسط اورونوف،ریگی و گل به خودی سنگربان حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر، 29 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 65 امتیاز شده است و در صدر جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در فصل جاری 19 پیروزی، 2 شکست و 8 تساوی به دست اورده است.

پرسپولیس در خط حمله 44 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، بهترین گلزن سرخپوشان عیسی الکثیر با 9 گل است. پرسپولیس در خط دفاع 18 گل دریافت کرده است و دومین خط دفاع برتر لیگ را در اختیار دارد. پرسپولیس در فصل جاری موفق به ثبت 16 کلین شیت شده است و در جایگاه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران، میزبان تیم مس رفسنجان در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند خوب خود در نیم فصل دوم ادامه دهند و در پایان مسابقه جشن قهرمانی برپاکنند.

مس رفسنجان:

حواشی عجیب در رفسنجان

بازی های اخیر مس رفسنجان

مس رفسنجان با هدایت محرم نویدکیا در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و به نیمه نهایی جام حذفی ایران نیز صعود کرده است. باشگاه مس رفسنجان در هفته های اخیر روز های پر حاشیه ای پشت سر گذاشته است و پرونده فساد در فوتبال تمرکز شاگردان نویدکیا را از بین برده است. مس رفسنجان در تاریخ خود تنها یک مرتبه طعم شیرین قهرمانی را تجربه کرده است اما این قهرمانی در روز های اخیر زیرسوال رفته است!. مس رفسنجان در شرایطی به جمع چهارتیم پایانی جام حذفی راه پیدا کرده است که در صورت قهرمانی نمیتواند به مسابقات آسیایی صعود کند!. با ورود ای اف سی به پرونده مس رفسنجان، خطر سقوط به دسته پایین تر به دلیل رشوه این باشگاه را تهدید میکند.

مس رفسنجان در اخرین دیدار خود به مصاف استقلال خوزستان رفت و با نتیجه 3-2 در این دیدار شکست خورده است. گلهای مس رفسنجان در این دیدار توسط دهقانی و باقری به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام شمس آذر قزوین

مس رفسنجان در فصل جاری 29 دیدار به میدان رفته است، 8 پیروزی، 11 تساوی و 10 شکست حاصل تلاش شاگردان الهامی و نویدکیا بوده است. مس رفسنجان با کسب 35 امتیاز در جایگاه دهم جدول قرار گرفته است. شمس آذر در خط حمله 32 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 36 گل دریافت کرده است. حامد لک سنگربان تیم مس رفسنجان، در این فصل موفق به ثبت 9 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

مس رفسنجان در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر ایران میهمان پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران است. هواداران مس رفسنجان امیدوار هستند با کسب امتیاز در این هفته یک شگفتی دیگر رقم بزنند و قهرمان لیگ را تغییر دهند.!

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-2-3-1

بیرانوند‌_کنعانی_گولسیانی_اسماعیلی‌فر_عبدالکریم‌حسن_ریگی_رفیعی_اورونوف_عالیشاه_ترابی و عیسی آلکثیر

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی

ترکیب احتمالی مس رفسنجان 3-5-2

لک_سلیمان‌زاده_نژادمهدی_تیموری_جعفری_علی‌محمدی_واسعی_دهقانی_فرشید باقری_محبی و سجاد شهباززاده

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

دوتیم تاکنون 7 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، 5 پیروزی سهم پرسپولیس بوده است و 2 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است. مس رفسنجان تاکنون مقابل پرسپولیس به پیروزی نرسیده است. پرسپولیس در ورزشگاه ازادی مقابل مس، رکورد صد در صد پیروزی را به ثبت رسانده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P